Jump to content
Dogomania

Romka

Members
  • Posts

    35738
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Romka

  1. Pakunio odszedł...już za Tobą tęsknię mój okruszku...
  2. Kropka ,zajrzyj proszę na wątek Morisa a potem gdybyś mogła wrzuć małego tu: https://www.facebook.com/pages/SOS-dla-wy%C5%BC%C5%82%C3%B3w/119949001392874
  3. Moris to około 2-letni wyżłowaty psiak.Duży ,gładkowłosy i oryginalnie umaszczony.Dereszowaty z czarnymi dużymi "piegami",jest pięknym dorodnym psiakiem.Długo bezdomny,wyłapany i przywieziony do schroniska był przerażony nowym miejscem.Kiedy przekonał się,że w schronisku nie grozi mu niebezpieczeństwo pokazał swój łagodny charakter.Ufny i wrażliwy szybko nawiązał kontakt z wolontariuszami.Bo Moris kocha ludzi.Kocha też spacery.Na smyczy chodzi spokojnie ale zarazem na tyle żwawo,że człowiek musi być przygotowany na trochę ruchu.Moris dogaduje się z suczkami oraz z niektórymi psami swojej płci.Szukamy więc domu w ,który Moris zamieszka z suczką lub w którym będzie jedynym psem.Polecany jako psiak idealny dla rodziny ze starszymi dziećmi lub dla osoby,która lubi spacerować.Z uwagi na predyspozycje rasy,idealnym domem dla Morisa będzie dom z ogrodem.Moris może mieszkać w ciepłej budzie na podwórku z możliwością wejścia do domu.Kontakt z opiekunem nie może ograniczać się do podania psu jedzenia.Moris nie nadaje się na psa stróżującego.Nie ododamy psa do kojca.Psiak jest wykastrowany,zaczipowany.Jest też odrobaczony i zaszczepiony przeciwko wściekliźnie.SZUKAMY DOMU dla tego łagodnego wyżłowatego psiaka.KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:604 10 11 65 lub 508 911 774 oraz [email protected]
  4. Adaś,DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)
  5. Ja jeszcze nic z tych pieniędzy nie rozliczałam są na koncie.Bardzo chętnie wykorzystam te pieniądze na psiaki ze schroniska w Łowiczu.Na Twoim bazarku sukcesywnie będę pisać na co przeznaczam te pieniądze.Czy tak będzie dobrze?
  6. Może być? Ijo to trzyletni, średniej wielkości, kudłaty psiak z umaszczenia podobny trochę do border collie.Psiak był długo bezdomny,do schroniska trafił bardzo zaniedbany.Ale prawdopodobnie Ijo nie jest psem bezdomnym ale psem,którego jego opiekun chciał się pozbyć.Ta wersja wydaje się prawdziwsza... kiedy ludzie zgłaszają do schroniska psa,którym nie chcą się już opiekować podają zawsze,że psiak przybłąkał się i był bezdomny.O tym,że Ijo był blisko z ludźmi,świadczy jego zachowanie.Odkarmiony w schronisku Ijo odzyskuje swój blask.Jest kochanym,ufnym słodziakiem. Uwielbia spacery i kontakt z ludźmi.Lubi dzieci,dogaduje się z większością psiaków.Niezadowolony potrafi jednak pokazać ,kto tu rządzi.Na spacerach ruchliwy,słucha jednak uwag opiekuna i dostosowuje się do jego poleceń.Radosny.Idealny jako pies rodzinny.Ijo potrzebuje bliskiego kontaktu z opiekunem,z tego powodu nie może być jedynie psem podwórzowym,którego kontakt z opiekunem ograniczać się będzie do podanie psu jedzenia.Jego miejsce jest przy ludziach.Idealny dom dla Ijo to dom z ogrodem.Pies jest wykastrowany,zaszczepiony przeciwko wściekliźnie ,odrobaczony i zaczipowany.KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:604 10 11 65 lub 508 911 774 oraz [email protected] Jak trzeba coś dodać to dodajcie.
  7. ALBI ZAPRASZA: http://www.dogomania.com/forum/topic/145498-albi-roczny-psiakalbinos-czeka-na-dom-w-schronisku/ A NASZA NIUNIA LAJKA MA JUŻ WYDARZENIE NA FB: https://www.facebook.com/events/394535327384887/ Adaś ,DZIĘKUJĘ! :)
  8. Ma około roku i od pewnego czasu był widywany w różnych częściach miasta.Przyjazny pozwalał gładzić się i chętnie przyjmował przysmaki.Małego zgłoszono do schroniska.Tu okazał się super łagodnym i kontaktowym psiakiem.Ufny,radosny.Lubi dotyk i lubi ludzi.Mały jest albinosem.Do szczęścia małemu brakuje tylko domu.KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:604 10 11 65 lub 508 911 774 oraz [email protected]
  9. Noce są zimne,Bafi znów chodzi w ubranku: ...Czajka musiała zobaczyć jakie fajne ciuchy ma jej sąsiad Bafi.Pokaż się Bafi... :)
  10. Oprócz Albiego,o którym pisze Kropka w schronisku mamy też takie cudo: ...bojowe bardzo :) Na szczęście po to cudo już zgłosił się opiekun.Puszek podkopał się pod ogrodzeniem... Zobaczcie Śnieżkę,która wróciła do schroniska: ...wiecie co śmiem twierdzić,że ona za nami tęskniła... :) Trudno się dziwić,jej domkiem od szczenięcia było schronisko.W schronisku jest szczęśliwa.Paradoksalne ale prawdziwe. http://www.dogomania.com/forum/topic/118572-%C5%9Bnie%C5%BCka-powr%C3%B3ci%C5%82a-z-adopcjiszukamy-domumissi-w-domu/page-6
  11. Zajrzyjcie do Hapsika,zmiany,zmiany...wielkie zmiany... :) ...więcej tu: http://www.dogomania.com/forum/topic/145141-hapsprzera%C5%BCony-male%C5%84ki-psiak-pojecha%C5%82-do-bdt-w-warszawieszukamy-domu-sta%C5%82ego/page-2 a jeszcze więcej tu: https://www.facebook.com/events/334850693377767/
  12. Paula czekamy! Mały robi postępy w domu tymczasowym i to duże.Zapytam w domu tymczasowym i dam znać a wtedy zrobimy ogłoszenia.DZIĘKUJĘ!!! :) Mały zaczął się bawić zabawkami: Pozwolił się wykąpać bez gryzienia :) No i wyszedł na spacerek: ...więcej tu: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10202346575585394&set=pcb.340663292796507&type=1&theater
  13. Dulcia,niunia kochana i jej metamorfoza,cudności :) Róża czy Dulcia ma już wirusówki?Z bazarku b-b są pieniądze,może przydałoby się zaszczepić malutką?Daj znać!
  14. Nie wiem co się dzieje,nikt nie może ze mną korespondować.Mój mail [email protected]
  15. Lajka ma około 8 miesięcy a Maks ma rok.Wątek Maksa wkrótce.
  16. Dziewczyny czy nasz Moris nie wygląda trochę jak pointer angielski: https://www.google.pl/search?q=pointer+angielski&rlz=1C1GKLB_enPL614PL615&espv=2&biw=1366&bih=667&tbm=isch&imgil=FtAquYKpGkelhM%253A%253Bf7ySCj_mSY6a3M%253Bhttp%25253A%25252F%25252Faviornis.com.pl%25252Fviewtopic.php%25253Ft%2525253D3805&source=iu&pf=m&fir=FtAquYKpGkelhM%253A%252Cf7ySCj_mSY6a3M%252C_&usg=__WRnfn4GsQAUVuM1F8YYqIgkxxN4%3D&dpr=1&ved=0CCsQyjc&ei=TfLPVMS7N47U7Aayn4HYDQ#imgdii=_&imgrc=qZqQnCdnpMy7rM%253A%3BNjPUKQV5Gtn8uM%3Bhttps%253A%252F%252Fbella0.files.wordpress.com%252F2011%252F04%252Fpointer_detterich.jpg%253Fw%253D280%3Bhttps%253A%252F%252Fbella0.wordpress.com%252F2011%252F04%252F06%252Fo-rasach%252F%3B280%3B300 Może jest bardziej masywny i nie taki wysoki,ale wygląda bardzo podobnie. Będę go ogłaszać jako mieszańca pointera angielskiego :) A może jest podobny do wyżła niemieckiego krótkowłosego?
  17. Dziewczyny fejsbukowe,WRZUĆCIE TU, PROSZĘ, NASZĄ NIWĘ: https://www.facebook.com/adopcjesportowe Może ktoś małą wypatrzy...
  18. Zapraszam do kolejnej malizny z naszego schroniska.To Lajka,której umarł opiekun: http://www.dogomania.com/forum/topic/145402-lajka-s%C5%82odka-malizna-w-schronisku-po-%C5%9Bmierci-opiekuna/
  19. Może ktoś zajrzy,ma kolejną cudną maliznę.ZAPRASZAM! Umarł opiekun psiaków. http://www.dogomania.com/forum/topic/145402-lajka-s%C5%82odka-malizna-w-schronisku-po-%C5%9Bmierci-opiekuna/
  20. Tak wygląda maleńka w boksie.Ten piesek obok to Maks,psiak z jednego podwórka.Psiaki lubią się i to chyba Maks jest ważny dla Lajki;
  21. LAJKA,SŁODKA MALIZNA ZAPRASZA: http://www.dogomania.com/forum/topic/145402-lajka-s%C5%82odka-malizna-w-schronisku-po-%C5%9Bmierci-opiekuna/
  22. To był ich pierwszy spacer,na tym zdjęciu widać jak jest maleńka:
×
×
  • Create New...