[quote name='mamanabank']Oczywiście, Negro to Negro, ja się cieszę, że ma już imię.
Ale teraz niespodzianka!
KTO PAMIĘTA KACPRA i zwariowaną akcję? Zobaczcie! Argusiowa, pokaż koniecznie cioci, dla mnie to nie ten sam pies, szlachetny, spokojny, piękny:
[URL]http://www.szwajcary.com/viewtopic.php?f=117&t=4438&p=189460#p189460[/URL][/QUOTE]
Mamanabank !Warto było jak czytam relacje z forum szwajcarów!