Jump to content
Dogomania

Kama & Diana

Members
  • Posts

    294
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kama & Diana

  1. [url]http://img823.imageshack.us/img823/1830/71248944.jpg[/url] o jaka mordka śliczna :]
  2. [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/PA100049.jpg[/url] jakie miłości :)
  3. no tak, ale tam trzeba konto założyć, ok dzięki
  4. [url]http://img824.imageshack.us/img824/3007/dscn3063a.jpg[/url] super
  5. http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/Aza-dom/DSC_1617.jpg ładnie
  6. [quote name='Paulina_mickey']Zależy w czym przerabiasz ten filmik. Ale przeważnie są linki bezpośrednio do filmu.[/QUOTE] a czy da się np. w [url]http://imageshack?[/url] czy masz może jakąś inną stronkę?
  7. bardzo przykro mi z powodu Luny, ale na pewno dobrze się czuje za TM:(
  8. Rozumiem, a później to tam wkleja się link strony czy tak jak link od zdjęcia?
  9. Cześć. [url]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/IMG_1627.jpg[/url] jak ładnie się prezentuje.
  10. Wie ktoś może jak by tu filmik wstawić najprostszym sposobem?
  11. [img]http://img88.imageshack.us/img88/6162/sdc15652b.jpg[/img] [img]http://img830.imageshack.us/img830/3093/sdc15653.jpg[/img] [img]http://img707.imageshack.us/img707/1338/sdc15657.jpg[/img] [img]http://img823.imageshack.us/img823/8127/sdc15658.jpg[/img] [img]http://img36.imageshack.us/img36/2824/sdc15659k.jpg[/img] Koniec. Może jutro będzie więcej, ale to nie jest pewne.
  12. Witam wszystkich po długiej przerwie. Są fotki z Lolą, już wcześniej poznaną psicą mojej babci. [img]http://img98.imageshack.us/img98/9981/sdc15635w.jpg[/img] [img]http://img38.imageshack.us/img38/2606/sdc15641w.jpg[/img] [img]http://img96.imageshack.us/img96/5451/sdc15644.jpg[/img] [img]http://img835.imageshack.us/img835/6079/sdc15647.jpg[/img] [img]http://img535.imageshack.us/img535/7797/sdc15651.jpg[/img]
  13. Cześć Ja mam teraz 2 psy do wariują, dywany są wyrzucane z pokoi, pewnie nie jest tak z każdymi psami ale jak moje wychodzą razem na jeden spacer to Lola skacze na Dianę i zaczynają się gryźć, nie jest to fajna sprawa. U mnie jest tak, że jak już szaleją ale tak na poważnie tzn. jak dochodzi do mocnego gryzienia zostają rozdzielone, czyli zostają wysłane na miejsca, a gdy to nie pomaga Lola jest przywiązana, a Diana nie bo jest bardziej posłuszna. I jest spokój (ma koło siebie miski(Lola)). Tak jak napisałam wyżej wychodzę z nimi razem (czasem zdarzy się że osobno ale to naprawdę, rzadko). Moje jak jeden w jedną stronę a drugi w drugą mnie ciągnie to korzystam z dwójnika, możesz go kupić lub zrobić sama.
  14. więcej, więcej tych zdjęć
  15. [url]http://i752.photobucket.com/albums/xx162/suzi_027/070a846b.jpg[/url] moja to się panicznie boi [url]http://i752.photobucket.com/albums/xx162/suzi_027/e396646b.jpg[/url] jaka minka :D
  16. [url]http://img411.imageshack.us/img411/2097/p1010088s.jpg[/url] ładnie wygląda na śniegu [url]http://img198.imageshack.us/img198/8195/p7070179.jpg[/url] a to maleństwo skąd macie?
  17. [url]http://img838.imageshack.us/img838/2240/dsc00086o.jpg[/url] widać że dzień dobrze się jej skończy. [url]http://img823.imageshack.us/img823/4821/dsc00247l.jpg[/url] słodka
  18. Dobry wieczór. Jak dzień minął?
  19. [quote name='Sylwia K'][URL]http://img826.imageshack.us/img826/1952/zdjcie1407.jpg[/URL] jaka poważna i dumna:cool3:[/QUOTE] Wtedy to akurat węszyła. [quote name='Paulina_mickey']Starzeje sie dziewczyna:mad:[/QUOTE] Z wyglądu tak, z zachowania nie :evil_lol:
  20. [quote name='Obama'][url]http://img827.imageshack.us/img827/1710/zdjcie1412.jpg[/url] świetne zdjęcie,żywiołowe.[/QUOTE] [quote name='Paula03']Fajniutkie zdjęcia! U nas też pogada taka była i jest też dzisiaj! Zimno, słońca nie ma...[/QUOTE] Dziękuje [quote name='chita']pytki sa najlepsze:diabloti::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Hehe o tak:D [quote name='Izabela124.'][url]http://img251.imageshack.us/img251/1279/zdjcie1357.jpg[/url] mutant :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] No w końcu ktoś w rodzinie musi być takim mutantem :D [quote name='Paulina_mickey']hehe Ona sportowiec jest :)[/QUOTE] Owszem, ale do skoków do biegów coś tak nie za bardzo, odechciało się jej już :)
  21. [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]Ciebie niczego to mój PRYWATNY nauczyciel:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Haha, zapłace mu kośćmi :p
  22. No to czego on by mnie nauczył?
  23. [url]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/Puszki/Pusiorczysko/Puusz/DSC_1540.jpg[/url] - jaka ładną obróżkę ma [url]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/Puszki/Pusiorczysko/Puusz/DSC_1618.jpg[/url] - a z Puszka to się uśmiałam, ale śmieszne łapki rozstawił [url]http://i752.photobucket.com/albums/xx162/suzi_027/ef413a11.jpg[/url] - śliczna księżniczka z niej, a jaka skoczna
  24. [url]http://i34.tinypic.com/j0cu93.jpg[/url] to od kiedy on będzie mnie nauczał z niemieckiego? :D
  25. [quote name='suziaakowa']Dzięki.;P To pomyśl o drugim..[/QUOTE] No myślę myślę ale mama się nie chce zgodzić, a ja o takim huskim myślałam lub o dopku, no albo kundelku coś w rodzaju Suzi
×
×
  • Create New...