-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
wegielkowa jak prawie, jak prawie? Przeciez to sa swietokrzyskie spaniele polne. Nie ma dziwne ze Emilia chetnie zasponsoruje, toz to jej ulubiona rasa jest:) A te sunie na tym wozku za samochodem wiozlyscie? Moze glupie pytanko, ale tak to wyglada;) Jak tak to chyle czola za pomyslowosci:) -
No ja to bylam po prostu wścieknięta na tą jego sytuację. Czarownice świętokrzyskie czarują dalej, no nie dziewczyny. Trzymam kciuki bAAAAAAAAAArdzo mocno:)
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzieki erko za wrzucenie infa.Psiak biegl z nosem przy ziemi w strone Łodzi. Czerwona obroza i na pewno pies... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']napiszę wieczorem- dogadam się z P.P. Valdimi. Divia- zaniosłam plakat z odrywanymi karteczkami i bilecikami do szpitala na Prostą. Plakat jest na drzwiach sklepiku. Czy możesz rozesłać wici po Medycynie?[/QUOTE] No jasne, napisze do niej. Dam znac tez cioci, zeby moze powyjasniala co to takiego w miare mozliwosci. Jak poprosilabym projekt ma majla ([email protected]), drukne kilka i tez porozrzucam gdzie sie da;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Linssi']Beniowe fantastyczne zdjecia :loveu: Kazdemu kiedys zdarzylo sie cos ukrasc - jak nie ze stolu, to wyciągnąć cos z reklamowki z zakupami. Moj pies ukradl i zjadl kostke masla, a papierek wylizal tak, ze az byl sztywny i nadajacy sie do ponownego uzytku ;)[/QUOTE] No ja mam teraz takiego gagatka;) Psiak od roku u nas jest, ale nadal uczy sie ze ze stolu sie nie rusza. A ze jest bardzo skoczny to dla niego zaden problem:) Przy grilach musimy uwazac, bo do tej pory mielismy takie bardziej wychowane psy:) A co do zabawy psiaka zabawkami to rzeczywiscie musie sie nauczyc. Wlasnie wspomniany Brutus nie tak dawno odkryl, ze pileczka moze byc fajna. Do tej pory niegdy nie mial z czyms takim do czynienia:) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka'] To ode mnie dla węgielkowej i savahny, które o świcie jechały z psiakami/ a savahna wstała jeszcze w nocy ,żeby piec sernik dla wegielkowej:cool3:/ oraz mag.dy, która tez musiała się zerwać o świcie . [URL="http://smayliki.ru/smilie-586197543.html"][IMG]http://s7.rimg.info/005cd84612023aa09082fa98b1015fe0.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] No one naprawde sa niemozliwe;) Dziewczyny WIELKIE ukłony:) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']jakbyście chciały wsadzać psiaki na stronkę to zapraszam - z tego co pamiętam Divia jest zalogowana;) Od dzisiaj działa nowa - odmieniona strona poświęcona adopcjom zwierzaków - zostały na niej psiaki z Dymin i będziemy też wklejać zwierzaki , ktore będą w potrzebie: [URL="http://swietokrzyskie.eadopcje.org/"]http://swietokrzyskie.eadopcje.org/ [/URL][/QUOTE] Jestem jestem. Postawam sie zaktualizowac co nieco;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']Erosława jak dziękuje, to zawsze jakoś tak perwersyjnie (patrz emotikony:p).[/QUOTE] wegielkowa kocham Ciebie po prostu:) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Linssi']Ta kruszynka jest mega! <3[/QUOTE] Noooooooooo!!!! Genialny bąbelek :cool3: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ja rowniez chcialam zyczyc wszystkiego co najlepsze dla calej ekipy kieleckiej i przyjaciol. Zdrowych, SPOKOJNYCH i rodzinnych:) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Linssi']Ja tez wiem o Dantusiu, a wy nie :P[/QUOTE] Ale świnki... No przy powniedzialku tak wkurzac czlowieka... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
no widze ze tu grubsze rzeczy sie kroja, a postronnym sie oszczedza informacji... No ale zeby dyrekcja nie wiedziala, to juz skandal na skale wojewodzką jest. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewelinka_m'] nikt nie pyta co u Dantusia..to ja też nic nie powiem:obrazic:[/QUOTE] Juz wystarczy tych karnych fochów. Dawaj, co tam:)? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No ona tam rodzila chyba juz jakis czas. O ile to ta to na pewno ze 2 lata, jak nie wiecej... A apropo magii bazarkowej to u mnie na bazarku bula Pusia wlasnie tez i Rudziaszek. Wiec teraz kolej na Rudziaszka jak nic;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewab']Dobre żarty Ci się trzymają. Ani w domu, ani gdzie indziej. My dla odmiany gnębimy Nowiny o sukę ze szczeniakami, które są w kamieniołomach w cementowni. Jak do środy nie rozwiążą problemu to weźmiemy towarzystwo, a gminę obciążymy kosztami.[/QUOTE] Ewa to suka ktora juz tam dligo koczuje? Bo ze 2 lata temu focilam tam szczeniaki, a suka byla BARDZO nieufna. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No ładnie, znow walki psow Magda uskutecznia. A myslalam, ze juz wyszlas z tego uzaleznienia:D -
Wczoraj dzwonila do mnie Agnieszka i nachwilic Loli sie nie mogla;) Lola jest juz rezydentka pelna gębą, stosunki z kotkiem jak najbardziej przyjacielskie, nawet zabawowe;) Lola uwielbia dzieci!!! Siostra Agnieszki urodzila i przybyla z maluchem w odwiedziny, to Lola usadowila sie kolo nosidelka i pilnowala. Na zewnatrz nie podejdzie, chyba ze do dziecka, ale w domu pieszczocha. Kladzie główke do głasków. Uwielbia fotel SWOJ i nie daj Boże zeby ktos go jej zajał, bo wtedy robi wszystko, zeby go odzyskac:) Nie ma juz w ogole zapedów do ucieczek jakichkolwiek, moze byc juz otwarta brama i mala nie umyka. Jezdzi do weta na obcinanie pazurków, a przelomem bylo jak za pierwszym razem wrocily od weta i Lola po tym poczula sie chyba pewniej, ze nikt jej nigdzie nie wywozi, a wraca do swojego domku. To chyba tyle z najwazniejszych informacji;) A zdjecia superowe: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-v6PvU8rxqdk/ULS4KNKdCcI/AAAAAAAAFyc/0o2-4HpdQ28/s608/Zdj_cie1025.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-I1YeSKXYbBY/ULS4KPLrwGI/AAAAAAAAFyY/01d0Z7gjdKA/s648/Zdj_cie1071.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-pENbsQDi1-o/ULS4KEgYCbI/AAAAAAAAFyU/rNZPaszCSW0/s608/Zdj_cie1073.jpg[/IMG]
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
savahna dziekuje za wrzucenie danych do ogloszen. Dante ma w takim ukladzie swiezy pakiecik:) -
Podajcie mi na prv nr konta skarbnika Bartowego;) Juz mam wszystkie wplaty i chce zakonczyc sprawe;) Jest dla niego 180 zł.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[B]Ciotki czy chce ktoras wziąć sobie segregatory jakies. Mam ich mnostwo w pracy, pewnie wyladuja w piwnicy, a ta moze by sie komus przydaly? Dajcie znac, bo niebawem ich sie bede musiala pozbyc;) [/B] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata P'] Divia_gg dzięki za obfocenie moich ''rękoczynów'':Rose:[/QUOTE] A to sa takie Twoje osobiste rękoczyny? Bo naprawde superowe są. Ja chciałam zacząc przygode z decoupagiem, kupiłam sobie nawet sprzeta ale cos mi braklo i wiedzy i cierpliwosci. Jednak nie porzucam planow, bo mi sie to bardzo podobuje;) A to tylko probka i zapowiedz bazarku: [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-qIjYk6Vy9xo/UKyPSWbg6_I/AAAAAAAAFsQ/7ZSeAaY3So0/s600/P1130701.JPG[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-DyVsBkZNjIE/UKyPVN9zhHI/AAAAAAAAFtQ/W-P9Ni10Bn0/s608/P1130718.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-9-YPwjmW6mM/UKyPZwxEVHI/AAAAAAAAFvE/ynyY9jNT0wM/s600/P1130751.JPG[/IMG] [/CENTER] Piękności, prawda? -
Ciotki moze sie dacie zaprosic na bazarek na m.in. Zwierzaka, organizację która księżniczkę uratowała? ZAPRASZAM: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235150-*-WSZYSTKO%28m-in-RADIO-g%C5%82o%C5%9Bniki%29-na-Zwierzaka-i-na-Kielce-Do-30-11-g-21-ZAPRASZAM?p=19931994#post19931994"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235150-*-WSZYSTKO%28m-in-RADIO-g%C5%82o%C5%9Bniki%29-na-Zwierzaka-i-na-Kielce-Do-30-11-g-21-ZAPRASZAM?p=19931994#post19931994[/URL]
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ciotki ruszyłam z bazarek na Kielce, wszystko tam mamy, łącznie z radiem i głośnikami: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235150-*-WSZYSTKO%28m-in-RADIO-g%C5%82o%C5%9Bniki%29-na-Zwierzaka-i-na-Kielce-Do-30-11-g-21-ZAPRASZAM?p=19931994#post19931994"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235150-*-WSZYSTKO%28m-in-RADIO-g%C5%82o%C5%9Bniki%29-na-Zwierzaka-i-na-Kielce-Do-30-11-g-21-ZAPRASZAM?p=19931994#post19931994[/URL] A jak Incia bedzie miala czas to mam nadzieje zrobi piekny bazarek z pieknymi rzeczami decoupage od Agaty P, dostarczonych do mnie wieczorową porą celem obfocenia przez niezniszczalna wegielkową, która to widziała mnie w szlafroku:) To jest juz wyższy stopień znajomości, nie ma co:)