Jump to content
Dogomania

Romka

Members
  • Posts

    35738
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Romka

  1. Żabula pamietamy o tobie piesku!
  2. Pokazałam Mysię pewnej pani!Proszę Pani ona jest taka sliczna!:lol:
  3. Po tylu ogłoszeniach może ktos wypatrzy Boryska!
  4. Ja tez tak myslę,najwazniejsza jest więz z włascicielem nie wazne miasto czy wieś!
  5. Śnieżko pamietamy ,że jestes w schronisku juz tak długo!
  6. Rika sie ucieszy z ogłoszeń!
  7. Reksiu jesteśmy w schronisku w sobotę!Pamiętamy o tobie piesku!
  8. Dzieki Figuś,pamiętajmy o Antosiu on jest w schronisku juz 3 lata!:shake:
  9. [quote name='Kaja10014']Romko, pani była u weterynarza, mówiłam koleżance jak miałyśmy iść z psiurem razem, że lecznica jest na Starościńskiej a ona chyba przekazała pani od psa. W każdym bądź razie u weta już byli ;)[/QUOTE] To najważniejsze!Mały juz zbadany więc teraz musi być juz tylko dobrze!
  10. [quote name='mamanabank']jesteśmy jednomyslne i bardzo dobrze![/QUOTE]Ale to nie od dziś!Mnie tez to cieszy!
  11. Czy domowe hoteliki nas słyszą !Szukamy hoteliku dla Puszka!
  12. Mój Pako, jak wiesz tez z Orzechowców,także nie szczekał więc kiedy któregos razu to zrobił to pośpieszyłam z entuzjastyczna relacja do Beci66 od ktorej go wyadoptowałam"Pakuś zaczął szczekać"!:multi:
  13. Zbieram nadal lokalne deklaracje!
  14. Dżerka to Kusy nie wyszedł z budy(czyli chart nie wyszedł)a Niko to sobie szalał na sniegu i otwierał drzwi boksu!Pomysł Mamanabank by przesunąc suczke podobna do labradora przedni!W sobote ustalimy co dalej!
  15. [quote name='dżerka']tzn jak idziecie we dwie?bo jak mozecie inaczej?moze bede w sobote z dziecmi,to bym zastosowala,dzis pierwszy moj dzien w szkole zobacze[/QUOTE] Dzerka przyjedż nawet sama jesli masz ochotę!Zapraszam do mnie na kawę!
  16. Bokserkę bo to podobno suczka!Nie zawsze grzeczna!Więc nasza Kropunia wiedziała co robi obserwując sąsiadkę!
  17. Kajka ,CAŁUSY!juz potwierdziłam!Dzieki!
  18. Coś mi sie wydaje,że Dżerka porozwieszała zdjęcia Kusego w róznych miejscach i tez szuka mu intensywnie domku!
  19. Przeciez Miśka jest śliczna na pewno znajdzie domek!
  20. Juz nie moge sie doczekać!:lol:
  21. Już nie moge sie doczekać!
  22. [quote name='mamanabank']Brawo Dżerka, jeszcze takiej pojętnej uczennicy nie miałam![/QUOTE] Następna zołza po zołzie Figuli!:razz:
  23. Dziewczyny co innego gadane a co innego milczeć jak grób!"Gadane" z tym nie mam problemu!
×
×
  • Create New...