-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Bala sie malenka ... [IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1278/52b3633c00165d204cb2b74d[/IMG] [IMG]http://i3.fmix.pl/fmi232/0c8c317c0028d8ec4cb2b74e[/IMG] [IMG]http://i1.fmix.pl/fmi13/9d5f8a11001f95684cb2b753[/IMG] [IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2821/f9ee06bd002b00324cb2b866[/IMG] [IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1546/6dabba90002c4c014cb2b868[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wrzuce nowe zdjecia Liry z Czerwonej Gory. Troche lepiej ze Szczota, bo zawarly pakt przeciwko kotce, ktora tez sie tam przyblakala i ktora...zdominowala Szczote:crazyeye::crazyeye:Szczota juz lepiej jednak co do jedzenia to trzeba pilnowac, bo grubas zje wszystko. Sunia chyba mlodsza jednak - dalabym jej z rok. Jest jeszcze taka szalona...Teraz priorytetem jest sterylka, nie wiem czy ona nie jest zaciazona. Wzielam ja troche do srodka wczoraj, tam na portiernie, zeby jej zdjecia zrobic i bardzo sie bala pomieszczenia. Choc potem ja bardzo ciekawilo. Jest plochliwa, ale jak podjechala wczoraj to nawet z ogonem do gory troche latala. Uwielbia sie przytulac i uwielbia inne psiaki. Wczoraj Brutusa staruszka zaczepiala, jednak on jest nieugiety jednak i sie nie dal :evil_lol:. Niemniej jedna DT potrzebny. Na 4 dorosle psy nie ma tam miejsca, i nie chodzi o teren ale o luidzi. Duzo ludzi sie tam kreci, roznych ludzi. I 4 dorosle psy to za duzo, a do tego jeszcze ta kotka nadprogramowa, wiec zwierzyniec sie zrobil tacie, ze hej. Jakbyscie slyszaly o jakims DT to plissss. Pomoge oczywiscie w ogloszeniach i bazarkwo...A to Lira z wczoraj: [IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2634/94922f94000e02074cb2b739[/IMG] [IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2647/1e0e00c30025d92a4cb2b73f[/IMG] [IMG]http://i3.fmix.pl/fmi69/bb968ee10028ee504cb2b742[/IMG] [IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2858/dc6b53cc002018ce4cb2b749[/IMG] [IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1202/0be8a026001e3ea54cb2b74a[/IMG] -
[quote name='anita_happy']wrzucona... [URL="http://www.facebook.com/album.php?profile=1&id=100001647945860#%21/photo.php?fbid=108305402567724&set=a.106141526117445.8699.100001647945860"]http://www.facebook.com/album.php?profile=1&id=100001647945860#!/photo.php?fbid=108305402567724&set=a.106141526117445.8699.100001647945860[/URL] POPROSZĘ O DANE DO KONTAKTU w jej sprawie??? ja juz na prawdę nie mam sily przekazywac informacje!!![/QUOTE] Dziekuje za wrzucenie jej na fb. Kontakt na mnie: 600 797 313 [email][email protected][/email] Sunia jest u mojego taty w pracy...
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
I Lira jeszcze: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TKzEoK7oFFI/AAAAAAAAD94/J03DlPFN-hw/P1100881.JPG[/IMG] A tak sie wtulam w kolanka: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TKzEpRrVLHI/AAAAAAAAD98/E5kAaXSjbRo/P1100884.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TKzEqlelN-I/AAAAAAAAD-A/fkx8V39ZD5Q/P1100889.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TKzErmBG0hI/AAAAAAAAD-E/eEM_4RcVF2A/P1100895.JPG[/IMG] [B]Niestety jutro wyjzedzam na szkolenie, bede w sobote dopiero do poludnia:( Wtedy moge ja gdzies dowiezc, przewiezc(oby:() Moze jutro wieczorem uda mi sie na dogo wejsc na chwile, ale nie jestem pewna. Wiec jakbym nie odpowiedala na dogo a ktos by mial jakis pomysl to blagam o kontakt na 600 797 313. [/B] Kilka nowych osob oferowalo tymczas, moze na fb by sie dalo gadzinke dac, Za wszystko z gory dziekuje i blagam bardzo o pomoc. Ze swojej strony na pewno moge zagwarantowac zrobienie bazarku. Nie chce wiecej obiecywac, bo narazie po prostu nie wiem na co moge sobie pozwolic. Musze chwile poczekac, az pewne rzeczy sie wyklaruja... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A ja znow ze zrzedzeniem:( Otoz do mojego taty podrzucono / przyblakala sie kolejna sunia. Tym razem wiekszy problem, bo psiaki u niego jej nie zaakceptowaly i Szczota goni ja ze swojego terenu. Sunia sliczna, mocno zdezorientowana, zachowuje sie jak ... wyrzucony psiak. Jest przerazona ruchem, naglym podniesieniem sie. Jak tylko kucnelam i zawolalam ja to przybiegla pędem i ...wtulila sie jak jeszcze zaden pies sie do mnie nie tulil. Zalozyla mi dwie lapki na szyje i te oczyska..No przekochana jest. I jak jak zwykle prosze Was o pamietanie o suni, moze jakis DT by sie jakims cudem znalazl. Sunia bardzo, ale to bardzo ulegla, jednak ma w sonie cos ze szczeniaka. Na moje oko ma ok 1-1,5 roku(lekki kamien na zabkach), chyba juz rodzila bo sutki nie sa takie plaskie, choc na tyle ile sie znam moge sie mylic. Ogolnie wyglada na zdrowa, oczka w porzadku, ona tez raczej :silna:. Bardzo chudziutka. Dzis supnelam jej suchej karmy, to chetnie jadla, jednak jak odjezdzalam Szczota juz podazala w kierunku tego jedzenia (ale co sie dziwic, jak ten psotfoor kotom tez wyjada wszystko:evil_lol:). Jutro tata ma przypilnowac zeby Lira - robocze imie - zjadla i zeby grubaska jej nie zjadala. Sunia koczuje w lesie, czyli na golej ziemi...:placz:. No ogolnie to jest bardzo fajna, lecz lekko wystrachana. Na zdjeciach wyglada na wieksza, jednak siega tak okolo kolana. Zero agresji, bralam ja na rece glaskalam, przytulalam i obserwowalam i jest bardzo ulegla. Mysle ze do innych psow tez taka, bo podejmowala niesmiale proby zakolegowania sie ze Szczota. Ma w sobie jeszcze taki "mlodzienczy" urok. Moj tata jej oczywiscie nie wygoni, ale nie moze tam zostac, bo o ile RIta - ta szczeniorka mogla byc legalnie bo ja psy zaakceptowaly o tyle Lira niestety nie ma tam szan. Potegowac to bedzie jej wycofanie i wystraszenie:( A to ona. Zdjecia marne bo albo trzyma dystans, jak ja cos zaniepokoi, albo sie wkleja w czlowieka. A ze bylam tam sama to wyszlo jak wyszlo..: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TKzEi7CdnrI/AAAAAAAAD9k/BYpFbYWNLTM/P1100867.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TKzEkF10ZzI/AAAAAAAAD9o/ixA2aOdre5o/P1100868.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TKzElEE3QaI/AAAAAAAAD9s/MEbuoHvQcHs/P1100871.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TKzEmd7EHOI/AAAAAAAAD9w/RPThw8U2Ul8/P1100878.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TKzEnIgn8qI/AAAAAAAAD90/01Wd4D9QMyQ/P1100880.JPG[/IMG] -
ewab moje zdjecia - choc na szczescie nie drastyczne - masz juz na kompie, na laptopa chyba Twojego meza zgrywalam. Tyle mam, jak cos moge poswiadczyc co widzialam, ale jak mowie bedzie to piskus przy tym wszystkim. W razie co zaswiadcze oczysiwcie co bedzie trzeba, ze to moje zdjecia, ze suka wydana bez papierow - pekinka, ze zniechecaja do adopcji:D, ze kurczaki surowe sie walaja po piachu, ze psy wychodzone..No co trzeba bedzie.
-
[quote name='Malwi']schronisko MUSI mieć dokument komu wyadoptowało psa! osoba adoptująca nie musi mieć potwierdzenia...[/QUOTE] Nie ma wszystkich na 100%. Sama - co ja bardzo bardzo malo dzialam czy dzialalam - przy wyciaganiu benka, na ktorego jakis papier moze jest wyciagnelysmy pekinke na ktora juz - z racji naszego pospiechu:D - nic mi nie dali. Ja po prostu wzielysmy i to niby z kwarantanny, bez ksiazeczki juz, bez placenia bez dokumentow. Czyli nie mogla byc w jakichkolwiek rejestrach skoro nie odnotowali niegdzie jej wziecia. Tak to dziala niestety - rozpiździaj ze hej..:(
-
Szisza, teraz Mila- kudłate cudeńko już we wspaniałym DS!
divia_gg replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Wiem, ze watek radosny jest, ale chcialam Wam pokazac od czego uratowalyscie kudlatego potwora. "Rewelacje" z wczorajszej - niezapowiedzianej - kontroli wielu osob, bioracych udzial we wczorajszej konferencji na temat tego przybytku. Uwaga drastyczne: [URL]http://img94.imageshack.us/img94/6840/1003345h.jpg[/URL] A to link do wątku o tym schronie , możecie poczytać o dzisiejszej akcji: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/31124-Schron-KIELCE-mini-goldenka-GAFA-odesz%C5%82a-za-TM-*-*-*-czy-inne-te%C5%BC-odejd%C4%85/page150[/URL] Tym bardziej dziekujemy Wam za uratowanie psiakow, a wlasciwie to juz stada calego :) -
Kurcze nie chce zbyt gornolotnie zabrzmiec, bo to nie moj styl, ale rzeczywiscie te psiaki przygotowaly caly ten "spektakl", jakby wiedzialy o co walka. Wiem, wiem mozna teraz tak gadac, ale akurat zaczela ta suczka rodzic, ten psiak akurat wtedy ...sie wykanczal:( Dzieki nim wlasnie byl caly tragizm tej sytuacji....
-
Dziewczyny, jestem pod ogromnym wrazeniem. Bylyscie jak ...rosomaki - uparte i nieustepliwe. Zdjecia chyba - jezeli mozna w ogole uzyc tego slowa - najlepsze, w sensie najbardzoej ruszajace. A ta suka w piwnicy z malymi...To az niewiarygodne. A czy oni jakos tlumaczyli pobyt tej biedy tam. To jest jakis film normalnie...:(
-
[quote name='Linssi']Divia, wysle Ci jak tylko wroce do domu. Moze byc wieczorem? Musze zgrac z telefonu na kompa ;) [/QUOTE] OLinssi jasne ze moze byc. Kiedy bedziesz miala chwilke;) A z tego co piszesz to jestem szczesliwa. Oczywiscie - wiadomo okaze sie co i jak, ale najwaniejsze ze racja w tej materii byla po stronie "obroncow":D Mialam nadzieje, ze z konferencji Stowarzyszenia wyjda zwycisko i z tego co piszesz to chyba sie udalo. Bravo;)
-
[quote name='Jaaga']Divia_gg ma maila w sprawie wyadoptowanej już Iskierki. Komu ma go przekierowac, żeby zaproponować któregos z tych maluchów? Dacie Divii znać?[/QUOTE] Dzieki Jaaga, juz wyslalam watek, ale to taki luzny mail, raczej bym sie nie nastawiala na nic...Ale zawsze staram sie odpisac, zeby spbie w brode nie pluc;)
-
[quote name='Jaaga']Gosiu, ale ja nie mam teraz szczeniaczków do wydania, bo są za małe. Przekaż może maila Agnieszce, która szuka domu jamnikowatym szczeniakom, jadacym do Slaya na DT. Chodzi o te: [url]http://www.dogomania.pl/threads/193615-sunia-i-5-SZCZENI%C4%84T-na-ulicy-prosz%C4%85-o-WP%C5%81ATY-JEDNORAZOWE-na-wyjazd-do-DT-i-karm%C4%99[/url]![/QUOTE] Podam podam;) Ale za jakies 3-4 tyg to by byly do wydania, prawda? W kazdym razie wyslalam nasz szczeniakowy watek, a teraz dosle jeszcze te od Agi.
-
Nie zmienie tego allegro chyba. Szlag mnie od wczoraj trafia...Kuźwa tak mnie to wnerwia ze nie moge. Nie moge zdjec wrzucic, miesza sie dziadostwo i przesuwa...:angryy: EDIT: Chyba mi sie udalo. Looknijcie czy u was dziala. I jaaga w wolnej chwili zweryfikuj prosze tresc, bo to moja radosna tworczosc jezd narazie;) [URL]http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=1255245811[/URL] Nie wiem czy zmieni mi miniaturke Iskierki na Lori, ale jak nie to juz musi zostac. Ja jak edytuje to mam Lori a potem Iskierka. A wlasnie dostalam maila w sprawie Iskierki. Jaaga moge przekierowac do Ciebie, moze jakis inny szczyl sie zalapie? :roll:
-
Niestety troszeczke racji z tymi zdjeciami maja....WIdzialam tam zdjecie Mozarta jeszcze z czasow pobytu u "wlasciciela"...Wiec powiedzenie przez tego jegomoscia ze zdjecia nie pochodza w 100% od nich jest niestety prawda. Inna kwestia czy sami tych zdjec nie wywolali i nie "podrzucili" by moc macic w glowach. Ale Mocek na 100% sie pojawil...:(
-
O matko kochana!!!!! Mag.do tak jak piszesz - SZKIELET. A na zywo jeszcze gorzej? Masakra :placz::placz:
-
Jaaga bo ja mam Iskierkowe allegro aktywne jeszcze przeciez 6 dni to bym pozamieniala? Tylko daj znac na ktore z tych Twoich podopiecznych. Mozesz na maila podeslac fotki. Moze zmienic na jakies grupowe szczeniakowe, czy ewentualnie ktoremus z doroslych dziadow zrobie. Bo szkoda zeby sie zmarnowalo. Daj znac tylko na ktore stworzenie zmienic to wieczorem zmienie;) A to male na zdjeciu to [I]scur [/I]przecie jest. :evil_lol:
-
[quote name='erka']Divia_gg, tam sa same kwiatki tego rodzaju. A najlepszy jest o drugim wecie, który pracuje tam charytatywnie:diabloti:. A jak wygląda jego działalnośc:mad: wiemy dobrze.[/QUOTE] Wiem erko, wiem. I wiem, ze ja niewiele wiem :evil_lol:. Tylko raz na jakis czas cos znajde i tak mnie tapnie, ze hej. A czy ten wet co wystawil pozytywna opinie temu [I]cudownemu [/I]miejscu gdzie [I]Twoj pies by zadzwonil[/I] to ten sam co sie w TV Celowniku wypowiadal? Ten wojewodzki?