Jump to content
Dogomania

kama210

Members
  • Posts

    6247
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kama210

  1. ja podczytuję wątek od dawna ... i już dawno korciło mnie spytać - ale nie chciałam się wtrącać - ale przy nasilających się innych problemach z jej zdrowiem - dlaczego weci nie liczą mniej za badania? skoro wzięłaś od nich psa na DT ... ale oni chyba powinni coś tez pomóc ... bo jakby nie było nie karmią jej, nie opiekują się ją bezpośrednio...
  2. super .. co nie ??? tez się cieszę .... szukamy podobieństw Andzi do jakiejś rasy ,,,, najbarziej podchodzi pod psy północy ... macie jakieś typy ? -akita, pies grenlandzki ? - andzia często "spiewa" jak husky - ciągnie ją na wycieczki na zewnątrz - na dworze ciągle sprawdza stan zamknięcia bramy. zerka czy nie można dac dyla - na spacerze poza posesją jak została by spuszczona ze smyczy - poleciałaby przed siebie w poszukiwaniu "wrażeń"
  3. kurcze ... mały dzikusek :( sunia otrzymuję na imię NANA :)
  4. kto ją w końcu pokocha???????????? [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/313766_239109336133291_173802145997344_790347_820431_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/299588_239108689466689_173802145997344_790345_2226856_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/298437_239109116133313_173802145997344_790346_3180741_n.jpg[/IMG]
  5. mamy postęp udokumentowany :)))))))))))))))))))))) Andzia się w koncu uśmiecha :) [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/316837_239074906136734_173802145997344_790237_3157832_n.jpg[/IMG] i szaleje z innymi psiakami .... nie wszystkie toleruje , ale ma swoich ulubieńców [IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/294609_239075406136684_173802145997344_790239_7449896_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/296814_239075742803317_173802145997344_790241_4550058_n.jpg[/IMG]
  6. niestety zapomniałam :oops:... pilnowanie spraw 8 psów, jak byłaś na wakacjach, to jak dla mnie trochę za dużo i wyleciał mi Twój sms z głowy ... więc wyślij ... może jeszcze nie jest za póżno ..
  7. przekazałam 48 zł dla Muffki - dziękuję :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206937-Muffka-biszkoptowa-sunia...zabrana-przed-porodem-na-ulicy..-STRACI-DT-..brak-230-z%C5%82"]http://www.dogomania.pl/threads/206937-Muffka-biszkoptowa-sunia...zabrana-przed-porodem-na-ulicy..-STRACI-DT-..brak-230-z%C5%82[/URL] [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/189372_227500350627523_173802145997344_748113_5698098_n.jpg[/IMG]
  8. kasumi proszę przelej to 140 zł które masz na koncie za pobyt Muffki /10.07-10.08/ - mamy juz ponad 2 tygodniowe opóżnienie ... a lada moment 10 wrzesień ja mam 48 zł - zostało z wpłat dla Majki, która ma już dom :) - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186911-%C5%9Bliczna-m%C5%82oda-Majka-z-szyd%C5%82owca-ma-DS..brata-si%C4%99-z-Marlonem?p=17392470&viewfull=1#post17392470"]http://www.dogomania.pl/threads/186911-%C5%9Bliczna-m%C5%82oda-Majka-z-szyd%C5%82owca-ma-DS..brata-si%C4%99-z-Marlonem?p=17392470&viewfull=1#post17392470[/URL]
  9. .. Andzia już swobodniej czuje się na zewnątrz domu ... ciągnie ją jednak na wolność - cały czas zerka na brame, na dwór jest wyprowadzana na smyczy ... jak wychodzi na spacer po okolicy jest grzeczna, ładnie idzie na smyczy , ale spuszczona ze smyczy szybko by się oddaliła w poszukiwaniu przygód .. [B]ONA NA PEWNO ma coś z rasy - HUSKY lub PSA PÓŁNOCY ... [/B] ......... konto Andziuli wzbogaciło się o wpłąty od: pikola - 30 zł azalia - 50 zł dziękujemy bardzo ... właśnie przelałam 280 zł za miesiąc pobytu Andzi w DT - od 20.07 - 20.08
  10. kurcze ............ Muffka nie ma jeszcze zapłaconego DT za okre 10.07 - 10.08 ... z wpłat kasumi [COLOR=#ff0000][FONT=Trebuchet MS, sans-serif][SIZE=3][B][COLOR=sandybrown]wpłaty za 3 miesiąc /10.07- 10.08/ :[/COLOR][COLOR=#000000] 01.08 – 20 zł – marakota 13.08 - 20zł - Ewa Gałązka [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#ff0000][FONT=Trebuchet MS, sans-serif][SIZE=3][B][COLOR=#000000]18.08 – 100 zł Alicja B-L [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] - za 3 i 4 miesiąc [COLOR=black][FONT=Trebuchet MS, sans-serif][SIZE=3][B]brak deklaracji magiraf – 50 zł[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Trebuchet MS, sans-serif][SIZE=3][B].. czyli mamy znowu tylko 140 zł ... [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=black] [/COLOR] [COLOR=#ff0000][FONT=Trebuchet MS, sans-serif][SIZE=3][B][COLOR=black]z ogłoszen zero odzewu :((([/COLOR] [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
  11. [SIZE=5][U][B]wpłaty na Gagę [/B][/U][/SIZE] [SIZE=2]03.03 – Alicja B - 100 zł [/SIZE] 14.03 - 200 zł - Lu_Gosiak [SIZE=2]17.03 – Hanna R. - 200 zł[/SIZE] [SIZE=2]29.03 – Grażyna D.-K. /poznań/ – 401 zł [/SIZE] [SIZE=2]20.03 – kama210 – 20 zł [/SIZE] [SIZE=2]20.04 – kama210 – 20 zł [/SIZE] [SIZE=2]20.05 – kama210 – 10 zł [/SIZE] 20.06 - kama210 - 10 zl 20.07 - kama210 - 10 zł [SIZE=2][B] przychód [/B][/SIZE][B][SIZE=2] z allegro cegiełkowego w marcu :[/SIZE][/B] [SIZE=2]sprzedane 81 cegiełek – 486 zł [/SIZE] [SIZE=2]brak wpłaty za 3 cegiełki – 24 zł [/SIZE] [B][SIZE=2][U]przychód z cegiełek: 482 zł [/U][/SIZE][/B] [SIZE=4][U][COLOR=#000000][B]suma: 1433 zł[/B][/COLOR][/U][/SIZE] [SIZE=5][B]wydatki z wpłat na Gagę :[/B][/SIZE] 21.03 - transport na sterylizację -[B] 60 zł[/B] - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203319-Kto-pomo%C5%BCe-nam-jej-pom%C3%B3c..m%C5%82oda-%C5%9Bliczna-w-typie-labradora-...-zbiera-na-hotelik?p=16540308&viewfull=1#post16540308"]http://www.dogomania.pl/threads/2033...1#post16540308[/URL] [SIZE=2]- 39,90 zł - wydatki związane z wystawieniem allegro cegiełkowego ( wystawienie aukcji /pogrubiona, wyróżniona, wieloprzedmiotowa/ – 20,5 zł + prowizja od sprzedaży – 19,4 zł )[/SIZE] [COLOR=#616161][FONT=Arial, sans-serif][SIZE=2]Hotel GAGA 05/03/11 - 05/04/11 - 360 zł[/SIZE][/FONT][/COLOR] [FONT=Arial, sans-serif][SIZE=2]Hotel GAGA 05.04.2011 - 05.05.2011 - 360 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial, sans-serif][SIZE=2][SIZE=2]Hotel GAGA 05.05.2011 - 05.06.2011 - 360 zł[/SIZE][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial, sans-serif][SIZE=2][SIZE=2]Hotel GAGA 05.06.2011 - 05.07.2011 - 360 zł[/SIZE][/SIZE][/FONT] [SIZE=5][COLOR=#000000][B][SIZE=4]suma wydatków : 1539,90 z[/SIZE]ł[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#ff0000][SIZE=4][U][B]Gagula JEST NA MINUSIE : - 106, 90 [/B][/U][/SIZE][/COLOR][/SIZE] do opłacenia hotel 05.07 - 05.08
  12. [quote name='kasumi']już dawno w DS :)[/QUOTE] to super .. odpiszesz mu ? czy to zrobić?
  13. kasumi ,... jestem pod wrażeniem Twojego zaangażowania ... a że jesteś chyba najbardziej zorientowana w aktualnej sytuacji z psiakami w schronie - kolejne pytanie z poczty Anity : allegro - [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1734857734[/URL] i pytanie:[QUOTE]Witam. Czy sprawa adopcji tych psiaków jest jeszcze aktualna. Interesowałby mnie piesek. Jest tylko jeden problem. Mieszkam w Bydgoszczy i nie mam mozliwości odbioru pieska od Was. Proszę o informację. Arkadiusz [/QUOTE] z adresu - [email][email protected][/email] jak możesz to odpisz ..
  14. a to co jamor mówi o Lunie obecnie: [QUOTE]Luna jest kilka dni po sterylizacji, przebywa w oddzielnym miejscu- w czesci podwórkowej, pokój z oknem na morze. Fizycznie sterylka nie wywarła na niej zadnego wrazenia, jednak mam troche z nią problem, bo codziennie na przywitanie zachowuje sie tak jakbym miał ja zaraz ze skóry obdzierac i posypywac solą. Po chwili juz na wybiegu troche zapomina. tak czy siak od tygodnia nie jestem w stanie jej wyczesac. Jak ja tylko dotkne to drze sie " nie zabijaj nie zabijaj, bedę ci uległa, nie zabijaj, prosze, błagam". Serce sie kraje i odpuszczam. Jej zachowanie jest troche dziwne, bo chwilami na wybiegu podbiega do mnie skacze na mnie cieszy sie i równiez kwiczy jak zabijany swiniak. A było juz tak fajnie, moglem ja klepac. poczekam jeszcze ze dwa dni i powróci do poprzedniego boksu i zaczniemy od nowa. Z tym nie wyczesanym futrem nie wyglada za pieknie. Bede musiał dac jej wódki, to działa na kobitki.... Jaki dom ? Myśle ze bez małych dzieci. cos powyzej 10 lat. Nie mozna jej ciagnac za uszy czy jezdzic na niej. chapnie w obronie ząbkami, uszczypinie i bedzie afera.Co z kotami to nie wiem. Raczej nie powinna byc polujaca, lubi małe psy. Duze teleruje do momentu jesli ten nie bedzie sie wpychał miedzy nią a Panciem, jesli bedzie to dostanie od niej w ryj a jak sie postawi to bedzie zadyma. Wszystkie mniejsze nawet jesli pokazą jej ząbki to ona unosi łeb i akceptuje to. W boksie nic nie niszczy, dba o swoje rzeczy. W torebce *******nik i czesto z rana nie umalowana[/QUOTE] Luna miała kilka @ , kilka telefonów ... ale to były typu: np. jutro wracam z Warszawy do Kielc więc mogę podjechać do Warki i zabrać psa , albo czy możemy dostarczyć psa - jak pisałam min. o wizycie przedadopcyjnej to już odpowiedzi nie dostałam były dwa sensowniejsze , ale jakoś nic z tego nie wyszło jak na razie :((
  15. sterylizacja Luny - koszt 300 zł ... pierwszy wet w którego był jamor "zaśpiewał" 450 zł ... kasa Luny świeci i zresztą świeciła pustkami .. Soema zgodziła się na dofinansowanie z "Akcji sterylizacji" częsci zabiegu ...za co jestem bardzo wdzięczna .. jednocześnie zapraszam do wspomagania tej akcji ... każdy grosz wpłacony na tąakcję pozwala dofinansować sterylizację szukających domów suń ... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29"]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29"][IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/pg/se/vfxn/ATKRqIhBqaqusNeRUB.png[/IMG][/URL] pozostaje około 200 zł do uzbierania ... mielibyście może jakieś fanty na bazarek ?????????
  16. [quote name='psiaburka']Przeczytałam, teraz się cieszę,że Hana w domku stałym. Jest podobna do mojej suni znalezionej prawie 3 lata temu w Szydłowcu. Może to rodzeństwo? Tak trochę w typie belga maliniaka :) Pozdrawiam Panią Kamę. I Pudziana.[/QUOTE] witam w naszym gronie ... miło było Panią poznać :)
  17. podczytuję wątek cichaczem i cieszę się bardzo ... ... taka kochana , roześmiana "kluska" ..., ..wszystkiego naj ..Vikusiu :)
  18. złapana... udało ją się wyciągnąć spod tych płyt metalowych ... posikała się i załatwiła pod siebie ze strachu bidula ... jest też taka cała sztywna ze strachu , leży mocno przywarta brzuchem, boi się podnieść na łapach .. jest większa od Hany ... byliśmy z pudzianem u weta -została na razie odrobaczona, odpchlona, wyczyszczone uszy ... - koszt wizyty 10 zł pudzian się ogarnie z nią w domu to wstawi zdjęcia ..
  19. [B]Hana jest właśnie w podroży do swojego domku do Warszawy ze swoimi nowymi właścicielami - P. Ewą , jej mężem i dwójką dzieciaków ... :)))))))))))))) [/B]
  20. doszła wpłata dla Hani z bazarku z wyborem imienia - od AniaiJanek - 50 zł :) :loveu::loveu: dzisiaj pojechałam z pudzianem do Radomia na kontrolną wizytę z Haną ... sunia przytyła 0,5 kg - waży całe 2,5 kg :):lol: temperatura ok ... rana już prawie zagojona...został mały strupek , antybiotyki odstawione dostała tabletkę na robale - do podania za tydzień potem dopiero pierwsze szczepienia koszt dzisiejszej wyprawy do weta - 20 zł Hana jest jeszcze dość nieufna do obcych ... nie ucieka, ale sztywniej i przywiera brzuchem do podłoża ... boi się podnieść i usiąść :( Kacper mówi że u nich już wariuje, ale do obcych też jest nieufna ... bidula ... ale co się dziwić - od urodzenia mieszkała w polach, z wystraszoną, bojącą się ludzi matką, zdjęcia śliczniochy z dzisiaj: .... tak właśnie przywiera brzuchem na widok obcych [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/6927/dsc05394v.jpg[/IMG] PIĘKNA JEST :) i taka nieśmiała [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/7594/dsc05396qx.jpghttp://img705.imageshack.us/img705/7594/dsc05396qx.jpg[/IMG][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/1166/dsc05397b.jpg[/IMG] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/1415/dsc05398g.jpg[/IMG] na rękach u wujka pudziana ... pudzian musi trochę przypakować :):diabloti: sunia u pudziana na rękach wtulała się w niego taka kochana kluska ... Hana oczywiście :diabloti: jak ja ją wzięłam na ręce to natychmiast cała sztywniała ... bidula nie wie czego się spodziewać po obcych ludziach ... [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/3125/dsc05399f.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/1663/dsc05401h.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/7339/dsc05400l.jpg[/IMG]
  21. przepraszam , że się nie pisałm wcześniej , ale nie starcza mi na wszystko czasu wizytę Ania przeprowadziła ... za co Ani bardzo dziękuję :))) była Pani Ewa bez męża .. sama Pani Ewa jest bardzo przejęta i zdecydowana na adopcję .. wysłuchała rad i uwag Ani .. jednak mąż p. Ewy ... z tego co ona mówi nie jest zdecydowany na razie na psa w rodzinie, min, ze względu na dwójke małych dzieci /7 i 2 lata/ ... cały czas się waha .. dziś rano do mnie dzwoniła i miała porozmawiać ostatecznie z mężem co do decyzji .. bowiem w weekend był poza miastem na razie nie zadzwoniła do mnie ... poczekam do jutra ... obawiam się że mąz nie zgodzi się na psiaka ... a to musi być decyzja ich dwojga .. . w razie kłopotów muszą się razem zajmować sunią i ją wychowywać... P. Ewa jak ze mną rozmawia bardzo ubolewa że mąz nie jest zdecydowany , ale bez jego akceptacji nie zaadoptuje suni, żeby za parę miesięcy nie okazało się że nie daje sobie rady sama ...
  22. przepraszam , że taka cisza, ale u nas kolejne nieszczęścia i juz nie wyrabiam z pisaniem i ogarnianiem ... z nowym domkiem jesteśmy z Asią w kontakcie ... Tibor nie miał większych problemów ze zmianą otoczenia .. dobrze że jest taki usłuchany i przyjacielski i kontaktowy ... nowy domek nie stosuje się trochę do wskazówek Asi z hotelu min. zostawiania Tibora samego w domu od początku ... Pani Monika jest na razie cały czas w domu , raz został w domu na ok. 20 min ... szczekał , a potem była cisza... Tibor jest przyjacielski do wszystkich poznawanych ludzi... , ogląda się bardzo za wózkami z dziećmi - może to jest przyczyna bezdomności Tibora - żywiołowy psiak i dziecko ... zostało dziecko w domu ... pies na ulicę :( został wykąpany, miał ostatnio małą biegunkę - tak jak u Asi na początku - Tibor ma wrażliwy żołądek na zmianę karmy ... trochę nas zatkało jak okazało się że Pani Monika odważyła się go puścić ze smyczy w parku - minął raptem tydzień ... prosiłam panią i Asia też aby na razie nie ufała mu aż tak bardzo... hmmm.... domek dba o Tibora, ale trochę za szybko uznał że Tibor już się totalnie zaaklimatyzował .. dobrze że Tibus jest usłuchany .. wyślę P. Monice wątek .. może wejdzie i napisze nam co nieco ... ........................... rachunek za pobyt Tibora u Asi - 602 zł
  23. doszła wpłata dla Andzi od Lolalola - 25 zł ... dzięki wielkie :):loveu:
  24. fotki suni z wczoraj ... [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/292403_234624346581790_173802145997344_774898_750402_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/291838_234624916581733_173802145997344_774899_5488811_n.jpg[/IMG] relacja z domu tymczasowego: "ogólnie Andzia wygląda jak by odpoczywała. Nie pcha się do psów. Najlepiej w domu,żeby nie wychodzić. Na pewno bardzo lubi dzieci. te fotki, co zrobiłam, to latała z moją córką. Do samochodu wlazła sama. Bardzo ładnie jeździ:) Nie jest w ogóle agresywna. Mała tuli sie do niej, a ona przyjmuje to z radością." [IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/295117_234625023248389_173802145997344_774900_3847031_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/292813_234624239915134_173802145997344_774897_5289301_n.jpg[/IMG]
  25. zapytanie o ogłoszenie Anity - 4 godziny temu - suczka mix jamnik - [URL]http://tablica.pl/oferta/suczka-jamnik-mix-radom-IDdKkf.html[/URL] [QUOTE][B][email protected][/B] Witam, Czekam na stronie SOS jamniki na adopcję jamniczej suni. Mam pytanie czy sunia Jamnik - mix znalazła już dom? Pozdrawiam[/QUOTE]
×
×
  • Create New...