Jump to content
Dogomania

Havanka

Members
  • Posts

    20004
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Havanka

  1. [quote name='ocelot']Jetem strasznie wzruszona. Kiedy opuszcza schron po kilku latach po prostu nie wiem co powiedzieć, napisać ze wzruszenie. Bardzo Wam dziękuję wszystkim, bo to dzięki Wam ta pomoc jest możliwa. To jest najprawdziwsza, najcudowniejsza pomoc, kiedy psiak bez szans opuszcza schronisko.[/QUOTE] Ocelotku, nawet nie wiesz jak ja sie cieszę !!!! Przy odrobinie szczęścia nasza Szelmusia też znajdzie swój wymarzony domek !!!! Najgorsze już za nią !!! A te wirtualne uściski są dla każdego, kto oddał chociaż kawałeczek swego serca tej psince !!! [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Malu/10bighug.gif[/IMG]
  2. [quote name='daśka']dzieki Havance tutaj trafiłam ,proszę o nr konta narazie jednorazowo 10 zł(wiem niewiele),ale nie mam więcej.[/QUOTE] Witaj Daśka !!! Cieszę sie, że przyszłaś. Z opisu i zdjęć wnioskuje, ze najgorsze już za nami !!! Maluszki są naprawdę cudowne !!! A co z ich mamą?
  3. To ja jeszcze przypomnę o swoim bazarku na maluszki !!!![url]http://www.dogomania.pl/threads/194677-PISANKA-Z-A%C5%BBUREM-Na-pomoc-szczeniakom-z-Nowego-Miasta-do-24.10-do-godz.-20.00[/url]
  4. [quote name='Livka']Tak, tak jak dla Śmieszka :) Ocelot jest skarbnikiem ;)[/QUOTE] Przelew zrobiłam.
  5. Dane do wplat na Szelmusię takie jak były dla Śmieszka? Upewniam sie tylko, bo chcę zaraz zrobić przelew.
  6. W ramach pomocy dla szczeniaczków i ich mamy, zapraszam na obiecany bazarek !!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/194677-PISANKA-Z-A%C5%BBUREM-Na-pomoc-szczeniakom-z-Nowego-Miasta-do-24.10-do-godz.-20.00[/url]
  7. Bardzo się cieszę, ze Mat ma tak wspaniały dom ! Psiaki z takim bagażem złych doświadczeń życiowych, zawsze będą inne. Oby Mat już do końca swoich dni cieszyl się dobrym, spokojnym i szczęśliwym życiem, na które tak długo czekał.... Powodzenia Mat !
  8. Poznałam już Mata. Bardzo się cieszę, ze ma tak wspaniały dom ! Psiaki z takim bagażem złych doświadczeń życiowych, zawsze będą inne. Oby Mat już do końca swoich dni cieszyl się dobrym, spokojnym i szczęśliwym życiem, na które tak długo czekał.... Powodzenia Mat !
  9. [quote name='daśka']acha44 wszystko w porządku,szaleje dziewczynka,niebawem wkleję nowe fotki i oczywiście napiszę o tym na wątku Mata:-)[/QUOTE] Daśka, czy chodzi Ci o wątek rotka? Czyżbyś mu założyła?
  10. Trafilam na wątek poprzez banerek Agnieszki24. Gotówką raczej nie wspomogę, jedynie mogę wystawić ekspresowy,mini bazarek. Jak się uda, to nawet jutro. Tak bardzo szkoda mi tych maluchów.
  11. Cegiełka za październik dla Bimka wpłacona !!!
  12. Wplata na październik jest już na koncie Fabia.
  13. Takie wiadomości a ja nie mogę powstrzymać łez !!!! Lepszego domku dla Grosi nie można było sobie wymarzyć !!!!Tak się cieszę !!!![IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8F1.gif[/IMG]
  14. [quote name='fiorsteinbock']A ja zapominam, ze druga Daśka to psiak i jak czytam to sie zastanawiam o co chodzi :) Czy Daska nie moze spac w łóżku, tylko na kołderce w kuchni, hahahaha :)[/QUOTE] [B]czasami popstrykają się z moją sunią,ale na warczeniach się kończy,rozdzielam je natychmiast a raczej ściągam Sarę z Daśki,ponieważ ona za każdym razem przewraca ją na plecy[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B] Wyobrażam sobie Sarę, która powala naszą Daśkę na podłogę i w dodatku jeszcze na plecy :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. Ja też czekam na wieści....
  16. Dziś przelałam na konto Azy i Barta 115 zł z zakończonego bazarku. Kiedy pojawią sie na koncie, proszę o potwierdzenie tu i na wątku bazarkowym.
  17. Milo popatrzeć na Volwa. Gdyby nie ta lekka kulawizna, nikt nie pomyślałby, że to pies po takich ciężkich przejściach. Zauważyłam też, że na spacerze towarzyszyla Wam śliczna kicia....
  18. [quote name='Avilia']Jest wesoła-rozpruła mi łóżko całe szczęście z tyłu więc nie widać;p Rozpruła je żeby sobie tam z tyłu do tej jamki wejść i leżeć w pościeli;p Na spacerkach wieczornych obszczekuje ludzi którzy chodzą gdzieś w oddali. Pije też normalnie.[/QUOTE] Jeżeli ma humor i dostarcza Ci tyle niespodzianek to myślę, że idzie ku dobremu. Najważniejsze, że je, pije i jest wesoła. Avilia - wielki szacun !!!!
  19. [quote name='wujek & ciocia']kaska wpłynęła dziś rano :)[/QUOTE] Proszę o potwierdzenie wpłynięcia gotówki (kwoty) również na wątku bazarkowym. [url]http://www.dogomania.pl/threads/192532-ROZLICZAMY-!*Skarbiec-ze-srebrem-*-dla-Sary-i-Agdana-do-24-wrze%C5%9Bnia-[/url]!
  20. [quote name='Monika z Katowic']A będzie jeszcze kiedyś taki bazarek dla Agdanka??? :) Bo wszystko mi się TAK podobało (ale miałam wtedy dołeczek pieniężny)....[/QUOTE] Moniko, miejmy nadzieję, że będzie. Wtedy sama też zaszaleję, pod warunkiem, że nie będę w dołku finansowym ( podobnie jak Ty teraz ).
  21. Sprawdzilam, są moje wszystkie wpłaty.
  22. [quote name='Mysia_']o rany, super - bardzo udany bazarek :)[/QUOTE] [quote name='Ingrid44']To byl super bazarek, dopchac sie nie moglam :) :) :)[/QUOTE] Kochane Cioteczki, bo było o co walczyć !!! Biżuteria podarowana przez Daśkę za każdym razem ma powodzenie.
  23. [quote name='Monika z Katowic']Aż 330 zł z bazarku!:multi: To bardzo dobra informacja, bo Agdanek będzie miał na leki!:loveu:[/QUOTE] Tak Moniko, niezły wynik !!! Ja też sie bardzo cieszę !!!
  24. [quote name='Cantadorra']Jaką informację? Nic nie widać :)[/QUOTE] Informację o braku dostępu do neta. :lol:
  25. Daśka chwilowo nie ma dostępu do neta ! Prosiła mnie, żeby przekazać tą informacje na wątku.
×
×
  • Create New...