Jump to content
Dogomania

Romka

Members
  • Posts

    35738
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Romka

  1. Ale śliczności witaj sąsiadko!To do Zuzi!Mam nadzieje ,ze na wiosne rozpoczniemy owocna współprace!Trzymam kciuki za Wasze powodzenie!
  2. Dziewczyny zagladajcie do Blanki!
  3. Kajka co z psiakiem?Napisz coś!
  4. Norka oby Nowy Rok był juz w styczniu rokiem w ktorym znajdziesz domek!
  5. jak znam Grazynke to Dianka miała dziś ekstra wigilie w schronisku!
  6. Mamanabank czy ona nie jest taka troche jak Twoja Mira?
  7. Tak Antośku nikt do ciebie nie zgląda ale po Nowym Roku cioteczki ostro rusza do pracy w poszukiwaniu domku dla psiaczka1
  8. Trzeba będzie jakis plan ustalic ,jak po Nowym Roku,znależć do m dla Boryska!Metodycznie krok po kroku!
  9. Musze po swietach pojechac do zaprzyjaznionych dwóch gospodarstw agroturystycznych,moze będa chcieli pogadac o Herce!
  10. ŚLiczne życzenia Figuś!
  11. [quote name='zuzia_kuzik']a ma gdzies zabcia oflodszenia porobione??[/QUOTE] Żabcia nie ma ogłoszeń nie dajemy rady!Jest nas za malo a nie kazda ma czas i umiejetnosci wystarczające do ogloszeń!
  12. [quote name='Andzike']Aikowo ma już dwa skarby, ale myśle, ze taka dama to byłoby TO :D mały OT: dziewczyny, podziwiam Was... odkąd jestem na dogo (niedługo) w nocy śnia mi się psy, dziś rano obudzilam się przerażona, ze nie pojechalam rano nakarmić biednych psów stróżujących gdzieś na pustkowiu... (efekt czytania dogo wczoraj do 1 w nocy... ;) mam nadzieję, ze z czasem sie uodpornie i będe mogła pomóc bardziej niż tylko czytając wątki psich bid i czasem wpłacając parę groszy... :([/QUOTE] Andzike dziękujemy bardzo za delkaracje!Mnie tez czasami śną sie rozne psiaki!Trzeba zajrzeć do sennika...
  13. Trzeba wybaczyc !Ubocze ma w domu TIMURKA-psiaka z Orzechowców wiec nie ma głowy do cyferek!A nasza Miska wciąż czeka i dopiero teraz widze jak bardzo jest podobna do Timurka!Ten sam typ psiaka!Ubocze tak jak ja ma ulubiony,okreslony typ kundelka!
  14. Dzwoniłam z zyczeniami do schroniska!Pan Marek po swietach będzie na posterunku i powiedział,że opowie mi wszystko o psiakach ,które ostatnio znalazły sie w schronisku wśród nich jest tez Milka!
  15. Tak bardzo chciałabym,żeby Kusy znalazł dom u kogos komu nie będzie przeszkadzało ,ze jest prawie chartem!Moze wsrod milosników rasy znalazłby sie ktos kto da mu dom!Taki pies jest podarunkiem sam w sobie:dostojny ,spokojny,wdzieczny!
  16. Kochany Atosik macho z niego sie zrobił!Zauważyłam w schronisku że warczał na pracowników schroniska!Patrzac na Atosika trudno sie nie zakochać!
  17. Dziewczyny czy Wy wiecie,ze bedziemy w schronisku dopiero w 2010roku?
  18. A ja kocham niepozorne kundelki!Ale trzeba przyznać ,że Rika jest pięknym psem!
  19. Kto wie co przynie sie nowy rok Puszkowi,tyle osób kibicuje naszym zwierzakom ,ze wierze ,ze i dla Puszka los sie odmieni!
  20. Pewnie po świetach znów ktos zadzwoni w sprawie Nikusia oby to był ten dobry domek!
  21. Ja dzis u Zońki dopiero teraz,bo wczoraj brała mnie istna cholera!
  22. [quote name='Andzike']Widzę, że Łowicz talentami stoi :D[/QUOTE] Mamanabank tez sie postarła!Tak ,Łowicz talentami stoi!
  23. Ubocze,moj Pakulo po kilku miesiącach spędzonych z nami to ni e ten sam psiak! U Was tez tak bedzie!Trzymam kciuki za Wasza gromadkę!A na wiosne zapraszamy do Łowicza mamy piekne łaki !A od Warszawy to rzut beretem!WESOŁYCH ŚWIĄT!
  24. [quote name='mamanabank']hej, a w które góry jedziecie?[/QUOTE] Tez jestem ciekawa!Bo chcemy widziec zdjecia Nelki w bucikach i kapotce!Mamy dla Was zdjęcia z wizyty wŁowiczu ,beda niedługo na watku!Pomysł z Nelką przebrana za Mikołaja przedni!
  25. Jak widzicie w Łowiczu pełna para idą swieta!WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH NASZYCH PRZYJACIÓŁ!
×
×
  • Create New...