-
Posts
9424 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kizimizi
-
to chyba nie jest idealny dom dla zadnego psiaka :(
-
Miruś- Uszko, opowieść, jak to dt stało sie ds :)
kizimizi replied to kora78's topic in Już w nowym domu
wielkie dzieki, potzrebuje tylko rozmiar butoz z Zary i zapraszam na bazar :) edit: Ela, zapraszam na bazarek bo sa pytania o rozmiar. -
Miruś- Uszko, opowieść, jak to dt stało sie ds :)
kizimizi replied to kora78's topic in Już w nowym domu
ja nie potrzebuje nowych zdjec tylko wytlumaczenie opisu bo mam napisane 3 razy "czarna sukienka" i nie wiem o ktora czarna sukienke chodzi. Takze jakbys mogla wytlumaczyc jak mierzylas szerokosc a jak dlugosc. zobacz pm -
[quote name='agusiazet']Raty nie wchodzą w grę, nie jestem w stanie pamiętać o terminach tychże wpłat. Jednorazowo tak, ale na jaki cel i czy piesek ma swój wątek?[/QUOTE] tak ma, podeslalam go kilka tyg. temu. Simek potrzebuje przede wszystkim pieniedzy na oplacenie wlasnego dt. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238904-Simek-pod-kreska-brak-deklaracji-%28-czxy-wroci-do-schroniska"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238904-Simek-pod-kreska-brak-deklaracji-%28-czxy-wroci-do-schroniska[/URL]
-
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
kizimizi replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
hahaha a jak sie myje chomik? :) -
fajnie, ze mozesz zrobic ta wizyte Marii.
-
ja tez znam tylko Marii
-
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
kizimizi replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
hey dziewczyny, jakis czas temu pytalam sie na watku staruszków czy Simek moglby dostac jednorazowe wsparcie. Dziewczyny pytaja sie mnie teraz ile bysmy potrzebowaly. Nalezy pamietac ze czesc z tej kwoty zwraca sie pozniej do skarpety tak to wyglada: [QUOTE] [COLOR=#000000][FONT=Book Antiqua][SIZE=3][B][COLOR=blue]Kwota pomocy[/COLOR][/B][B]:[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Book Antiqua][SIZE=3]- jednorazowa pomoc: przedział kwotowy – od 50 zł do 120 zł; w uzasadnionych przypadkach można zwiększyć kwotę pomocy.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=blue]Procedura przyznawania pomocy w Skarpecie im.Talcott:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3]- konieczna jest krótka informacja o psie oraz wskazanie wątku, na którym widnieje informacja o potrzebie pomocy,[/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=red]- wnioskujący koniecznie powinien podać konkretne potrzeby pieska oraz kwotę, o jaką wnioskuje[/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Book Antiqua][COLOR=red]- każdy może zgłosić do Skarpety staruszka w potrzebie, z tym, że wnioski osób, które opłacają stałe deklaracje w wysokości minimum 10 zł miesięcznie, mają pierwszeństwo w rozpatrywaniu wniosku, - każdy, kto zgłosił pieska i otrzymał pomoc, jest zobowiązany w przeciągu 6 tygodni od uzyskania pomocy wnieść do Skarpety w dowolnej formie (wpłaty własnej, wpływów z bazarku, itp.) 25% kwoty uzyskanego wsparcia; powyższa zasada nie dotyczy stałych deklarowiczów (wpłaty od minimum 3 miesięcy po minimum 10 zł miesięcznie) - te osoby mogą zgłosić 1 pieska w miesiącu bez obowiązku zwrotu kwoty uzyskanej pomocy[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [/QUOTE] -
[quote name='Jolanta08']kizimizi czekamy na odpowiedź[/QUOTE] przepraszam za zwloke ale jedna z suczek nam sie wyadoptowala i patrzylysmy co by Simek mogl w spadku dostac :) Pieniadze sa potrzebnie ogolnie na oplacenie dt i wydatkow z tym zwiazanych jak wet czy odrobaczanie. Wracam na watek z zapytaniem i wracam tu :)
-
Miruś- Uszko, opowieść, jak to dt stało sie ds :)
kizimizi replied to kora78's topic in Już w nowym domu
hey Ela, ja mam ciuchy od ciebie z bazarku. Potrzebuje twojej pomocy z opisem. To jest przyklad : [COLOR=black]biała z zielonymi kwiatkami [/COLOR] [COLOR=black]dl 58 cm[/COLOR] [COLOR=black]szer 25cm [SIZE=2]skad jest mierzona dlugosc? Od pachy w dol czy od ramiona w dol czy od dekoldu w dol? Szerokosc, skad i dokad? od pachy do pachy, w biuscie? Moglabys podac przykladowe ceny i koniecznie rozmiar na metkach poprosze edit: zapraszam na watek bo powiem szczerze ze opisy sa zbyt niezrozumiale dla mnie; [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247649-ciuchy-w-rozmiarze-S-i-M-na-Walbrzyszaki-w-potrzebie-Do-25-10?p=21382609#post21382609[/URL] [/SIZE][/COLOR] -
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
kizimizi replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dominika84'][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]Kizi skrzynka[/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] juz czysta :) -
[quote name='teresaa118']Mam nadzieje, ze to ostatnia wplata na Keksika.Chlopaku, do domku na miekkie kolanka[/QUOTE] dokladnie ;)
-
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
kizimizi replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
ja nie kumam rozliczenia poza tym ze Simek ma w calosci: [B][COLOR=#ff0000]171,60[/COLOR][B][COLOR=#ff0000]zł + 35zł . [/COLOR][/B][/B][B][U]On ma chyba ze stalej:[/U] Matrty 20zl Rodzice Maciusia 10zl za ten msc albo 50zl ogolnie Mila Ada 10zl i Satka chyba juz nie placi. Berta 100zl Razem: 140zl plus 40zl zapasow z rodzicow Maciusia.[/B][B][B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B][/B] -
ciesze sie ze wszystko ladnie idzie :)
-
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
kizimizi replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']Noi nasza stała deklarowiczka, odkąd wzięła od nas ze schroniska pieska, wciąż wiernie wspiera nasze psy. Po misi została jej deklaracja miesięczna 100zl. Czy całość na sima, czy dzielimy na pół z kleksem? Czy gruba berta ma sama zdecydować? jamysle, ze po połowie, a jak keks do tego ds trafi to całość na simona będzie.[/QUOTE] mysle ze na Simka bo jak sie okazuje Keks ma wiekszy ruch na watkach -
skoro się skręcił to mmyślę że trzeba mu to ograniczyć .... proste. Dominika pozdrów bidnego Keksa od dogomaniackich ciotek
-
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
kizimizi replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dominika84']Widzę, że Sima już ogłosiłaś perpe-tua, dziękujemy bardzo :loveu: U mnie wyświetla się tylko jedno zdjęcie w ogłoszeniu, u Was też ? Może zamiast w uwagach "Simon mieszka w domu tymczasowym we Wrocławiu", przenieść do miejsce pobytu, bo tam nie ma wzmianki o Wrocławiu. Możesz to jeszcze edytować ? [URL]http://www.psiegranemarzenia.pl/pokaz-Simon-2289.html[/URL][/QUOTE] mi na tym linku wyświetlił się trzy -
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
kizimizi replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
no dokładnie, dzięki -
dziewczyny ale jest roznica w wypadku jak pies łape położy niefortunnie albo spadnie skads a co innego jest przeforsowanie albo pretrenowanie. jesteśmy ludźmi i powinniśmy być za psa odpowiedzialni i jeśli coś co lubi, ba nawet kocha mu nie służy powinniśmy to ograniczyć. Ciekawe która z was psy swoje słodyczami czy chipsami karmi?a co pewnie lubią .... takie jest moje zdanie bynajmniej. Dominika to mozemy i Semka tam ogłosić tak?
-
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
kizimizi replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
marta na simkowym bazaru ktoś kupił cegiełki.. wysyłasz proszeni konta -
Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!
kizimizi replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
napisałam do skarpety o wsparcie staruszka. czy ktoś mógłby wysłać gotowy tekst do ogłoszeń na stronę staruszków w potrzecbie podana kilka posetów wyżej?