Czułi pojechał dziś do domu...ludzie jednak po niego przyjechali...
Domek na wsi pod Łowiczem,Czułi będzie mieszkał na podwórku wraz z innym psem.Jego opiekunowie zaprosili nas do swojego domu.Na pewno odwiedzimy cię maluchu,już niedługo...
Adopcja ze schroniska.
A to zdjęcia naszego urwisa,ze spacerku z Kropką i Tessą.Mały po chorobie zeszczuplał,ale także i wyrósł: