Jump to content
Dogomania

kama210

Members
  • Posts

    6247
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kama210

  1. Misiek ma mieć dziś konsultacje u weta ... a tak poza tm u niego bez zmian .. byczy się chłopak na "wczasach" u Moniki ...
  2. są .. są ... pudzian tez był akurat przy rozmowie ... Ruda sprawuje się super ... jest grzeczna , usłuchana ... w weekend odwiedziła siostrę P. Jolanty , która ma kociaka i 2 psiaki - jeden ze schroniska:) zachowała się wzorowo piła z jednej miski z kotem ... z jednym psiakiem początkowo nie chciała się zakolegować ... ale jak zobaczyła jak biegają po ogrodzie .. to zmieniła zdanie :) i wariowała razem z nimi od poniedziałku ma zostawać w domu na parę godzin ... zadzownię niedługo i się dowiem jak jej idzie zostawanie samej ..
  3. Ramzes gratulacje :))) dziękuję Rodzinkowo że podjęliście decyzję o adopcji Ramzesa ... i prosimy o wieści o Ramzesie od czasu do czasu :) a jak ogrodzenie ? uszczelnione ? .................... w marcu jest akcja Sterylizacja w wybranych lecznicach ... [B][COLOR=blue]Maksymalna cena zabiegów(bezproblemowych) kastracji:[/COLOR] [/B]suka mała i średnia do 35 kg-200zł, suka duża 250zl, kotka 100-120zł, pies mały i średni do 35 kg-120zł, pies duży-170zł, kocur 60zł. Uwaga! w cene zabiegu nie jest wliczany kołnierz czy tez ubranko pooperacyjne. Na zabiegi wykonywane w ramach akcji, [B][U]nalezy wczesniej umawiać się,[/U][/B] z Lekarzami Weterynarii, z ponizej wymienionych placówek. widzę że w Górze Kalwarii jest zgłoszona jedna lecznica - może warto zadzownić i się dowiedzieć jakie tam byłyby ceny ... [URL]http://www.arkastrefa**********/akcja-sterylizacji-w-roku-2012,49/2012-spis-placowek-weterynaryjnych-woj-mazowieckie,481.html[/URL] dogo konkurencji nie lubi wiec wstawiam link ręcznie - tam jest więcej placówek - www[kropka]arkastrefa[kopka]fora[kropka]pl/akcja-sterylizacji-w-roku-2012,49/2012-spis-placowek-weterynaryjnych-woj-mazowieckie,481.html [B][COLOR=blue]GÓRA KALWARIA[/COLOR][/B] [B]Przychodnia Weterynaryjna EMSO[/B] ul.Armii Krajowej 5d tel.698-955-040
  4. Stefanek swego czasu wspomógł nasze psiaki z Szydłowca ... więc postaram się jakoś wpomóc teraz Stefanka ... mam wykupiony pakiet ogłoszeń - przyda się ?
  5. sunie są u donki pod Białobrzegami ... zajęły kojec po naszej Grecie ... gdyby ni eto że w tym czasie Greta została adoptowana to kiepsko by sprawa wyglądała ... ja nie wyobrażam sobie wywalenia psa kilka dni po sterylce na ulicę .. a na trzymanie psa za 20 zł /dnówka w lecznicy - a tu byłyby dwa psy - więc 40 zł /dniówka NAS NIE STAĆ ... zresztą kasy na ich obecny pobyt w hoteliku mamy tylko na 1 miesiąc - 450 zł za obie /miesięcznie ... [SIZE=6][B]PILNY DT DLA SUŃ ... bazarek dla suń - w moim podpisie [/B][/SIZE]
  6. [quote name='Lolalola']sugerujesz cos...?bikinii...???heheheh[/QUOTE] .... chłopak dobrze się prezentuje w każdym wcieleniu :) bikini to chyba było by dobre dla jego "I love you" .. kto wie może mu się trafi jakaś "laska" kiedyś :) [IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQkcPfweLdMc8Uwga1JooLR52y5vzNeL3MjcsXLHlGrf8VxMEy0[/IMG] ............................ Aimez - potrzebne aktualne ogłoszenia dla Ramzesa ? bo mam wykupiony pakiet ..
  7. Do Miska dotarł zamówiony z wpłat zapas karmy - 30 kg Arion Premium Senior ... http://www.krakvet.pl/arion-senior-premium-2x15kg-p-13610.html ..DT będzie w najbliższym czasie umawiał Miśka na konsultacje z wet .. Misiek od czasu do czasu tak jakby niekontrolowanie robi kuupę ... widac że chłopak jest zawstydzony tym co zrobił :( niekiedy ma kuupę na posłaniu gdzie spał ... wygląda to tak jakby niświadomie się załatwił ...
  8. niedługo Ramzio zmieni puchatą kurtkę na sexi body :) wiosna idzie :)
  9. obie siostry miały sterylizacje aborcyjne ... czują się już lepiej ... nie odstępują siebie na krok ... jedna z nich była pod koniec ciąży - i ta jest bardziej otwarta do ludzi ... druga jest bardziej nieśmiała i strachliwa ..
  10. [quote name='baster i lusi']Przecież Asia (fioneczka) prosiła o nr konta[/QUOTE] to jest aktualne rozliczenie transportu, żeby był wiadomo z jakich żródeł transport i ile poszło i ile brakuje ... nie mam sumienia zabierać innemu psiakowi w potrzebie za dużo kasy .. kiedy mogę zrobić kolejny bazarek .. bazarki to zjadacze maksymalne czasu .. ale mam kopa żeby się zabrać za kolejny ... [quote name='fioneczka']czyli ja mam przelać 50 zł?[/QUOTE] dziękujemy :) / .......edit .......wysyłąm nr konta bezpośrednio do Piotrka
  11. rozliczam transport : wyszło 350 zł /Piotrek przejechał ponad 800 km / - z kasy bazarkowej , którą mamy na nasze wszystkie obecne psy przeznaczam 200 zł /100 zł z bazarków + 100 zł z wpłat z dogo/ - ubędzie nam dużo kaski , ale będę miała powód wielki żeby przyśpieszyć zrobienie kolejnego bazarku ... - P. Jolanta przekazała 100 zł .... .................... brakuje 50 zł ............
  12. dzwoniłam rano .. Ruda w porządku się zachowuje ... w nocy grzecznie spała ... na spacerku - jak to Ruda - siku , kupa i już chciała w tył zwrot - skubana zapamiętała drogę ... ale P. Jolanta wciągnęła ją na dłuższy spacerek ... na nowo poznanego labradora pokazała zęby ostrzegawczo ... ale tak jak u p. Ei - musi przywyknąć do nowych psów i zwłaszcza do otoczenia .. w domu grzeczna .. wyleguje się ... i widać że ją ciągnie do mężczyzn ... tak jak od Piotrka nie chciała odejść jak się żegnali ... tak też mąż P. Jolanty też wpadł jej w oko :)
  13. [quote name='Plicha']Kama jak sunieczki po sterylizacji się czują? Obie były w ciąży czy tylko jedna?[/QUOTE] no i właśnie nie wiem dokładnie ... bo w kontakcie w wetem była Anita .. a nie moge się dziś do niej dodzwonić ... bo dziś był znowu TVN .. i znowu kręcą realia szydłowieckie .. bezdpmne psy i będzie poruszony temat podejścia urzędników do problemu .. a mi ostatnie 2 dni zeszły na ogarnięciu tematu adopcji naszej Rudej ... więc widzicie .. u nas jest co robic .. więc przepraszam za brak regularnych wieści ... ale niekiedy nie starcza czasu po tyłku się podrapać .. jutro powinnam wiedzieć więcej ..
  14. kurcze .... i nie poprosili o pomoc w szukaniu ? macie poprzedni plakat ?? ... na fb można też powstawiać ...
  15. ale się ciszę ... Ruda już jedzie z P. Jolantą i jej mężem do ich domu .... została wygłaskana ... nawet już buziaka dała P.Jolancie ... TO CAŁA RUDA ... wpatrzona maksymalnie w człowieka ... Piotek też na pozytywne wrażenie ze spotkania z nowym domkiem Rudej ... rozmawiali dłuższą chwilę :) tu pożegnanie z Piotrkiem [IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/426393_279833562086551_100001797296774_682252_890305081_n.jpg[/IMG]
  16. Ruda około 30 minut temu wyruszyła z Piotrkiem -z Szydłowca do Włocławka gdzie obierze ją nowa rodzina :) podziękowania wielkie dla Piotrka :) [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s320x320/395513_348239238553633_173802145997344_1129158_1433818663_n.jpg[/IMG]
  17. [quote name='fioneczka']jest taki Czesio ... do którego nikt nie zagląda ale dzięki aidzie ma troszkę "zapasu" w swojej skarpecie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/176979-Czesio-mix-asta-pilnie-szukamy-domku-wykruszaj%C4%85-si%C4%99-deklaracje...czy-ma-szanse?p=18720618#post18720618"]http://www.dogomania.pl/threads/176979-Czesio-mix-asta-pilnie-szukamy-domku-wykruszaj%C4%85-si%C4%99-deklaracje...czy-ma-szanse?p=18720618#post18720618[/URL] zadzwoniła do mnie Grażynka (baster i lusi), ponieważ wiem co aida powie w tym temacie :buzi: ustaliłyśmy z Grażynką, że podzielimy się z Rudą dziewczynką ... niech jedzie i będzie szczęśliwa ... poproszę o nr konta, przelejemy 150 zł[/QUOTE] [quote name='baster i lusi']Asiu,Aido serdecznie dziękuję.[/QUOTE] dziewczyny ... jesteście kochane .. ale nie możemy tak dużo kaski zabrać innemu psiakowi ... zobaczymy jak wyjdzie koszt paliwa ... P.Jolanta oprócz tego że dojedzie do Włocławka z mężem dołoży 100 zł do paliwa .. właśnie dzwoniła do mnie w tej sprawie ... i nie może się doczekać Rudej ... Piotrek już jedzie z Warszawy do nas ..
  18. Rodzina jest bardzo zaangażowana .. są w stałym kontakcie z Anitą ... poznali Gretę osobiście zanim ją adoptowali ..więc to była przemyślana decyzja .. Greta ma dużą , nową budę .. w mrozy będzie w domu moment adopcji Grety będzie też na TTV - Psie Adopcje ..
  19. zdjęcia powiedzą same ze siebie :) [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/395964_347831678594389_173802145997344_1127933_1078485021_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/419399_347832048594352_173802145997344_1127935_1196702548_n.jpg[/IMG] PIEKNA I DOSTOJNA :)))))) [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/417619_347832301927660_173802145997344_1127936_1948041085_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/423700_347832505260973_173802145997344_1127938_401031979_n.jpg[/IMG]
  20. inga.mm ...proszę ..przeczytaj jeszcze raz to co napisałam w poprzednim poście ... spójrz na mapę ... + koszty aktualne paliwa .. jak znajdziesz w ciągu jednego dnia osobę która zawiozła by Rudą z naszych okolic poświecając prawie cały dzień w ciągu tygodnia kosztem swojej pracy ... zwrócę róznicę ze swojej pensji .. Ruda miała szczęście .. że będzie miała dom .. nie będzie musiała trafić do hotelowego kojca .. za 400 zl /miesięcznie
  21. Nana / Grunia vel. Gangrena z innymi psiakami z Szydłowca - wszystkie "z odzysku" z ulicy ... [video=youtube;ATJwbd3uLyc]http://www.youtube.com/watch?v=ATJwbd3uLyc&feature=player_embedded[/video] Ruda i Nana - u rodziny pudziana na DT ... Nana - 8 miesięczna , zwariowana ... rozbrykana .. do odpowiedzialnego, cierpliwego i wyrozumiałego domu . [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/430001_346435208734036_173802145997344_1124466_1583083043_n.jpg[/IMG] wspólne węszenie - coś się tam ukrywa w norce :smile: [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/432057_346436725400551_173802145997344_1124470_200323616_n.jpg[/IMG] a tu przy okazji prezentacja obrożowo- szelkowych dzieł taks :smile: i wszystkie trzy - DO ADOPCJI Ruda , Balbina , Nana [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/417634_346437325400491_173802145997344_1124471_766056375_n.jpg[/IMG]
  22. obie sunie dzis miały zabiegi sterylizacji .... weterynarz która przeprowadzała zabieg mówiła że rzadko kiedy widziała tak związanych ze sobą suń ... kiedy jedna została zabrana na zabieg .. druga rozpaczliwie ją nawoływała ...
  23. [quote name='baster i lusi']no to Ruda może sie pakować.[/QUOTE] [B]bardzo dziękuję Wam wszystkim za wspólne zaangażowanie ...[/B] ..........[B]................................... trzeba zacząć zbiórkę na transport ..............[/B] ... baster i lusi ... - zmień proszę tytuł ... - Ruda - doczekała się nowego domu - ZBIERA NA TRANSPORT- brak 300 zł .. na transport przeznaczam 100 zł z wpłat dogo na nasze psy .. brakuje 300 zł .. [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/401278_346433062067584_173802145997344_1124455_1979316061_n.jpg[/IMG] Ruda i Nana - u rodziny pudziana na DT ... [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/416796_346434792067411_173802145997344_1124464_964976628_n.jpg[/IMG]
  24. więc po kolei .. wczoraj był gorący dzień organizowania wizyty PA ... od rana z baster i lusi szukałyśmy osób z dogo ... Iljova zgodziła się mimo dużej odległości przeprowadzić także wizytę .. [B]za co jej bardzo dziękuję :loveu:[/B]... jak nie w poniedziałek wieczorem to wizytę mogłaby przeprowadzić w środę ... a w między czasie agaga21:loveu: napisała że może też Sebastian też się zgodzi .. i zgodził się :multi: na przeprowadzenie jej we wtorek .. a że P. Jolanta ma do niedzieli wolne - więc Ruda i jaj nowa Pani - w wypadku pozytywnej oceny - miały być więcej czasu na przebywanie razem .. więc skorzystałyśmy z zaangażowania Sebastiana :loveu: [B]SEBASTIAN dziękuję :) [/B]:Rose: .. wizyta wypadła pomyślnie .. P. miała psa - mieszańca w typie asta / boksera 15 lat ... i nie wyobraża sobie żyć bez psiego przyjaciela ... agaga21 wysłała jej jużwcześniej dokładne informacje o Rudej .. teraz też dużo zależy od Rudej - musi się przyzwyczaić do zmiany otoczenia , oraz będzie zostawała w domu przez 8 godzin ... P. Jolanta wie że Ruda obecnie nie przybywała tyle sama ... P. jolanta przechodzi za parę meisięcy na emeryturę więc Ruda będzie miał stale towarzystwo :) WIĘC dziś po południu na tapecie był temat TRANSPORT ... .. a z naszych okolic jest prawie nie możliwe coś tak szybko coś zorganizować i to jeszcze na taką odległość .. tak dla zobrazowania - odległość Szydłowiec - Bydgoszcz - na zumi.pl - 368 km w jedną stronę .. Rudą zawiezie Piotrek z Warszawy - zaangażowany w pomoc psom ... zgodził się - mimo że miał na podjęcie decyzji mało czasu ... już wiózł min. naszą Luną aż do Słupska ... ma doświadczenie w transportach psów i wielkie serce ... wstępny koszt to 350 zł - 400 zł ... naprawdę po kosztach ... zwłaszcza że przyjeżdza po Rudą z Warszawy ... P. Jolanta z mężem wyjdzie po Rudą do włocławka .. \ [B]................................... trzeba zacząć zbiórkę na transport ..............[/B] ... baster i lusi ... - zmień proszę tytuł ... - Ruda - doczekała się nowego domu - ZBIERA NA TRANSPORT- brak 300 zł
  25. wieści dobre .. :multi::multi::multi:... obgaduję właśnie transport ... niewykluczone że jutro pojedzie :) na kredyt na razie ... potem będziemy kołowac kasę .. potem dokładniej ..
×
×
  • Create New...