Jump to content
Dogomania

Romka

Members
  • Posts

    35738
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Romka

  1. Malta jak wiesz jesteśmy wolontariuszami w schronisku w Łowiczu znamy Bubę osobiście i wiemy ile wycierpiała jak powidział ktoś mądry nie zmienimy całego świata ale pomagając konkretnemu psu mozemy zmienić jego świat.I właśnie to chciałyśmy zrobić dla Buby!Jak widzisz nie angazuję się emocjonalnie na innych forach próbuję tylko zrozumieć co stało się z Bubą!To mogę zrobić dla tego konkretnego psa.
  2. Wysłałam maila i na razie cisza!
  3. Wysłałam maila i na razie cisza!
  4. Wysłałam maila i na razie cisza!
  5. Wysłałam maila i na razie cisza!
  6. Mamanabank sprawdz i powiedz co należałoby poprawić Ty wiesz najlepiej!
  7. Figa ma rację to jest agresywny pies!
  8. Powiem p.Markowi!Juz zgłosiłam psiaka włascicielom ale jak widac nie poszli po niego!
  9. I Rika taka własnie jest jak mówisz Ewanko.Podobno jest w boksie po Willim obok Kusego jest szansa ,ze ktos ja wypatrzy byleby tylko nie na wieś do pilnowania podworka!
  10. Kochana suczka pewnie nie rozumiała dlaczego nie ona?Kaju pamietaj o ogłoszeniach dla Abi!Im więcej tym lepiej!
  11. Miluśka na pierwszą!
  12. Kto jeszcze pomysli o naszej Perełce?
  13. Co do zaleceń "zima jest i mróz..." to własnie wróciłam od Brysia,o którym poczytasz na naszym wątku.Szukałysmy domu zanim ktoś nie wskazał nam fundacji jako nadzwyczaj profesjonalnej i powołanej tylko w celu pomocy labradorom.Żadna z nas nie pobiera wynagrodzenia ,więcej nikt słowa nie powiedziałby o fundacji gdyby zachowanie fundacji nie budziło zastrzezeń przez zachowanie w tej sprawie(niedomówienia,ukrywanie,upór)potrzbujemy tylko informacji dlaczego Buba jest w kolejnym domu i dlaczego nikt nam tego nie powiedział,a zdjęcia uwiarygodniłyby tylko Wasze decyzje!Czy tak trudno to zrobić!Spróbuj zrozumieć ,że ja zwykły wolontariusz szukałam i szukam pomocy w wyspecjalizowanej organizacji pomocy labradorom i mam podstawy oczekiwac od Was działania zgodnego z duchem Waszej organizacji.Czy tak trudno to zrozumieć!
  14. Takie młode a takie profesjonalne!Całusy od starej Romki!
  15. Takie młode a takie profesjonalne!Całusy od starej Romki!
  16. Oczekiwałabym wyjasnienia na watku Buby Paweł_Ka juz wypowiadał sie tutaj,myslę,że w dobrze pojętym interesie fundacji powinno zalezeć mu na jak najszerszych wyjasnieniach.
  17. Zostały 2 szczeniaczki :piesek i suczka.W piatek jeden z maluchów tez poszedł do domu.Melka ma luzno w budzie bo spi tylko z córeczka i synkiem.Dla nas zadanie za jakieś pólroku sprawdzić dokładnie czy jest realizowana umowa-sterylizacja i kastracja!
  18. Mozart nie wie jakie ma szczęscie mając Was!A moze wie,pewnie czuje wasza troskę!
  19. Bardzo jestem ciekawa dalszych relacji i tego jak zmienia sie Mika!
  20. Diego siedzi w boksie razem z Dianka i druga przerazona suczką,jest największy i najmłodszy w boksie więc wyzera koleżankom jedzenie.Jak Grazynka przynosi przysmaki Diance pochłania jedzenie i odgania suczki od ich misek,trzeba go pilnować!Młodziak jest rośnie więc duzo chciałby zjeść!
  21. A ponieważ Paweł_Ka jest wśród forumowiczów których wszystkich los Buby interesuje miejsce to jest miejscem gdzie chciałabym te wyjasnienia znależć!
  22. Dziękuję Ci za wyjasnienia,myslę,ze mozemy przyjąc,ze znamy "dzieje" Buby do dnia oddania jej do domu stałego!Oczekiwałabym teraz podobnego wyjasnienia od zarządu fundacji poczawszy od powodów odania Buby z adopcji czy była to decyzja fundacji i dlaczego lub czy była to decyzja domu w Poznaniu i dlaczego oraz upewnienia nas co do obecnego stanu zdrowia oraz kondycji psychicznej Buby a takze jej miejsca pobytu.
×
×
  • Create New...