-
Posts
20004 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Havanka
-
[quote name='ocelot']Jetem strasznie wzruszona. Kiedy opuszcza schron po kilku latach po prostu nie wiem co powiedzieć, napisać ze wzruszenie. Bardzo Wam dziękuję wszystkim, bo to dzięki Wam ta pomoc jest możliwa. To jest najprawdziwsza, najcudowniejsza pomoc, kiedy psiak bez szans opuszcza schronisko.[/QUOTE] Ocelotku, nawet nie wiesz jak ja sie cieszę !!!! Przy odrobinie szczęścia nasza Szelmusia też znajdzie swój wymarzony domek !!!! Najgorsze już za nią !!! A te wirtualne uściski są dla każdego, kto oddał chociaż kawałeczek swego serca tej psince !!! [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Malu/10bighug.gif[/IMG]
-
Mat jest duży, silny i stary. Acha44 dała mu miłość i dom!
Havanka replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, ze Mat ma tak wspaniały dom ! Psiaki z takim bagażem złych doświadczeń życiowych, zawsze będą inne. Oby Mat już do końca swoich dni cieszyl się dobrym, spokojnym i szczęśliwym życiem, na które tak długo czekał.... Powodzenia Mat ! -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Havanka replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Cegiełka za październik dla Bimka wpłacona !!! -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
Havanka replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wplata na październik jest już na koncie Fabia. -
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Havanka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Takie wiadomości a ja nie mogę powstrzymać łez !!!! Lepszego domku dla Grosi nie można było sobie wymarzyć !!!!Tak się cieszę !!!![IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8F1.gif[/IMG] -
[quote name='fiorsteinbock']A ja zapominam, ze druga Daśka to psiak i jak czytam to sie zastanawiam o co chodzi :) Czy Daska nie moze spac w łóżku, tylko na kołderce w kuchni, hahahaha :)[/QUOTE] [B]czasami popstrykają się z moją sunią,ale na warczeniach się kończy,rozdzielam je natychmiast a raczej ściągam Sarę z Daśki,ponieważ ona za każdym razem przewraca ją na plecy[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B] Wyobrażam sobie Sarę, która powala naszą Daśkę na podłogę i w dodatku jeszcze na plecy :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Havanka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ja też czekam na wieści.... -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Havanka replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Milo popatrzeć na Volwa. Gdyby nie ta lekka kulawizna, nikt nie pomyślałby, że to pies po takich ciężkich przejściach. Zauważyłam też, że na spacerze towarzyszyla Wam śliczna kicia.... -
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Havanka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']Jest wesoła-rozpruła mi łóżko całe szczęście z tyłu więc nie widać;p Rozpruła je żeby sobie tam z tyłu do tej jamki wejść i leżeć w pościeli;p Na spacerkach wieczornych obszczekuje ludzi którzy chodzą gdzieś w oddali. Pije też normalnie.[/QUOTE] Jeżeli ma humor i dostarcza Ci tyle niespodzianek to myślę, że idzie ku dobremu. Najważniejsze, że je, pije i jest wesoła. Avilia - wielki szacun !!!! -
[quote name='wujek & ciocia']kaska wpłynęła dziś rano :)[/QUOTE] Proszę o potwierdzenie wpłynięcia gotówki (kwoty) również na wątku bazarkowym. [url]http://www.dogomania.pl/threads/192532-ROZLICZAMY-!*Skarbiec-ze-srebrem-*-dla-Sary-i-Agdana-do-24-wrze%C5%9Bnia-[/url]!
-
[quote name='Monika z Katowic']A będzie jeszcze kiedyś taki bazarek dla Agdanka??? :) Bo wszystko mi się TAK podobało (ale miałam wtedy dołeczek pieniężny)....[/QUOTE] Moniko, miejmy nadzieję, że będzie. Wtedy sama też zaszaleję, pod warunkiem, że nie będę w dołku finansowym ( podobnie jak Ty teraz ).
-
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Havanka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Sprawdzilam, są moje wszystkie wpłaty. -
[quote name='Mysia_']o rany, super - bardzo udany bazarek :)[/QUOTE] [quote name='Ingrid44']To byl super bazarek, dopchac sie nie moglam :) :) :)[/QUOTE] Kochane Cioteczki, bo było o co walczyć !!! Biżuteria podarowana przez Daśkę za każdym razem ma powodzenie.
-
[quote name='Monika z Katowic']Aż 330 zł z bazarku!:multi: To bardzo dobra informacja, bo Agdanek będzie miał na leki!:loveu:[/QUOTE] Tak Moniko, niezły wynik !!! Ja też sie bardzo cieszę !!!
-
[quote name='Cantadorra']Jaką informację? Nic nie widać :)[/QUOTE] Informację o braku dostępu do neta. :lol:
-
Daśka chwilowo nie ma dostępu do neta ! Prosiła mnie, żeby przekazać tą informacje na wątku.