-
Posts
6247 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kama210
-
Akcja kastracja - Przyjaciele Czterech Łap
kama210 replied to Justyna Klimek's topic in Sterylizacje
[quote name='Justyna Klimek']Oczywiście! Rezerwuję 150zł dla Niej i zapisuję w porządkowym poście nr 4.[/QUOTE] dziękuję:) -
[B]Aimez [/B]- dziękuję Ci bardzo za podrzucanie bidulek :)))) moze ktos zajrzy i ogłoszenia pomoże zrobić :) [B] Awit, azalia[/B] - dziękuję za zajrzenie do psiaków :) ten wywalczony Punkt Przetrzymań jest własnością miasta .. nie naszą ... - tam trafiają psy z ulicy - wyłapane przez Miasto .. my mamy pomagać w adopcjach psów tam przebywających jeżdzę tam z Anitą - robię zdjęcia, staramy się ile nam czasu starcza ogłaszać te psy ... szukać im domów tymczasowych itp ... oprócz tych kojcy Miasto ma podpisaną umowę ze schroniskiem w Pabianicach - tam są wywożone 2 psy miesięcznie ... to są stałe miejsca - opłacane przez Misato miesiąc w miesiąc ... ostatnio - odkąd wybudowano kojce - nie wyjechały w ostatnim miesiącu psy ..ale Miasto i tak musi płacić za te miejsca aby ich nie stracić .. [B]a że psów już jest tyle że nie ma miejsc w kojcach na nowe - na dniach z tych kojcy wyjadą któreś 2 psy które są obecnie ...[/B] my chcemy aby wyjechały psy które złapią na dniach -bo już mają zgłoszenia , zastawione klatki łapki na jakieś dzikusy ... bo te psy które są teraz są przez nas obfotografowane,odrobaczone ,odpchlone, wiemy co nie co o nich ..
-
Akcja kastracja - Przyjaciele Czterech Łap
kama210 replied to Justyna Klimek's topic in Sterylizacje
witam ciesze się że jest taka akcja dla psów "wiejskich " .. i chciałam prosić o wsparcie .. u ubogiej rodziny na wsi oszczeniła się suka na wiosnę ... totalny brak edukacji na temat usypiania ślepych miotów - u nas w Szydłowcu od tego roku można to zrobić na koszt Miasta - oni o tym nie wiedzieli .. na sterylizację kasy nie mają ... suka niebawem będzie miała kolejną cieczkę ... my obecnie mamy pod opieką około 20 bezdomnych psów i już nie wyrabiamy .. [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.414997145211175.107945.173802145997344&type=1[/URL] czy sunia może liczyć na wsparcie ? [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/598726_414999921877564_1705766817_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/534338_414997441877812_154604899_n.jpg[/IMG] czy można liczyć na wparcie ... -
Miśku .. na pewno biegasz już jak szalony na czterech łapinach :) ........ a u nas w Szydłowcu kolejny owczarek ... też wyekspolatowany :( .. wychudzona sunia , tez nie najmłodsza - około 6 lat ... błąkająca się od 3 tygodni .. i zdażył się CUD .. 2 dni temu pojechała do DT do Krakowa ... dostała wyprawkę .. to co najważniejsze - BDt ma .. ale potrzebna kasa na wizyty u weta, sterylizację , szczepienia itp .. na razie sunia - Tora - odsypia tułaczkę ostatnich tygodni ..
-
to kolejna bezdomna z Szydłowca ... już nie pierwszej młodości - około 6 lat .. zachudzona .. po cycucha widać że rodziła nie raz .. błąkała się od 3 tygodni ... [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/479709_412195432158013_2115448177_n.jpg[/IMG] i zdażył się CUD .. 2 dni temu pojechała do DT ... i oczywiście dostała na wyprawkę min. szczęsliwe "taksówki" .. obrożę i smycz :) [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/317965_412674538776769_173802145997344_1317901_301381469_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/546172_412676465443243_173802145997344_1317929_389738182_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/319872_412833028760920_627602218_n.jpg[/IMG]
-
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
pojawiam się i ja .. na bieżąco na fb .. ale tu też się wpiszę ... Andziula :) i jej dzielna pani :) " wspinały się" po górkę ostatnio :) Andzia pomocna była przy "wciąganiu" czy dałaś radę sama :) ? -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
kama210 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
cudna trikolorowa sunia w typie jamnika .. sunia młodziutka - około 2 lata , wielkość do połowy łydki , kruszyna - waga około 7-8 kg czuła, delikatna, łagodna , jej oczy mówią - zabierz mnie stąd .. ona pragnie kontaktu z człowiekiem , nieśmiało prosi o zainteresowanie ... toleruje inne psy - przebywała w boksie z inną sunią .. na koty - nie psrawdzona z braku moźliwości .. sunia bedzie wysterylizowana i zaszczepiona przed adopcją kontakt : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] anita 692 407 681 kamila 604 322 515 sunia przebywa w Szydłowcu koło Radomia - w Punkcie przetrzymań zwierząt więcej zdjęć na @ mogę wysłać .. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227748-Tymczasowy-Punkt-Przetrzyma%C5%84-Szyd%C5%82owiec-POM%C3%93Z-NAM-OG%C5%81ASZA%C4%86-psy?p=19171959#post19171959"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227748-Tymczasowy-Punkt-Przetrzyma%C5%84-Szyd%C5%82owiec-POM%C3%93Z-NAM-OG%C5%81ASZA%C4%86-psy?p=19171959#post19171959[/URL] [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/403460_344750365597794_1430435433_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/545001_341564075916423_1218218487_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/534230_341564222583075_341541309252033_927587_1473232430_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/292554_341625439243620_1711475379_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/542049_344750165597814_341541309252033_936457_441732498_n.jpg[/IMG] -
[quote name='Awit']No to zajrzałam.[/QUOTE] psiaki dziękują :) .................................. [B]obecnie najpilniejsza sprawa !!!!!!!!!!!![/B] pies nr 6 [SIZE=5][B]PILNE ... DOM TYMCZASOWY za zwrot kosztów karmy i weta ... DS może cud sie zdarzy ..[/B][/SIZE] pies ma jechać na początku czerwca do schroniska ... on już tu jest ponad 2 miesiące ... przyzwyczaił się .. nie ma tłoku psów .. [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/553481_345209342218563_1251741403_n.jpg[/IMG] Bardzo kontaktowy STARSZY PAN. Na oku widać bielmo - pewnie to zaćma. Na pysku widać wymalowane nieszczęście - psie nieszczęście. Widac tez doświadczenie, zycie - pieskie życie. Czy ma szanse na odżycie na starość? Będzie przemiłym kompanem dla starszej osoby. Spokojny, lubi sobie poobserwować. lgnie do człowieka ... zero agresji .. Czy uda się nam odkupić winy tych, którzy go zawiedli? Bezimienny - starszy PAN z szydłowieckiej PRZECHOWALNI .kontakt w sprawie adopcji Kamila 604 322 515 Anita 692 407 681 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] pies jest pierwszy w kolejce do wywiezienia z przechowalni do schroniska. Jak by był mlodym psem nikt by nie przezywał tak tego faktu bo dał by radę - ALE ON niedowidzi i już jako tako ulożył sobie swój świat w tym kojcu. SZUKAMY CZEGOKOLWIEK - nawet kawałka ziemi u kogoś aby starowina mogła dożyc sobie do śmierci w spokoju. BUDE PODARUJEMY w pakiecie z psem! [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/522800_344794918926672_476072368_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/601154_344792145593616_341541309252033_936602_1652436826_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/601516_344799502259547_62073322_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/536067_342098999196264_277729171_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/150421_341605959245568_341541309252033_927747_1660434426_n.jpg[/IMG]
-
[B]sunia nr 1 [/B] cudna trikolorowa sunia w typie jamnika .. sunia młodziutka - około 2 lata , wielkość do połowy łydki , kruszyna - waga około 7-8 kg czuła, delikatna, łagodna , jej oczy mówią - zabierz mnie stąd .. ona pragnie kontaktu z człowiekiem , nieśmiało prosi o zainteresowanie ... toleruje inne psy - przebywała w boksie z inną sunią .. na koty - nie psrawdzona z braku moźliwości .. sunia bedzie wysterylizowana i zaszczepiona przed adopcją kontakt : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] anita 692 407 681 kamila 604 322 515 sunia przebywa w Szydłowcu koło Radomia - w Punkcie przetrzymań zwierząt [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/403460_344750365597794_1430435433_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/545001_341564075916423_1218218487_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/534230_341564222583075_341541309252033_927587_1473232430_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/292554_341625439243620_1711475379_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/542049_344750165597814_341541309252033_936457_441732498_n.jpg[/IMG]
-
[INDENT] pies nr 6 [SIZE=5][B]PILNE ... DOM TYMCZASOWY za zwrot kosztów karmy i weta ... DS może cud sie zdarzy ..[/B][/SIZE] pies ma jechać na początku czerwca do schroniska ... on już tu jest ponad 2 miesiące ... przyzwyczaił się .. nie ma tłoku psów .. [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/553481_345209342218563_1251741403_n.jpg[/IMG] Bardzo kontaktowy STARSZY PAN. Na oku widać bielmo - pewnie to zaćma. Na pysku widać wymalowane nieszczęście - psie nieszczęście. Widac tez doświadczenie, zycie - pieskie życie. Czy ma szanse na odżycie na starość? Będzie przemiłym kompanem dla starszej osoby. Spokojny, lubi sobie poobserwować. lgnie do człowieka ... zero agresji .. Czy uda się nam odkupić winy tych, którzy go zawiedli? Bezimienny - starszy PAN z szydłowieckiej PRZECHOWALNI .kontakt w sprawie adopcji Kamila 604 322 515 Anita 692 407 681 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] pies jest pierwszy w kolejce do wywiezienia z przechowalni do schroniska. Jak by był mlodym psem nikt by nie przezywał tak tego faktu bo dał by radę - ALE ON niedowidzi i już jako tako ulożył sobie swój świat w tym kojcu. SZUKAMY CZEGOKOLWIEK - nawet kawałka ziemi u kogoś aby starowina mogła dożyc sobie do śmierci w spokoju. BUDE PODARUJEMY w pakiecie z psem! [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/150421_341605959245568_341541309252033_927747_1660434426_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/522800_344794918926672_476072368_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/601154_344792145593616_341541309252033_936602_1652436826_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/601516_344799502259547_62073322_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/536067_342098999196264_277729171_n.jpg[/IMG] [URL]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/150421_341605959245568_341541309252033_927747_1660434426_n.jpg[/URL] [/INDENT]
-
[INDENT]pies nr 5 [B] piękny pies - w typie owczarka , żywiołowy , czujny [/B] wielkość do kolana wiek około 2 lat , waga około 25 kg pies męczy się w kojcu , on uwielbia kontakt z człowiekiem i ruch odrobaczony, wykastrowany , odpchlony [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/156438_341632432576254_341541309252033_927808_1298450371_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/524989_344785392260958_1556974139_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/547780_341561822583315_1584403274_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/600495_344785188927645_341541309252033_936555_1269835472_n.jpg[/IMG] [/INDENT] [INDENT] [/INDENT] [INDENT] [/INDENT]
-
pies nr 4 [SIZE=3][B]milusiński kundelek, ok 1,5r - max 13 kg[/B][/SIZE] wielkość - do połowy łydki psiak delikatny , trochę nieśmiały , ale szybko lgnie do człowieka i domaga się pieszczot super psiak - na pewno będzie oddanym przyjacielem :) odrobaczony, odpchlony przed adopcją będzie wykastrowany i zaszczepiony kontakt : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] anita 692 407 681 kamila 604 322 515 pies przebywa w Szydłowcu koło Radomia wiećej zdjęc na PW lub [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.341634862576011.79176.341541309252033&type=3[/URL] [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/246474_341635045909326_341541309252033_927814_1501300636_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/306151_344781498928014_1459338696_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/526706_344781388928025_341541309252033_936541_871223621_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/542490_344781695594661_236399736_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/389720_344776898928474_2146045928_n.jpg[/IMG]
-
pies nr 3 [B]nieśmiały, ciekawski życia - ok 2 lat - max 20kg wielkość - trochę powyżej łydki [SIZE=3]kundelek , spokojny , opanowany ...[/SIZE][/B] odrobaczony, odpchlony przed adopcją będzie wykastrowany i zaszczepiony kontakt : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] anita 692 407 681 kamila 604 322 515 pies przebywa w Szydłowcu koło Radomia wiećej zdjęc na PW lub na [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.341640119242152.79177.341541309252033&type=3[/URL] [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/428449_341640295908801_341541309252033_927820_114484482_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/550504_342925429113621_434460333_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/536489_341640419242122_1076754172_n.jpg[/IMG]
-
[SIZE=4][B]pies nr 2 uśmiechnięty i radosny beżowy psiak ... [/B][SIZE=3]wielkość do kolana .. waga około 25 kg, wiek około 2/3 lata idealny jako stróż podwórka ... radosny , żywiołowy , nie wykazuje agresji ... pragnie bardzo kontaktu z człowiekiem .. [/SIZE][SIZE=2]30.05 wykastrowany ... więcej zdjęć na Pw lub - [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.341620272577470.79172.341541309252033&type=3[/URL][/SIZE][B][SIZE=2] [/SIZE] [/B][/SIZE][IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/546449_341562592583238_341541309252033_927564_1313235818_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/543524_341563232583174_1653128359_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/401674_341563155916515_1849090683_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/553449_341563865916444_1531372059_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/580092_344761435596687_341541309252033_936489_2140757072_n.jpg[/IMG]
-
[B]PIES NR 1 [/B] [SIZE=4][B]1,5 roku , ok. 18 kg - super radosny psiak[/B][/SIZE][SIZE=3][B] w typie retrivera [/B][/SIZE] mody, wesoły , bardzo kontaktowy psiak wiek około 1,5 roku, waga około 18 kg, wielkość do kolana w typie retrivera. Lubi sobie poskakać, uwielbia kontakt z człowiekeim - co widać. Bardzo pragnie swojego człowieka. Na widok każdego, kto tylko pokazuje i choć na chwilkę wyrazi swoje zainteresowanie psem on szaleje z radości. kontakt : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] anita 692 407 681 kamila 604 322 515 pies przebywa w Szydłowcu koło Radomia wiećej zdjęc na PW lub na [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.341554312584066.79150.341541309252033&type=3[/URL] [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/579945_341559902583507_1280398870_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/526276_341560182583479_341541309252033_927526_36218404_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/527640_341560875916743_341541309252033_927538_946263860_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/564778_341559855916845_2085710079_n.jpg[/IMG]
-
wydatki : - 24.05 , 30.05 - 24.57 zł / paragony / - karma , sprzątanie starych boksów , - 15.06 - 150 zł - transport dwóch psów do DT do Warszawy - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227748-wywalczony-Tymczasowy-Punkt-Przetrzymań-Szydłowiec-PILNE-OGŁOSZENIA-dla-psów?p=19253445#post19253445[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227748-wywalczony-Tymczasowy-Punkt-Przetrzymań-Szydłowiec-PILNE-OGŁOSZENIA-dla-psów?p=19253445#post19253445"] [/URL]