-
Posts
20004 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Havanka
-
[IMG]http://images40.fotosik.pl/331/d49f7156a5fba0b1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/331/49d8a040f6e57816med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/331/243618d2b4935ddbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/335/56a60180f1b1bb48med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/335/1a3f9e4efea23b2fmed.jpg[/IMG]
-
[quote name='daśka']oczywiście zdjęcia karty informacyjnej bedą wstawione,paragon z apteki również mam. Havanko prośba....mogłabyś?.......wkleić?[/QUOTE] No jasne, dawaj !
-
Dzień dobry wszystkim fanom Saruni ! Nie wiem jak długo, ale na razie mam sprawny komputer !!!~!! Szkoda, że domek Sary jest pod znakiem zapytania. Ta sunia tyle już przeszła ! Potrzebuje stabilizacji i miłości. A było już tak blisko.... Trzymajmy jednak kciuki, może tam wróci!
-
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Havanka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Wszyscy chcą kasę już wpłacać i ruszyć na pomoc Grosi :mad:[/QUOTE] Oj tak, to czekanie jest najgorsze.... -
Sarunia, co tam u ciebie słychać ?
-
[quote name='_Goldenek2']Nie otwiera się[/QUOTE] Może teraz? [url]http://www.dogomania.pl/threads/191144-*-srebra-i-nie-tylko*-dla-trzech-su%C5%84-do-25.08[/url]
-
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Havanka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, ja chyba nie dostałam konta do wpłat? Byłam jakiś czas bez dostępu do neta. Bardzo proszę o dane do przelewu. -
[B]Pomóc też można robiąć zakupy na bazarku !!!!! Dziś już ostatni dzień !!!! Piękna, nowa, srebrna biżuteria w bardzo okazyjnej cenie - tylko do godziny 20 .00 !!!![/B] Zapraszam na bazarek z którego 1/3 dochodu przypadnie Azuni. [U][url]http://www.dogomania.pl/threads/191144-*-srebra-i-nie-tylko*-dla-trzech-su%C5%84-do-25.08[/url][/U]
-
Nareszcie mam sprawny komputer ! Nie wiedziałam, że jego brak może być tak uciążliwy ! Cieszę się, że Niuńka ma się dobrze. Jeszcze tylko martwią mnie te uszy. Jeżeli potrząsa głową, to pewnie znowu ją bolą.
-
A ja zaproszę jeszcze na swój bazarek, z którego 1/3 część dochodu przeznaczona jest dla Koruni ! Bazarek potrwa do jutra do godz. 20 !!!! Piękna, nowa biżuteria w bardzo przystępnej cenie !!!! Zapraszam ! [URL="http://www.dogomania.191144-*-srebra-i-nie-tylko*-dla-trzech-su%C5%84-do-25.08/page13"]http://www.dogomania.pl/threads/1911...o-25.08/page13[/URL]
-
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Havanka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']Zapraszam na bazarek dla Grosi (podziękowania dla Toyotki za fanty:loveu: ) : [url]http://www.dogomania.pl/threads/191458-Plecaczkowy-bazarek-na-Grosi%C4%99.Do-05.09.br-godz.21-00.ZAPRASZAM!?p=15246186#post15246186[/url][/QUOTE] A ja zaproszę jeszcze na swój bazarek, z którego 1/3 część dochodu przeznaczona jest dla Grosi ! Bazarek potrwa do jutra do godz. 20 !!!! Piękna, nowa biżuteria w bardzo przystępnej cenie !!!! Zapraszam ! [url]http://www.dogomania.pl/threads/191144-*-srebra-i-nie-tylko*-dla-trzech-su%C5%84-do-25.08/page13[/url] -
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Havanka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek, z którego 1/3 dochodu będzie przeznaczona dla Grosi na hotelik. Na bazarku są min. piękne srebra podarowane przez Daśkę ! Zapraszam ! [url]http://www.dogomania.pl/threads/191144-*-srebra-i-nie-tylko*-dla-trzech-su%C5%84-do-25.08?p=15215170#post15215170[/url] -
Zapraszam na bazarek, z którego 1/3 dochodu przypadnie Koruni. Jest tam min. nowa, srebrna biżuteria podarowana przez Daśkę ! [url]http://www.dogomania.pl/threads/191144-*-srebra-i-nie-tylko*-dla-trzech-su%C5%84-do-25.08?p=15215170#post15215170[/url]
-
[quote name='Akrum']aaaaaahahahaha... ale ja ciemna jestem :oops: :megagrin: :megagrin: :megagrin:[/QUOTE] Ja też miałam co innego na myśli :evil_lol:
-
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Havanka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dostałam pw od paulinken. Przeczytałam wątek. Ponieważ odpadła mi w tym miesiącu jedna deklaracja czasowa, mogę przerzucić ją na Grosię. Na razie przez 4 miesiące deklaruję po 10 zł. Potem w zależności od sytuacji finansowej. Najgorsza jest ta świadomość, że nie można pomóc wszystkim.... -
Jak się miewa nasza psinka?
-
[quote name='Akrum']a co, a co wklejasz?? ja nic nie widzę...[/QUOTE] Prawdę mówiąc ja też nie widzę.
-
Aż mi się łezka w oku zakręciła ..... z radości !!!!!
-
[quote name='Ingrid44']Prosze mnie tu jesienia nie straszyc:cool3::cool3::cool3: Zolte liscie a KYSZ ! ! !:evil_lol: Ok, to w takim razie delektujemy się jeszcze urokami lata !
-
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Havanka replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bardzo miła niespodzianka! Volwuś jak nowy ! Tylko futro za grube na lato i w dodatku jeszcze czarne ! -
Rusałko, życzę ci długiego i szczęśliwego życia w nowym domku!!!
-
Witam Sarunię i cały fanklub !!!!
-
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Havanka replied to kaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='baldek2']NIech Bim pakuje walichy -daje te dwie dychy .Jest to deklaracja stala.[/QUOTE] Taka wiadomość z samego rana w poniedziałek !!!!! [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8F6.gif[/IMG]Ależ się cieszę !!!!!! -
Sara, hop na górę [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/jumping_leaves2.gif[/IMG] !!!!!