Jump to content
Dogomania

divia_gg

Members
  • Posts

    7804
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by divia_gg

  1. Savahno te info ciurkiem pisane sa na stronie adopcyjne zamieszczone. Stamtad tez mozesz brac opisy, sa bardziej ogloszeniowe. I chyba wszystkie a jak nie to wiekszosc psiakow sie tam znajduje. Jakby ktoregos nie bylo to prosze zglaszac;) a to ta stronka: [URL]http://schronisko-dyminy.eadopcje.org/do_adopcji[/URL]
  2. bazarek na Oskarita, co to mu sie w dooopce troszke poprzewracalo z tych luksusow;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199962-**R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-RC-na-Oskara-u-Jaagi-TERMINARZE-adres%C3%B3wki-r%C4%99czniki-do-19-I-do-10.00.-ZAPR"]http://www.dogomania.pl/threads/199962-**R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-RC-na-Oskara-u-Jaagi-TERMINARZE-adres%C3%B3wki-r%C4%99czniki-do-19-I-do-10.00.-ZAPR[/URL]
  3. Kolejny bazarek, tym razem na Oskarka:) Zapraszam serdecznie. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199962-**R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-RC-na-Oskara-u-Jaagi-TERMINARZE-adres%C3%B3wki-r%C4%99czniki-do-19-I-do-10.00.-ZAPR"]http://www.dogomania.pl/threads/199962-**R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-RC-na-Oskara-u-Jaagi-TERMINARZE-adres%C3%B3wki-r%C4%99czniki-do-19-I-do-10.00.-ZAPR[/URL]
  4. Kolejny bazarek, tym razem na Oskarka:) Zapraszam serdecznie. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199962-**R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-RC-na-Oskara-u-Jaagi-TERMINARZE-adres%C3%B3wki-r%C4%99czniki-do-19-I-do-10.00.-ZAPR"]http://www.dogomania.pl/threads/199962-**R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-RC-na-Oskara-u-Jaagi-TERMINARZE-adres%C3%B3wki-r%C4%99czniki-do-19-I-do-10.00.-ZAPR[/URL]
  5. Przenioslam gwiazdk, kumpla i frania do dzialu "Ma dom"...:) Fajnie, w sumie takie male stado poszlo dzis do domu:)
  6. Tak ten wykaz o ktorym savahna pisze aktualizyje / a przynajmniej sie staram/:) ja;) Ori wzielam na inny kolorek i tak bede robic z psiakami juz domowymi. I tak zrobila z Ori juz;)
  7. [quote name='savahna']Pewnie sie juz wybrałas i sie spóźniłam? Ale jak cóś to moze Kumpla i Blankę (ta ostatnia ma tylko zdjęcia w kubraczku na kanapie...) no i Lapi?:oops: To w przyszłym tygodniu bym sie przymierzyła do ogłaszania któregoś... [B]divia[/B] a czy Ori to mozna tez zdjąc tutaj z wykazu skoro juz poszła sobie...:p[/QUOTE] Mozna tylko narazie nie aktualizowalam jakos specjalnie. Dopiero we wtorek sie do tego pewnie zabiore...
  8. Negra z postu 1071 ma juz domek;)
  9. Jakosik sie staramy:) Narazie jakos idzie;) Wszyscy musimy w tej materii wspolpracowac a bedzie dobrze:)
  10. Przenioslam Ori do odpowiedniej kategorii:) A i Burke mimo, ze nie byla dodana dalam do Ma dom. Niech poprawia statystyki, a co:)
  11. Czyli poszla dama juz do domku? to pewne jest? Jak tak to przerzuce kobitke do kategorii ma dom na stronie schroniska;) Co mi sprawia niebywala radosc;)
  12. Toż to nie szczeniorka jest, tylko panienka juz:)
  13. [quote name='erka']Czy ci ludzie juz do reszty powariowali:mad:??? A może to pukowcy zbierają psy po okolicy i podrzucają tutaj?:diabloti:[/QUOTE] erko dokladnie to sobie wyobrazilam...Choc mysle ze malo realne, taka mysl mi przed chwila przeszla przez glowe...:(
  14. ok, coby juz nie mieszac poczekam na wrzucenie psiakow na pierwsza strone i wtedy stamtad bede wrzucala na stronke, bo tak to sie pogubie:)
  15. Mnie wszystko jedno jak. Narazie zaisalam jednka jako Lili, ale ustalmy zeby bylo wiadomo. Ja moge zmieniac w te i we wte:) A gdzie Rudzia obecne przebywa?
  16. [quote name='agnieszka24'][URL]http://img715.imageshack.us/img715/9262/aaaa082.jpg[/URL] Ta sunia dostała od nas na imię Lili / Lila / Lilka :) Jest bardzo przyjacielsko nastawiona do innych psów. Świetnie bawiła się na wybiegu z Uszkiem. Uwielbia aportować piłeczkę - jest wtedy przeszczęśliwa i zachowuje się jak szczeniak :) Divio czy mogłabyś porozjaśniać zdjęcia zanim je wstawić na stronkę? Wiem, że andzia nie ma siły na obróbkę zdjęć. Andziu, wstaw proszę zdjęcia mojej Zojki i Teri![/QUOTE] Wstawiona jako lila/lili. Agnieszko zawsze staram sie nieco popoprawiac, tylko ze ja mam taki prosty programik. Ale nieco rozjasnilam. Zreszta zobacz prosze na stronce czy moze tak byc.
  17. Jakies imie nadajmy i juz wrzucam kobitke na strone;) Moze Dina, niezbyt oryginalnie, ale jakos mi do niej pasuje. Chyba ze ma juz cos innego?
  18. Aja tam dobrze wiem kto to jest, ale nie powiem. A co - teraz ja cos wiecej wiem;) Hehhee
  19. Oglosilam dzis szczylki. Mamy narazie nie, bo chyba jeszcze nie bardzo ona do adopcji...Czy jak? Jak sie nadaje to dajcie jakis tekscik do ogloszen:)
  20. Przekleje jeszcze tu: [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Opisy psiakow, takie nadajace sie w miare do ogloszen znajduja się na stronie schroniska: [/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][URL]http://schronisko-dyminy.eadopcje.org/do_adopcji[/URL] Tam sa wrzucone opisy i zdjecia, wiec śmiało stamtad mozna kopiowac.[/SIZE][/FONT] Zapraszam do postu nr 9;)
  21. Jak zaden z tych sie nie zalapie na to oglaszanie to ja podesle jakies dyminskie biedy. Cos sie wybierze na pewno. Chyba ze stad zaden nie ma ogloszen to niehc bedzie i tu:)
  22. No dokladnie rok temu byla sytuacja z koaczka, ale ona 8 letnia, teraz 9 letnia wiec chyba nie ta...Probowalam dodzwonic sie do kobiety, ale narazie nie odebrala. Ta "moja" wlansie z Nowin byla. A to ten watek byl: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178765-Nast%C4%99pna-sunia-collie-wyrzucona-pod-Kielcami%21-Wr%C3%B3ci%C5%82a-do-swojego-domu./page2"]http://www.dogomania.pl/threads/178765-Nast%C4%99pna-sunia-collie-wyrzucona-pod-Kielcami!-Wr%C3%B3ci%C5%82a-do-swojego-domu./page2[/URL] Diana ma na pyszczku inaczej ulozone umaszczenie: [CENTER][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi710/dbda6140002c6bde4d2430f7[/IMG] [IMG]http://i1.fmix.pl/fmi905/ad12d645000297974d2430ff[/IMG] [/CENTER]
  23. [B]Mam ogromna prosbe - kazdy kto oglaszal psiaki w jakikolwiek sposob niech looknie na post 9 gdzie sa zaktualizowane ogloszenia. Mam nieodparte wrazenie ze cosik przeoczylam:evil_lol:, co bardzo prosze zglaszac;) [/B]
  24. Wrzucilam sunie o imieniu Sunia do wspolnego allegro. Wiec Asior nie zdziw sie ze ktos o Sunie bedzie dzwonil;)
  25. Dla mnie zaden nproblem, wiec nie ma za co dziekowac:) Tylko zdjecia poprosze i juz.
×
×
  • Create New...