-
Posts
6247 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kama210
-
trzymaj się Lampuś
-
[quote name='Agnieszka103']To podpytam raz jeszcze - czy zbierane są pieniądze na budy?[/QUOTE] nie weim dlaczego nie zauważyłam ze ktos coś pisał na wątku .. własnie Anit robi akcję zbierania na budy .. [B]Pan Kazimierz - od którego odebrałyśmy w maju Lune która śpi już na kanapach w słupsku sytuacja Pana Kaziemierza jest niewesoła - obecnie ma zapalenie płuc .. mieszka sam .. rodzina się na niego wypięła ... [/B] Biedny i schorowany PAN - Pan, który został zgłoszony na Policję "przez szczekające psy", które przeszkadzały sąsiadowi. Pojechaliśmy - sprawdziliśmy. Bieda i starość + stado psów, którym ten człowiek nie umiał odmówić przez lata - dał sobie pomóc. Po roku czasu, od kiedy pomagamy temu panu, psy są grubsze. 2 suczki nam oddał. Obecnie człowiek ten jest po dwóch udarach - prosił o pomoc dla reszty zwierząt. ODDA psa i suczkę. Zostawi jednego, przy którym mu pomożemy. FILM: [URL="http://www.youtube.com/watch?v=d-EYuxXB-6E&feature=player_embedded"]http://www.youtube.com/watch?v=d-EYu...layer_embedded[/URL] *** MOŻNA POMÓC Przesyłając "NA ADRES FUNDACJI - dopisek Rodzina I:PAN Kazio": -[SIZE=3][B] materiał do palenia w piecyku /brykiety/ - to starszy człowiek, schorowany, pali w piecu drewnem - jak drewno jest zmrożone to ciężko się rozpala. - ciepłe ciuchy - bluzy polarowe, swetry, ciepła kurtka, ciepłe buty i grube skarpety (ubrania na rozmiar około 176 cm) - jedzenie /paczkowane, konserwy - nie ma lodówki/ - pomoc w wykarmieniu zwierząt [/B][/SIZE]*koszt budy XL to ok. 300zł/koszt budy L to ok. 200zł ASADA OBDAROWANIA: Budy będą DEPOZYTEM jaki dostaną rodziny. BUDY zakupione przez Fundację będą własnością Fundacji przekazane na podstawie umowy o użyczenie. ............... PSY zarówno z jednego jak i drugiego GOSPODARSTWA są DO ADOPCJI. Po adopcji psa budy będą przekazane dla innego psa w potrzebie. .............. Jeśli ktoś z Was ma możliwość POMOCY w zakupie karmy / przekazania karmy dla tych psów to PROSIMY O POMOC... kontakt [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] .............. JEŚLI KTOŚ MOŻE POMÓC i albo Wspólnie SKLECIĆ tych parę ciepłych BUD albo zasilić naszą akcję - Fundacja "Ocalmy od Zapomnienia" Numer KRS: 0000373059 68 1160 2202 0000 0001 7724 6419 Millenium Bank SWIFTmilennium : BIGBPLPW IBAN : PL68 1160 2202 0000 0001 7724 6419 siedziba Fundacji: 26 500 Szydłowiec ul. Jachowskiego 14 lok.14 TYTUŁEM "darowizna na cele stat. budy dla biednych psów" wydarzenie na fb - [URL]http://www.facebook.com/events/274789955917608/[/URL]
-
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
to dobrze że wszystko dobrze :) a ja to podkradłam fotki :) [URL]https://picasaweb.google.com/105403856381402523600/RoznosciAndziowoSpeedusoweD?authkey=Gv1sRgCKfK6MT86Oa_Vw#[/URL] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ERExjFkVCJ4/TxF3KDjGqRI/AAAAAAAAAJ4/W3dkwz4fveM/s640/100_5225.JPG[/IMG] normalnie wyrośnięty lis polarny :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-c0lxW5P43GY/TxF3CHYNzGI/AAAAAAAAAJY/riZYoLxjboc/s640/100_5240.JPG[/IMG] super że ma takie fajne towarzystwo :) i jakie przystojne :) [IMG]https://picasaweb.google.com/105403856381402523600/RoznosciAndziowoSpeedusoweD?authkey=Gv1sRgCKfK6MT86Oa_Vw#5697593258221138546[/IMG][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/--qyYqaDU2wM/TxHq4ZbucnI/AAAAAAAAAM8/5FyHK3OK3i4/s640/100_5252.JPG[/IMG] -
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
Andziula ... co tam u Ciebie ? grzeczna jesteś ? ............................................. wpłaty na Andzię [IMG]http://s.photoblog.pl/images/show/blank.gif[/IMG]: Paulina B, Warszawa - 22 , 98 zł Aleksandra M. , Warszawa - 30 zł pikola - 35 zl Aneta R.-K. - 30 zł suma 117,98 zł [B] [SIZE=3][COLOR=sandybrown]dziękuję bardzo [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=sandybrown]:) [/COLOR][/SIZE] z bazarków na nasze psy dokładam 51 zł ... czyli mamy 168, 98 zł a żeby Andziula nie siedziała już w domku z długami .. brakująca kwota - z wpłat na potrzeby wszystkich psów z Szydłowca pod naszą opieką .. [IMG]http://www.dogomania.pl/image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAAEAAAABCAIAAACQd1PeAAAADElEQVQImWNgYGAAAAAEAAGjChXjAAAAAElFTkSuQmCC[/IMG] -
cudne jak ten pies sobie radzi ... tylko czy mu kręgosłup długo wytrzyma taką postawę .. Misiek też musi tez trzymać wagę .. żeby reszta łap mogła utrzymać Miśka :) ....Miskowi kończy się zamówiona na początku grudnia sucha karma .. zamówiona karma dziś - http://www.krakvet.pl/arion-senior-premium-15kg-p-1457.html
-
Wszystkim kibicującym Miśkowi - dziękujemy za moc pozytywnej energii i ciepłe myślenie - efekty widać :) Trzeba zacząć akcję "MISIEK DO DOMU MARSZ " PONAWIAM prośbę - KAŻDY KLECI KILKA ZADAŃ O MIŚKU i tworzymy tekst do ogłoszeń ...... I wieści z DT - 17 styczen : To z pozytywów: Misiek macha ogonem. Wczoraj nakręciłam filmik, ale wyszedł za ciemny i nic z tego. Cieszył się po powrocie Roberta. Bardzo to wzruszająco wyglądało. Jak widać, a mam nadzieję, że tak, :) dobre żywienie przynosi efekty i sierść nie jest juz taka kostropata. Mnóstwo z tego podszerstka powyłaziła i Misio wygląda jak porządny pies. Apetyt ma niesamowity. Nawet tabletki wyjada razem z karmą. Niestety nie lubi kotów i coś dziwnie spogląda na małe psiaki. Ale póki co wszystko odbywa się bezkrwawo. I Misio biega:) Po swojemu nieporadnie, kilka kroczków, ale jest zuch..."
-
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
kama210 replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
w podziękowaniu za wsparcie Rudej - 50 % z obecnego bazarku dla psów z Szydłowca przeznaczam na Wiki - na jej sterylizację .. t[B]ylko obawiam się że może nie być to dużo[/B] - bo to przedłużenie poprzedniego bazarku gdzie trochę ciuszków już ciotki kupiły .. ale może coś wpadnie kaski .. tylko tak mogę pomóc .. [B]MEGA wybór slicznych ciuchów XL i XXL, TOREBKI. buty - DO 26.01 g.22 [/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220291-dla-szydowiak%C3%B3w-MEGA-wyb%C3%B3r-slicznych-ciuch%C3%B3w-XL-i-XXL-TOREBKI.-buty-DO-26.01-g.22"]http://www.dogomania.pl/threads/2202...-DO-26.01-g.22[/URL] -
przychodze od naszej Rudej .. nie wiem jak pomóc .. szydłowieckie psy ledwo zipią finansowo .. w podziękowaniu za wsparcie Rudej - 50 % z obecnego bazarku dla psów z Szydłowca przeznaczam na Wiki - na jej sterylizację .. t[B]ylko obawiam się że może nie być to dużo[/B] - bo to przedłużenie poprzedniego bazarku gdzie trochę ciuszków już ciotki kupiły .. ale może coś wpadnie kaski .. tylko tak mogę pomóc .. [B]MEGA wybór slicznych ciuchów XL i XXL, TOREBKI. buty - DO 26.01 g.22 [/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220291-dla-szydowiak%C3%B3w-MEGA-wyb%C3%B3r-slicznych-ciuch%C3%B3w-XL-i-XXL-TOREBKI.-buty-DO-26.01-g.22[/URL]
-
dzisiaj opłaciłam hoteli dla Ory za grudzień .... i juz kasa się KOŃCZY :((( a jeszcze do uregulowania 150 zł - 50 % zwrotu za sterylkę .... nie wiem co dalej ... pies ma małe szanse na adopcję ... JEDYNE CO JĄ RATUJE TO TO CO JEST W TYTULE WĄTKU ... [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][B]wpłaty ogólne [/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2] dla wszystkich 4-ech suń – Ory i jej córek – Azy i Olgi oraz sierotki Nelly/Toli 07.10 - Maria J. Nowy Sącz /fb/ - 400 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#ff0000]11.10 - [/COLOR][COLOR=#ff0000][B]jogolcia@pdx[/B][/COLOR][COLOR=#ff0000] – 50 zł - deklaracja na I miesiąc dla Ory /październik/[/COLOR] 12.10 – Bazyli3101 – 30 zł 13.10- Adelina SZ./fb/ - 50 zł 13.10 - taks – 200 zł 14.10 – Lolalola – 75 zł 14.10 – Elisabeta K. /fb/ - 50 zł [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]17.10 Elżbieta B – Warszawa - 50 zł [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]- marakota – 20 zł - [COLOR=#ff0000]deklaracja na I miesiąc dla Ory /październik/[/COLOR] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]20.10 – Martyna K – Bogucin /od Viki/ - 150 zł [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]21.10 – Agnieszka K. - Warszawa – 20 zł [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]21.10 - [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]bazarek z wyborem imienia dla suń – 85 zł - [URL]http://www.dogomania.pl/threads/2159...3#post17783203[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]2.11 – spadek od Stefcia - ewa gonzales – 50 zł – na sterylkę Ory [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#ff0000]3.11 – Agnieszka103 – 18 zł - deklaracja 10 zł - za I miesiąc dla Ory /październik/[/COLOR] + 8 zł dodatkowo :smile:)))[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]5.11 - [COLOR=#ff0000][B]jogolcia@pdx[/B][/COLOR][COLOR=#ff0000] – 100 zł - deklaracja na II I III miesiąc dla Ory /listopad , grudzień/[/COLOR] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]6.11 – Katarzyna W. - na sterylkę Ory – 30 zł aukcja cegiełkowa dla Ory - 455, 20 zł 10.11 - Anna B - 120 zł 25.11 - Monika J. - paypall - 62,44 zł 28.11 - Martyna K - 8 zł 30.11 - marakota - 20 zł - [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#ff0000]deklaracja na II miesiąc dla Ory /listopad[/COLOR][/SIZE][/FONT]/ [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2] 6.12 - Agnieszka103 - 12 zł - [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#ff0000]deklaracja na II miesiąc dla Ory /listopad[/COLOR][/SIZE][/FONT]/ 2.01.2012- marakota - 20 zł - deklaracja za III miesiąc 3.01.2012- Agnieszka103 - 15 zł - deklaracja za III miesiąc 10.01 - jagolcia@pdx - 100 zł - deklaracja za IV i V miesiąc [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2] [COLOR=#ff0000][B] suma wpłat:[/B][/COLOR][COLOR=#ff0000] 2190, 64 zł[/COLOR] [B]wydatki :[/B] 08.10 - 12,46 zł karma w puszkach dla matki i szczeniaków /paragon Tesco/ - zapłacone z naszych bazarków 09.10 - wizyta u weterynarza w Radomiu z trzema szczeniakami - 125 zł – faktura 09.10 – transport szczeniaków do Warszawy – 0 zł – koszty transportu wzięła na siebie Kinga , która przyjechała po nie z Warszawy 10.10 - wizyta u weterynarza w Radomiu – Ora - 140 zł - faktura 10.10 - transport Ory do hotelu - koszt paliwa - 80 zł – paragon[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]2.11 - 265,5 zł - wydatki na Olgę - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215867-ONA-amp-ONE-bezdomna-chora-MATKA-i-jej-2-c%C3%B3rki-sierotka..-POMOCY-%21%21?p=17924350&viewfull=1#post17924350"]http://www.dogomania.pl/threads/215867-ONA-amp-ONE-bezdomna-chora-MATKA-i-jej-2-c%C3%B3rki-sierotka..-POMOCY-!!?p=17924350&viewfull=1#post17924350[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][B]7.11 – I miesiąc pobytu Ory w hoteliku – od 10.10 do 31.10 - 294 zł 15.12 –II miesiąc - hotel Ory – od 1.11 do 31.11 - 420 15.01 - III miesiąc Ory w hoteliku - za grudzień - od 1.12 do 31.12 - 434 zł [/B] [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]suma wydatków : 1758,5 zł[/B][/SIZE][/COLOR] [SIZE=3]na dzień 10. 01 . 2012 [/SIZE][COLOR=#800080][SIZE=3][B]zostało: 432,14 [/B][/SIZE][/COLOR] [/SIZE][/FONT] , [B]ORA JESZCZE MA DO OPŁACENIE 150 ZŁ ZA STERYLKĘ ... zwrot do skarbonki sterylkowej 50 % czyli zostaje nam tylko na IV miesiąc I TO NIE CAŁY ... deKLaracji jest 85 zł - hotel 410 zł wpłaty dodatkowe były tylko na początkuu - tuż po zabrniu razem ze szczeniakami .. TERAZ ORA JUŻ ZAPOMNIANA :((( [/B]
-
dla psów z Szydłowca [FONT=Eras Bold ITC, sans-serif]długie skórzane kozaki na obcasie znakomitej włoskiej marki [/FONT][FONT=Eras Bold ITC, sans-serif]GIANMARCO LORENZI[/FONT] - PO OKAZYJNEJ jak na tą markę CENIE http://moda.allegro.pl/show_item.php?item=2059428027 może ktoś się skusi lub zna kogoś kto sie skusi ...
-
ogłoszenia Grety :) ogłoszenia Greta 1. [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,46958,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...6958,Lw==.html[/URL] 2. [URL]http://www.adopcje.org/panel-adopcje-main.html[/URL] do akceptacji 3. [URL]http://www.adopcjepsow.org//animalinfo.php?id=4072[/URL] 4. [URL]http://www.afisze.pl/detail.php?siteid=27006&ti=MQ[/URL] 5. [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20445507_greta_subtelna_w_typie_owczarka.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2044..._owczarka.html[/URL] 6. [URL="http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/34494-greta-subtelna-w-typie-owczarka/"]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszen...ypie-owczarka/[/URL] 7. [URL]http://www.bezrodowodu.pl/kategoria-1-0/psy.html[/URL] 8. [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Greta-subtelna-w-typie-owczarka-podhalanskiego-goldena,56077"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...-goldena,56077[/URL] 9. [URL="http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/13320/gretasubtelnaw_typie_owczarka_podhala.php"]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_d...ka_podhala.php[/URL] link aktywujący 10. [URL="http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/89169/Gretasubtelnaw-typie-owczarka-podhalanskiego--goldena/"]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/8...iego--goldena/[/URL] 11. [URL]http://www.dajogloszenie.pl/szczegoly.php?og_id=58598[/URL] 12. [URL="http://eszukam.pl/psy-do-adopcji-dodaj-ogloszenie,4,2125/"]http://eszukam.pl/psy-do-adopcji-dod...szenie,4,2125/[/URL] link aktywujący 13. [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/dodaj-ogloszenie/ok/[/URL] link aktywujący 14. [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Greta-subtelna-w-typie-owczarka-podhalanskiego-goldena-W0QQAdIdZ345834525"]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ345834525[/URL] do akceptacji 15. [URL="http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/211791-greta-subtelna-w-typie-owczarka-podhalanskiego-goldena-oferta/"]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...oldena-oferta/[/URL] 16. [URL]http://warszawa.kokosy.pl/[/URL] 17. [URL="http://www.krolestwozwierzat.pl/zwierzaki,pokazZwierzaka,219"]http://www.krolestwozwierzat.pl/zwie...zZwierzaka,219[/URL] 18. [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/dodaj_ogloszenie/3/1468431[/URL] do akceptacji 19. [URL="http://www.lento.pl/dodaj-ogloszenie.html?choose&type=standard"]http://www.lento.pl/dodaj-ogloszenie...&type=standard[/URL] link aktywujący 20. [URL="http://www.mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,_greta_subtelna_w_typie_owczarka,41412.html"]http://www.mamoferte.pl/ogloszenia,p...rka,41412.html[/URL] 21. [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/89169/Gretasubtelnaw-typie-owczarka-podhalanskiego--goldena/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/891...iego--goldena/[/URL] 22. [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=126216[/URL] 23. [URL="http://www.neeon.pl/197355-gretasubtelnaw-typie-owczarka-podhalanskiego-goldena.html"]http://www.neeon.pl/197355-gretasubt...o-goldena.html[/URL] 24. [URL]http://www.offer.pl/show.php?id=13204[/URL] 25. [URL="http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1109421889/warszawa-Greta-subtelna-w-typie-owczarka-podhalanskiego-goldena.html"]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...o-goldena.html[/URL] 26. [URL="http://www.ogloszenia.com/mazowieckie/oferty/sprzedam/zwierzeta.html"]http://www.ogloszenia.com/mazowiecki...zwierzeta.html[/URL] link aktywujący 27. [URL]http://ogloszenia.drobne.pl/detail.php?id=40043[/URL] 28. [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/105566[/URL] hasło dostępu: 5on2tc 29. [URL="http://ogloszenia.wp.pl/id_ogl,112543682,kat,5971,o,Gretasubtelnaw-typie-owczarka-podhalanskiego-goldena-,s,agt,ogloszenie_drobne.html?S"]http://ogloszenia.wp.pl/id_ogl,11254..._drobne.html?S[/URL] 30. [URL="http://www.oglosili.pl/index.php?action=details&id=25938&method=jobs"]http://www.oglosili.pl/index.php?act...38&method=jobs[/URL] 31. [URL]http://www.ojej.pl/dodaj_ogloszenie.html[/URL] link aktywujący 32. [URL="http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=300088562&ts=1326558869"]http://warszawa.olx.pl/item_page.php...&ts=1326558869[/URL] 33. [URL]http://owi.pl/dodaj/drobne[/URL] link aktywujący 34. [URL="http://www.pajeczyna.pl/add/index.php?ID_T=51&ID_C=2&ID_S=11&send=true"]http://www.pajeczyna.pl/add/index.ph...S=11&send=true[/URL] link aktywujący 35. [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/42697"]http://www.petworld.pl/ogloszenie/sp.../dodania/42697[/URL] link aktywujący 36. [URL]http://www.pineska.pl/[/URL] link aktywujący 37. [URL]http://www.przygarnij.pl/index.php?action=SHOW&id=3557[/URL] 38. [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Greta,subtelna,w-typie-owczarka-podhalanskiego---goldena-id34274.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...a-id34274.html[/URL] 39. [URL="http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art24609,greta-subtelna-w-typie-owczarka-podhalanskiego-goldena.html"]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art...o-goldena.html[/URL] 40. [URL="http://www.pupil.com.pl/user.php#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/1205-big-5-1326585713.jpeg"]http://www.pupil.com.pl/user.php#htt...326585713.jpeg[/URL] ma się pojawić 41. [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-320408.html[/URL] ID:320408 PIN:7081 42. [URL="http://sloniu.pl/index.php?view=post&catid=15&subcatid=108&cityid=2&lang=pl&"]http://sloniu.pl/index.php?view=post...yid=2&lang=pl&[/URL] link potwierdzający 43. [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=994[/URL] 44. [URL]http://tablica.pl/nowe-ogloszenie/zakonczono/i-aktywuj/[/URL] link aktywujący 45. [URL="http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Do_adopcji/Psy,ogloszenie,859579.html"]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/D...ie,859579.html[/URL] 46. [URL="http://wybierzmiska.pl/index.php?option=com_classifieds&Itemid=99&oglmsg=_OGL_THANK_SUB"]http://wybierzmiska.pl/index.php?opt..._OGL_THANK_SUB[/URL] link aktywujący 47. [URL="http://www.zwierzeta-ogloszenia.pl/ogloszenie-564/gretasubtelnaw-typie-owczarka-podhalanskiego--goldena.html#http://www.zwierzeta-ogloszenia.pl/uploads/images/564-big-2-1326587389.jpeg"]http://www.zwierzeta-ogloszenia.pl/o...326587389.jpeg[/URL] 48. [URL="http://www.zwierzeta.5aleja.pl/ogloszenia/item/7_psy-sprzedam/204_greta-subtelna-suczka.html"]http://www.zwierzeta.5aleja.pl/oglos...na-suczka.html[/URL] 49. [URL="http://www.123info.pl/ogloszenia/1768/_Greta_subtelna_w_typie_owczarka_podhalanskiego_goldena"]http://www.123info.pl/ogloszenia/176...skiego_goldena[/URL] 50. [URL="http://zwierzeta.anonse.pl/mazowieckie/warszawa/psy,594/warszawa-greta-subtelna-w-typie-owczarka-podhalanskiego,3386416.html?type=free"]http://zwierzeta.anonse.pl/mazowieck...html?type=free[/URL]
-
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
[quote name='anecik20-1985'][url]http://www.photoblog.pl/andziaspeedus/112503643/andzia-i-speedus-d.html[/url] a tu rusza fotoblog Andziowo - Speedusowy :D[/QUOTE] super :) Andzia się pokazuje :) -
reportaż był kręcony w lecznicy parę dni po zabraniu z ulicy - zresztą jeszcze miał wszystkie łapy .. Misiek był wtedy totalnie obojętny na wszystkich i wszystkie zwierzęta .. obecnie dzięki dobrej opiece zaczął odżywać i chyba zaczyna pokazywać na co go stać - i okazuje się że koty to nie są jego ulubieni koledzy ..
-
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
Aneta dziękuję za pomoc z bazarkiem ... zrobiony ... [CENTER] [SIZE=3][B]zapraszam :)[/B] [B] PROFESJONALNE UPRZĘŻE, SZELKI, DWÓJNIK -[/B][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221038-dla-szyd%C5%82owiak%C3%B3w-PROFESJONALNE-uprz%C4%99%C5%BCe-szelki-dw%C3%B3jnik-do-25.01-d.22?p=18393424#post18393424[/URL] [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/1952/dsc05379x.jpg[/IMG] [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/1571/dsc05381b.jpg[/IMG] [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/5450/dsc05388y.jpg[/IMG] [/CENTER] -
GAGA-13 miesięcy w hotelu- ma dom i 2000 długu
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
dziękuję Ci bardzo za pomoc .. zadzwonię do Donki - będzie jej mieszać z tą co dostaje :) ................. ogłoszenia Gagi 1. [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,46933,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzdWIscDEuaHRtbA==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...uaHRtbA==.html[/URL] 2. [URL]http://www.adopcje.org/panel-adopcje-main.html[/URL] do akceptacji 3. [URL]http://www.adopcjepsow.org/animalinfo.php?id=4068[/URL] 4. [URL]http://www.afisze.pl/detail.php?siteid=26997&ti=Mw[/URL] 5. [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20439987_czarnulka_gaga.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2043...ulka_gaga.html[/URL] 6. [URL="http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/34464-czarnulka-gaga-aport-ruch/"]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszen...ga-aport-ruch/[/URL] 7. [URL]http://www.bezrodowodu.pl/kategoria-1-0/psy.html[/URL] 8. [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Gaga,56036"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...psy/Gaga,56036[/URL] 9. [URL="http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/13303/czarnulka_gaga.php"]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_d...nulka_gaga.php[/URL] 10. [URL="http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/89080/Czarnulka-Gaga-8211-aport-ruch-to-jej-zywiol---przyjaciel-na-lata/"]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/8...aciel-na-lata/[/URL] 11. [URL="http://www.dajogloszenie.pl/szczegoly.php?og_id=58444&fraza=fredzio"]http://www.dajogloszenie.pl/szczegol...&fraza=fredzio[/URL] 12. [URL="http://eszukam.pl/psy-do-adopcji-dodaj-ogloszenie,4,2125/"]http://eszukam.pl/psy-do-adopcji-dod...szenie,4,2125/[/URL] link aktywacyjny 13. [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/sprzedam-psy/xgjj/10/[/URL] link aktywacyjny 14. [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Czarnulka-Gaga-aport-ruch-to-jej-zywiol-przyjaciel-na-lata-W0QQAdIdZ345666365"]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ345666365[/URL] 15. [URL="http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/211608-czarnulka-gaga-aport-ruch-to-jej-zywiol-przyjaciel-oferta"]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...yjaciel-oferta[/URL] 16. [URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/44833.html[/URL] 17. [URL="http://www.krolestwozwierzat.pl/zwierzaki,pokazZwierzaka,218"]http://www.krolestwozwierzat.pl/zwie...zZwierzaka,218[/URL] 18. [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/o/czarnulka-gaga-aport-ruch-to-jej-zywiol-przyjaciel-na-lata/1468267"]http://www.kupsprzedaj.pl/o/czarnulk...a-lata/1468267[/URL] 19. [URL="http://warszawa.lento.pl/czarnulka-gaga---aport-ruch-to-jej,256280.html"]http://warszawa.lento.pl/czarnulka-g...ej,256280.html[/URL] 20. [URL="http://www.mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,czarnulka_gaga_8211_aport_ruch_to_jej_zywiol_przyjaciel_na_lata,41399.html"]http://www.mamoferte.pl/ogloszenia,p...ata,41399.html[/URL] 21. [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/89080/Czarnulka-Gaga-8211-aport-ruch-to-jej-zywiol---przyjaciel-na-lata/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/890...aciel-na-lata/[/URL] 22. [URL="http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=126130&naz=&fltt=gaga"]http://www.najpewniej.pl/anons.php?n...naz=&fltt=gaga[/URL] 23. [URL="http://www.neeon.pl/197269-czarnulka-gaga-8211-aport-ruch-to-jej-zywiol-przyjaciel-na-lata.html"]http://www.neeon.pl/197269-czarnulka...l-na-lata.html[/URL] 24. [URL]http://www.offer.pl/show.php?id=13190[/URL] 25. [URL="http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1561176962/warszawa-Czarnulka-Gaga-aport-ruch-to-jej-zywiol-przyjaciel-na-lata.html"]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...l-na-lata.html[/URL] 26. [URL="http://www.ogloszenia.com/warszawa/oferta/czarnulka-gaga-aport-ruch-to-jej-zywiol-przyjaciel-na-lata-58384.html"]http://www.ogloszenia.com/warszawa/o...ata-58384.html[/URL] 27. [URL]http://ogloszenia.drobne.pl/detail.php?id=40012[/URL] 28. [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/105454[/URL] 29. [URL="http://ogloszenia.wp.pl/id_ogl,112542338,kat,5971,o,Czarnulka-Gaga-,s,agt,ogloszenie_drobne.html?S"]http://ogloszenia.wp.pl/id_ogl,11254..._drobne.html?S[/URL] 30. [URL="http://www.oglosili.pl/index.php?action=details&id=25908&method=jobs"]http://www.oglosili.pl/index.php?act...08&method=jobs[/URL] 31. [URL]http://www.ojej.pl/gaga.html[/URL] link aktywacyjny 32. [URL="http://warszawa.olx.pl/czarnulka-gaga-aport-ruch-to-jej-zywiol-przyjaciel-na-lata-iid-299546391"]http://warszawa.olx.pl/czarnulka-gag...-iid-299546391[/URL] link aktywacyjny 33. [URL="http://owi.pl/ogloszenie/_Czarnulka_Gaga__aport_ruch_to_jej_zywiol_-_przyjaciel_na_lata,520160"]http://owi.pl/ogloszenie/_Czarnulka_...na_lata,520160[/URL] 34. [URL="http://www.pajeczyna.pl/add/index.php?ID_T=51&ID_C=2&ID_S=11&send=true"]http://www.pajeczyna.pl/add/index.ph...S=11&send=true[/URL] link aktywacyjny 35. [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/42647"]http://www.petworld.pl/ogloszenie/sp.../dodania/42647[/URL] link aktywacyjny 36. [URL]http://www.pineska.pl/[/URL] link aktywacyjny 37. [URL]http://www.przygarnij.pl/index.php?action=SHOW&id=3556[/URL] 38. [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Czarnulka-Gaga---aport,-ruch-to-jej-zywiol---przyjaciel-na-lata-id34216.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...a-id34216.html[/URL] 39. [URL="http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art24602,-czarnulka-gaga-aport-ruch-to-jej-zywiol-przyjaciel-na-lata.html"]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art...l-na-lata.html[/URL] 40. [URL="http://www.pupil.com.pl/user.php#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/1193-big-5-1326474966.jpeg"]http://www.pupil.com.pl/user.php#htt...326474966.jpeg[/URL] 41. [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-320244.html[/URL] 42. [URL="http://sloniu.pl/2/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/23265-_Czarnulka_Gaga_aport_ruch_to_jej_zywiol_.html"]http://sloniu.pl/2/darmowe-ogloszeni...j_zywiol_.html[/URL] 43. [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=982[/URL] 44. [URL="http://tablica.pl/oferta/czarnulka-gaga-aport-ruch-to-jej-zywiol-przyjaciel-na-lata-IDDQ2j.html"]http://tablica.pl/oferta/czarnulka-g...ta-IDDQ2j.html[/URL] 45. [URL="http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Do_adopcji/Psy,ogloszenie,858381.html"]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/D...ie,858381.html[/URL] 46. [URL="http://wybierzmiska.pl/index.php?option=com_classifieds&Itemid=99"]http://wybierzmiska.pl/index.php?opt...ieds&Itemid=99[/URL] do akceptacji 47. [URL="http://www.zwierzeta-ogloszenia.pl/kategoria-1-0/psy.html"]http://www.zwierzeta-ogloszenia.pl/k...a-1-0/psy.html[/URL] 48. [URL="http://www.zwierzeta.5aleja.pl/ogloszenia/item/7_psy-sprzedam/203_czarnulka-gaga.html"]http://www.zwierzeta.5aleja.pl/oglos...ulka-gaga.html[/URL] 49. [URL="http://www.123info.pl/ogloszenia/1767/_Czarnulka_Gaga_8211_aport_ruch_to_jej_zywiol_przyjaciel_na_lata"]http://www.123info.pl/ogloszenia/176...jaciel_na_lata[/URL] 50. [URL="http://zwierzeta.anonse.pl/mazowieckie/warszawa/psy,594/warszawa-czarnulka-gaga-aport-ruch-to-jej-zywiol,3384472.html?type=free"]http://zwierzeta.anonse.pl/mazowieck...html?type=free[/URL] powinno się rano pojawić -
link z filmikiem jest parę postów wyżej .. ,................ wieści z DT Miśka : Hej, jak to się mówi, z Nowym Rokiem, nowym krokiem? Czy jakoś tak;) Misio dzielnie maszeruje. Misio ma dobry apetyt, w sumie cały czas chodzi niedojedzony. Nie ulegamy mu, ponieważ, tak, jak powiedzieli lekarze-tłusty Misio nie może być. Sam wchodzi po kilku schodkach. Najlepiej, to by w ogóle nie wychodził na dwór. Tak mu się spodobało na kocyku:) Micho bardzo gania koty. Robi się coraz bardziej pewny siebie i staje dęba. Dzisiaj dostał eksmisję z pokoju na swoje legowisko, bo autentycznie miałam pewność, że jak złapie kota w zęby, to słabo będzie. Misiek stał się psem stróżującym. Ostatnio poszedł z innymi psami pod ogrodzenie i groźnie spoglądał na listonosza. Zrobię filmik, jak on się patry. Można się zestresować:) Rana się goi, jeszcze jest otwarta, ale to już ranka (oczywiście w porównaniu z tym, co było). I jeszcze zaległe Miśkowe podziękowania za puszki z karmą. To już drugi raz Misiek został obdarowany tymi puszkami od tajemniczego dobrego duszka. Zdjęcia będą. Czekam na jutrzejszy śnieg, to porobię. Będzie łądny kontrast z ciemną sierścią Misia. Pozdrawiam. .................
-
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lolalola']ale jaja,Andusia nasza spiewajacy grenland;);;)ja zawsze wiedzialam,ze to jest ksieznisia i teraz jeszcze tak interesujace zycie bedzie wiodla;)BOMBA::)[/QUOTE] Lolalola ty wiesz że cię kofam :) za wielką pomoc i oddanie dla naszych psiaków :) -
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
kama210 replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
dzwonił do mni eKacper - przyszło zamówienie z karmą i klatka kennelowa .. ma wysłać mi zdjęcia jak zrobi .. uczy się do egzaminów więc będą na dniach .. na prawdę nie wiem jak mam dziękować ::) nie spodziewałam się że spotka Rudą taka pomoc .. a zabierając ją z ulicy bałam się naprawdę że wyląduje po sterylce z powrotem na ulicy w naszej obecnej sytuacji .. dziękuję dziewczyny że nie jesteśmy sami :) i P. Eli i jej rodzinie że mimo kilku przeszkód zgodziła się na przetrzymanie suni .. i Rudej oczywiście że się trochę ogarnęła i już nie atakuje tak suń P. Eli .. ale za kotką ciągle nie przepada .. więc trzeba mieć ją na uwadze :) -
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
super widok :) ja kiedyś szukając podobieństwa Andzi - tak kombinowałam że jest trochę podobna do grenladów - zwłaszcza z pyska .. a "śpiewa" ? bo u Moniki lubiła sobie pośpiewać jak na psy północy przystało :) [IMG]https://picasaweb.google.com/105403856381402523600/13Stycznia2012NocBiologowKatowice?authkey=Gv1sRgCO23iNyU8ueKzQE#5697181776821575154[/IMG][IMG]https://picasaweb.google.com/105403856381402523600/13Stycznia2012NocBiologowKatowice?authkey=Gv1sRgCO23iNyU8ueKzQE#5697181776821575154[/IMG][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-DD5pUoParxs/TxB0pBxHXfI/AAAAAAAAAIo/d1dwJTdeuHU/s720/IMG_7559%252520%25255B1024x768%25255D.JPG[/IMG] tak jak zobaczyłąm to zdjęcie to przypomniało mi się że w szafie czekają jż od dawna podarowane dla nas uprzęże /używane / i tu miałbym do Pani prośbę - czy pomoże mi Pani opisać je dokładnie - bo ja się na tym kompletnie nie znam ? ja zacznę wystawiać bazarek i podeślę link z prośbą o podpowiedz jak to opisać .. bo kasy u nas coraz mniej a wydatków na 10 psów coraz więcej ... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-r3mkvdaKO_E/TxB0n3FHEbI/AAAAAAAAAIM/IoeA0xGZYJc/s720/IMG_7414%252520%25255B1024x768%25255D.JPG[/IMG] -
11 m-czna NANA- jak gazela - idealna do pracy z psem - SZUKA DOMU
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
nana - obecnie zwana Gangrena w DT to już duży psiak ... dom dla niej musi być naprawdę odpowiedzialny .. to wrażliwa sunia ... -
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
kama210 replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][B]taki test skleciłam ... [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][B]RUDA - śliczna, spokojna, o masywnej budowie, lubi dzieci, psy [/B]Ta piękna, spokojna , kochająca ludzi sunia była kiedyś bezdomna … DLACZEGO? Tego się nie dowiemy. Człowiek któremu na pewno ufała skazał ją na bezdomność .. NIE RADZIŁA sobie na ulicy. DOSTAŁA SZANSĘ – została zabrana z ulicy dzięki wsparciu wielu osób - miała szczęście bowiem takich suń w potrzebie na ulicach naszego miasta jest wiele.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Obecnie Ruda przebywa w domu tymczasowym – mieszka w domu z rodziną z dziećmi , ma kontakt z innymi psami i kotem. Szukamy dla niej NOWEGO domu, NOWEJ kochającej rodziny - Ruda to pies który zasługuje na tą SZANSĘ. Jest spokojna i łagodna dla ludzi , ciągle im ufa i szuka zainteresowania i kontaktu z człowiekiem.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Jest łagodna do dzieci – ma kontakt z dziećmi w różnym wieku. [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Będzie potrzebować trochę czasu, by przywyknąć do nowej rodziny i oddać jej swe serce, ale pewne jest że będzie najlepszą kompanką na świecie! Jest bardzo delikatną suczką, która odbiera świat wszystkimi psimi zmysłami. [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Umie podstawowe komendy – szybko się uczy - uwielbia smakołyki co sprzyja jej szkoleniu . [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]W domu spokojna, uwielbia leniuchować . Zachowuje czystość , nie niszczy . Nie jest agresywna do psów, jednak inny pies na pewno nie może być dominujący . Musi być też umiejętnie zapoznana z innym psiakiem i mieć czas na zaakceptowanie wszystkich zmian . Koty – spokojne koty toleruje, jednak nie lubi zbytnio ich towarzystwa.[/SIZE][/FONT][/COLOR] Ruda to typ psa który jest wpatrzony w człowieka i maksymalnie mu oddany .. więc potrafi być zazdrosna o inne zwierzęta .. wszystko zależy od prawidłowego i konsekwentnego postępowania z psem . [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Na spacerze prowadzona na smyczy nie ciągnie. [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]W samochodzie spokojna , nie ma choroby lokomocyjnej. Ruda ma około dwa i pół /trzy lata, jest zdrowa, wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona, z aktualną książeczką zdrowia. Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Szydłowcu koło Radomia /woj. mazowieckie/ Przygarnij - daj jej szansę na okazanie czułości...daj się pokochać. Ona zaufa Tobie - ty jej. PRZYGARNIJ PRZYJACIELA! [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]KONTAKT DO Opiekunów Rudej Kamila 604 322 515[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]Anita 692 407 681[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Warunkiem przekazania PSA jest spełnienie warunków adopcji: a. pozytywna ocena podczas wizyty przedadopcyjnej, b. podpisanie umowy adopcyjnej, Istnieje możliwość transportu psa /partycypacja w kosztach/[/SIZE][/FONT][/COLOR]