Jump to content
Dogomania

Romka

Members
  • Posts

    35738
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Romka

  1. Diego dzis w schronisku wyglądał pięknie!
  2. Jesteś wielka bardzo,bardzo dziękujemy!Oczywiście będa następne psiaki masz dobrą rękę!
  3. Ubocze uważa,że Pakunio nie wygląda na swoje lata i rzeczywiście straszny z niego łobuziak taki "dzielny wojak "i straszny łakomczuch.A kiedyś jadł jak wróbelek!Cieszę się bardzo,ze Miska trafiła do Uboczów było to dla mnie bardzo zaskakujace i jednoczesnie radosne.Nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy!
  4. Strasznie mi szkoda Mrozika,dla mnie jest bardziej rozczulający i bezbronny.
  5. Dzięki,Aikowo!
  6. Tak w lepszej formie,najwyrażniej chciała się bawić!
  7. [quote name='becia66']Ja również melduję sie na wątku Misi -prześliczna z niej dziewczynka i gratuluję UBOCZOM nowej domowniczki.[/QUOTE] Wiesz Beciu nasz wspólny Pakunio nie był gościnny:shake::shake:,wytarmosił Misiulę za ucho!:-oDobrze,że Miśka ma grube futerko to nie poczuła!:lol:Jak my go wychowałyśmy!:diabloti:
  8. Timur miałes najfajniejszych opiekunow na swiecie!
  9. [quote name='Emigrantka']No i co? Widzial ktos Mikusi nosek? :D[/QUOTE] Śnieg pada!Dlatego posiedzę sobie jeszcze w budzie!A co!
  10. Wniebo,wniebowzięte!
  11. A ja cholera siedzę w pracy!
  12. Sa w Ożarowie mówił mi p.Marek ze schroniska bedziemy na nich czekać az do skutku!
  13. Dzwonili Uboczowie,pociąg ma opóznienie ale oni dzielnie podążąja w kierunku Łowicza!
  14. U Ciebie jak u Pana Boga za piecem!Ale domku zycze wczesniej!A wiadomość dot.wizyty,Grazynka wybiera sie jak sójka za morze!
  15. [quote name='mamanabank']Do Ciebie też to było kiciu :-)[/QUOTE] Jamor czytaj!Jamor broń!Przyłozymy im?
  16. [quote name='Figafiga']od dziewczyn łowickich?????i ja nic o tym nie wiedziałam oj nieładnie ha ha ha[/QUOTE] Trzeba było nie włoćzyć sie w to zimno za południową granicą!
  17. Domek będzie sprawdzony na poczatku nastepnego tygodnia,psiaki Kumiko maja kaszel kenelowy!
  18. A my nadal szukamy i teraz wszystkie znosimy jajo w oczekiwaniu aż ktos się odezwie!
  19. Zapomniałysmy troche o Milce,trzeba to koniecznie zmienić!
  20. Wczoraj widziałam jak dzieci Meli jadły z miseczki,wygladaly ślicznie,puchate maluchy!
  21. A Grazynka nic,moze na wiosnę coś sie zmieni!
  22. Ale nasza Kropka spodobała sie jednej dogomaniaczce ,kto wie moze cos z tego będzie!
  23. Sprawdzimy łapke juz jutro,jestesmy z Mamanabank w schronisku!
  24. Antos piesku na pierwsza hopaj!
  25. [quote name='mamanabank']odjazdowo, dopisałam Cię do darczyńców, na zachętę :-D[/QUOTE] Krople dla Fado to juz 2 rok kupuję!Kot to dla mnie nowość!
×
×
  • Create New...