-
Posts
6247 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kama210
-
PILNE !!! może się Orze poszczexci ... zobaczymy ... rodzina nie szukała akurat Ory, ale nie wyklucza jej adopcji bo Greta - podhalanka ma już dom [SIZE=5][B]SZUKAMY osoby do wizyty PA w [COLOR=#b22222]LUBINIE /woj. dolnośląskie /[/COLOR][/B][/SIZE] lub z okolic - najbliżej jest LEGNICA /około 30 km / , Polkowice ja zaczęłam szukać ..
-
dogo znowu jakies zmiany wprowadza ... wiec dopiero teraz mogę wstawić zdjęcia :) podziwiamy śliczniochę :) [IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/537926_367079566669600_173802145997344_1186935_341870736_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/522975_367078746669682_173802145997344_1186930_1626088735_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/534350_367079336669623_173802145997344_1186933_784890126_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/531420_367079930002897_173802145997344_1186936_1415070773_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/563472_367080396669517_173802145997344_1186937_2130818369_n.jpg[/IMG]
-
Ds wyczarowany z dt! kochaja Stefunia! -dziekujemy !calem sercem!
kama210 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
gratuluje Stefankowi .. los chyba tak chciał żeby Stefan trafił na rodzinę P. Ewy .. szczęsciarz mimo wszystkiego co przeżył :) ... a będzie kastrowany? ... warto skorzystać z kuponu, który ma ze schroniska .. -
i doczekałam wiekopomnej chwili ... Balbina ma cieczkę ... od 14 marca ma krwawienie .. a teraz chyba nastał ten najgorszy czas ... chociaż chyba jeszcze samej Balbinie się na dobre na mory jeszcze nie zebrało .. Balbina i 3 psy w domu ... Pikuś mojej mamy, której nie daje się namówić na kastrację:shake: , mój Barry - którego kastrację odłożyłam do tej wiosny - nie biorąc pod uwagę że wcześniej wyląduje u mnie taka Balbina ... i Duszek wykastrowany... a jakie sceny na podwórku odchodzą obecnie - Bary od dwóch dni nachalnie startuje do Balbiny , a Duszek - kastracik dzielnie broni jej cnoty ... a że Duszek jest dowódcą tego stada .. to Bary odpuszcza wtedy na chwilę jak Duszek podbiega .. Balbina ma security - Duszek security ... Balbina na razie nie kuma o co chodzi Baremu i kładzie się wysraszona z podkulonym ogonem .. a Barry swoje waży - 35 kg puchatego miśka ... więc robi siku , koopa i zabieram ją do domu ... a ona chce na dwór ...bo wo domu jej się nudzi trochę i bo ma misję - zdewastować mój ogródek do końca :diabloti: a Pikuś chodzi z głową pod ogonem Balbiny tak że jakby mógł to by się przykleił .. Barry zamykany w ogródko- kojcu pisko- śpiewa za Balbiną .. Pikuś zamykany na noc pokoju mojej mamy to już w ogóle arie daje pod drzwiami .. odliczam dni do końca ... Balbinie daję tabletki na zneuralizowanie zapachu - mam po poprzedniej suce Ricie ..ale juz pół roku po terminie ważności ... wiec chyba muszę sie wybrać po nowszą dostawę ... chociaż nie wiem czy te tablety mają sens ..
-
GAGA-13 miesięcy w hotelu- ma dom i 2000 długu
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilith27']Gaga była w telewizji może coś się ruszy...ktoś ją wypatrzy[/QUOTE] nie pisałam bo nie chcę zapeszać ..ale już od dłuższego czasu jestem w kontakcie z Sylwią , która wraz z narzeczonym jest zainteresowana adopcją Gagi .. wypatrzyli uśmiechnięty pychol na mojej tablica.pl - akurat na tym wyróżnieniu ... Sylwia chodzi na kurs tresera psów :) wizyta PA niebawem .. Aż pod Szczecinem a jak ktoś zadzwoni z reportażu to się będzie inne psiaki polecać :) -
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
Andzia - kariera Andzi : od bezdomniaka do sportowca:) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-E4xrvKY5ZPw/T29jZPFziWI/AAAAAAAAKtU/P3JVbWjxJM4/s720/IMG_0486%2520%255B800x600%255D.JPG[/IMG] [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/539446_305802379486346_214753488591236_784304_786671988_n.jpg[/IMG] -
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
Andzia pozuje do obiektywu :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Kq5bV_48EDk/T29kpBmiGQI/AAAAAAAAK9k/N1hNgfOHEB0/s720/IMG_0851%2520%255B800x600%255D.JPG[/IMG] Speedus z Dominikem dobiegają do mety :)) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2GPKh1fuaQk/T29kypeyb8I/AAAAAAAALAA/TK6mGUPqFdI/s720/IMG_0895%2520%255B800x600%255D.JPG[/IMG] Andzia z Anetą też :)) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-stY_qn4kIX8/T29k4DrZjQI/AAAAAAAALBo/ayySM5ND6i0/s512/IMG_0925%2520%255B800x600%255D.JPG[/IMG] zasłużony odpoczynek z Pancią :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-rNNyxsCNRE8/T29k-OJ6dOI/AAAAAAAALC8/HMC3MTNMKG0/s512/IMG_0947%2520%255B800x600%255D.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-vkIvC3wwj6Q/T29mN4rU2uI/AAAAAAAALRI/YADjlbtud_k/s512/IMG_0948%2520%255B800x600%255D.JPG[/IMG] cudneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Andziula i jej Pancia :))))))))))))))))))))))))))))))))))) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-6VsSSU4wrZY/T29k_WAr7fI/AAAAAAAALDU/k31xZ9kt4tg/s720/IMG_0950%2520%255B800x600%255D.JPG[/IMG] -
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
dzisiaj Andziula z Anetą zajęły II miejsce w Lidze Zaprzęgowej na zawodach w Lubieszowie :))) GRATULACJE dla obu Pań :)) Andziula i Seedus szykują się do zawodów :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-_bUI7H4NPG4/T29j2B-ypoI/AAAAAAAAKzc/q3OYv0XsNXI/s720/IMG_0657%2520%255B800x600%255D.JPG[/IMG] rywale zostają w tyle :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-CrRoVgJjYiE/T29ju-LasZI/AAAAAAAAKyY/KJjUEm-OAP8/s720/IMG_0634%2520%255B800x600%255D.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-63bxbVPmfgE/T29knbdd-vI/AAAAAAAAK9I/2keJYDE7pwM/s720/IMG_0844%2520%255B800x600%255D.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-pmF2V8f2Xd0/T29kovAUtpI/AAAAAAAAK9c/_OcMPp4Bqso/s720/IMG_0849%2520%255B800x600%255D.JPG[/IMG] Speddus tez startował [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5VSrVWfXHtA/T29kjkLtPBI/AAAAAAAAK8M/pHAnV_ZyWpU/s720/IMG_0829%2520%255B800x600%255D.JPG[/IMG] -
- Ruda - doczekała się nowego domu -Powodzenia sunieczko.
kama210 replied to baster i lusi's topic in Już w nowym domu
u Rudej jak na razie wszystko ok ... Rodzina zadowolona, Ruda jest wpatrzona w męża P. Jolanty - nawet jak zostają same w domu to "płacze" pod drzwiami ... jak zostaje w domu - to "płacze" pod drzwiami ..ale nie niszczy , nie sika w domu Ruda uwielbia zabawy z piłką .. ale też pokazuje swoją niezależność - jak nie ma ochoty na przytulanki to jawnie to demonstruje .. od czasu do czasu jakby "krztusi " się - jakby się zapowietrzała .. w tym tygodniu będzie u weta ... więc jest ok ... Ruda się zaaklimatyzowała ... przybrała ciałka :) -
Baremu i Balbinie zamówiłam ostatnio nowego Brita - niby to samo , ale więcej mięsa ... poprzednie 3 worki - tej starej "wersji" szamały aż im się uszy trzęsły .. ten nowy jakoś niestety im nie podpasował ... może im się już znudził ... albo ...nie wiem ciekawe czy Bubie podpasuje nowa "wersja" ...
-
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
kama210 replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
plina .. chyba można ... poczytaj - jeżeli chodzi o sterylkę to jest chyba wyjatek - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/112101-Nowy-REGULAMIN-Bazarku-AKTUALIZACJA%21?p=15608414#post15608414"]http://www.dogomania.pl/threads/112101-Nowy-REGULAMIN-Bazarku-AKTUALIZACJA!?p=15608414#post15608414[/URL] [QUOTE][B]Dopuszcza się[/B] również wystawianie bazarków na sterylizacje zwierząt "domnych" - wymagana jest jednak zgoda moderatorów na takich samych zasadach jak w przypadku powyżej. Chodzi tu nam przede wszystkim o suczki wiejskie, rodzące co cieczkę. Aby taki bazarek był zgodny z regulaminem zwierzę na którego zabieg zbierane są fundusze musi posiadać wątek na dogomanii (np. w dziale - Sterylizacje), tam trzeba prowadzić rozliczenia.[COLOR=Red] Bezwzględnie należy również przedstawić rachunek/fakturę za zabieg.[/COLOR][/QUOTE] -
akurat pisałam o tym że Misiek musi odwiedzić psiego fryzjera .. ale mnie wylogowało .. i widzę że nasze wpisy zbiegły się w czasie :) Miśkowe rany po operacji już wygojone .. więc musimy się zabrać za jego sierść , która tabunami wychodzi z miśka ... zresztą tak jak Mionika pisze już od dawna ... Miśka trzeba wykąpać porządnie.. Monika nie ma tak dużej wanny ... trzeba mu fachowo i porządnie wyczesać tą starą sierść i dac pokazać się chłopakowi w pełnej krasie ... jak ktoś może wspomóc Miśka w takiej wizycie to bardzo prosimy o wsparcie ... koszt w okolicach Moniki dla tak duzego psa to około 110 - 130 zł ... kąpiel czesanie u specjalisty .. raz a porządnie .. Monika stara się jak może ..ale Misiek ma ogromne tabuny starej sierści ... i mamy przykład z dzisiaj że chłopak tez się wkurza że codziennie ma po trochu .. jeżeli możecie pomóc .. to bardzo prosimy :) .... Misiek będzie miał także profesjonalną sesję zdjęciową ....:) ale musimy go ogarnąć z tą sierscią ... niech sie pozbędzie resztek przeszłości raz na zawsze
-
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
to ja wstawię :)))) [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/431299_2819663097412_1433956653_32152904_1724741976_n.jpg[/IMG] a kuku :) [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/421671_2819683417920_1433956653_32152908_190888700_n.jpg[/IMG] a to te nowe szelki ? [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/426347_2819688378044_1433956653_32152910_386002598_n.jpg[/IMG] -
wstawiam mój post z wAtku suczek bo tam nikt nie odpisał .... mam do odstąpienia jeden pakiet ogłoszen ... przyda się ????? ktoś musi tam wstawić opis i zdjęcia ... [quote name='kama210']dziękuję Pipi że mimo ogromu zwierzaków jakie ma obecnie pod opieką nie odwróciłą się od kolejnych potrzebujących ... postępowanie EMB zostawiam bez komentarza... bo szkoda klikania w klawiaturę ... .......... rozmawiałam dziś z PIpi .. wiem że sylwia1982 kontaktowała się Anitą i budy podarowane dla psiaków Eli przez Fundację Ocalmy od Zapomnienia przejdą razem z psiakami dla Pipi ... .. mam wykupiony pakiet ogłoszeń - na bazarku - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223268-OG%C5%81OSZENIOWY-wszystkie-pakiety-wyprzedane-%21-dla-MISIA-17-29.02-GODZ.-22-00?p=18795163#post18795163"]http://www.dogomania.pl/threads/223268-OG%C5%81OSZENIOWY-wszystkie-pakiety-wyprzedane-!-dla-MISIA-17-29.02-GODZ.-22-00?p=18795163#post18795163[/URL] proszę podajcie tam wszystkie dane do ogłoszeń dla którejś z suń ... i koniecznie województwo na które mają być ogłoszenia .....trzymam kciuki za sunie ....[/QUOTE]
-
i jeszcze :)))))))))) [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/429628_355577994486424_173802145997344_1148961_820654542_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/431988_355578744486349_173802145997344_1148968_422974371_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/422902_355578961152994_173802145997344_1148970_2123874155_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/431002_355578361153054_399589395_n.jpg[/IMG]
-
siostrzyczki cd ... [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/420428_355576491153241_173802145997344_1148942_415500034_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/419636_355576774486546_173802145997344_1148947_417999112_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/416900_355577007819856_173802145997344_1148950_2119620157_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/419451_355577151153175_173802145997344_1148951_320396803_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/423681_355577414486482_173802145997344_1148955_1224819645_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/432243_355577514486472_173802145997344_1148956_2047397400_n.jpg[/IMG]
-
szwy po sterylizacji już prawie wygojone .. sunie czują sie dobrze ... uwielbają obserwować otoczenie poza budką .. mają więc położone wykładziny dywanowe - ale zaczęły na nie sikać ... już są bardziej otwarte .. ale nie odstępują siebie na krok ... uwielbiają Olgę - córkę donki .... i wreszcie mamy zdjęcia - ale słońca nie było wtedy ... [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/425585_355575314486692_173802145997344_1148912_506613382_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/431760_355575701153320_173802145997344_1148916_1654998955_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/420202_355575777819979_173802145997344_1148917_882452106_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/422119_355576287819928_173802145997344_1148934_1569798827_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/425580_355576394486584_173802145997344_1148938_1029993126_n.jpg[/IMG]
-
[FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=5][COLOR=purple][B]Deklaracje na hotel Ory :[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2] [/SIZE][/FONT][SIZE=4][B] Ora w hotelu przebywa od 10.10 [/B][/SIZE]- [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2] hotel Ory – 420 zł [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][B]jogolcia@pdx[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2] – 50 zł - wpłacone za 1 miesiąc /10.2011/ ,2 /11.2011/ ,3 mies /12.2011/ , 4 mies. / styczen 2012 / ,5 mies. /luty 2012 /, [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][B]marakota[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2] - 20 zł – wpłacone za 1, 2, 3, 4, 5 miesiąc Agnieszka103 - 15 zł - wpłacone za 1,2, 3, 4, 5 miesiąc .... od lutego 2012 - przez kilka miesięcy deklaracja od Marta K. - Tomaszów - 30 zł - wpłacone za luty,marzec miesiąc [/SIZE][/FONT][COLOR=#ff0000][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][B]brak 305 zł [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2] [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][B]wpłaty ogólne [/B][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2] dla wszystkich 4-ech suń – Ory i jej córek – Azy i Olgi oraz sierotki Nelly/Toli 07.10 - Maria J. Nowy Sącz /fb/ - 400 zł[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#ff0000]11.10 - [/COLOR][COLOR=#ff0000][B]jogolcia@pdx[/B][/COLOR][COLOR=#ff0000] – 50 zł - deklaracja na I miesiąc dla Ory /październik/[/COLOR] 12.10 – Bazyli3101 – 30 zł 13.10- Adelina SZ./fb/ - 50 zł 13.10 - taks – 200 zł 14.10 – Lolalola – 75 zł 14.10 – Elisabeta K. /fb/ - 50 zł [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]17.10 Elżbieta B – Warszawa - 50 zł [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]- marakota – 20 zł - [COLOR=#ff0000]deklaracja na I miesiąc dla Ory /październik/[/COLOR] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]20.10 – Martyna K – Bogucin /od Viki/ - 150 zł [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]21.10 – Agnieszka K. - Warszawa – 20 zł [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]21.10 - [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]bazarek z wyborem imienia dla suń – 85 zł - [URL]http://www.dogomania.pl/threads/2159...3#post17783203[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]2.11 – spadek od Stefcia - ewa gonzales – 50 zł – na sterylkę Ory [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#ff0000]3.11 – Agnieszka103 – 18 zł - deklaracja 10 zł - za I miesiąc dla Ory /październik/[/COLOR] + 8 zł dodatkowo :smile:)))[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]5.11 - [COLOR=#ff0000][B]jogolcia@pdx[/B][/COLOR][COLOR=#ff0000] – 100 zł - deklaracja na II I III miesiąc dla Ory /listopad , grudzień/[/COLOR] [/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]6.11 – Katarzyna W. - na sterylkę Ory – 30 zł aukcja cegiełkowa dla Ory - 455, 20 zł 10.11 - Anna B - 120 zł 25.11 - Monika J. - paypall - 62,44 zł 28.11 - Martyna K - 8 zł 30.11 - marakota - 20 zł - [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#ff0000]deklaracja na II miesiąc dla Ory /listopad[/COLOR][/SIZE][/FONT]/ [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2] 6.12 - Agnieszka103 - 12 zł - [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#ff0000]deklaracja na II miesiąc dla Ory /listopad[/COLOR][/SIZE][/FONT]/ 2.01.2012- marakota - 20 zł - deklaracja za III / grudzien/ miesiąc 3.01.2012- Agnieszka103 - 15 zł - deklaracja za III miesiąc 10.01 - jagolcia@pdx - 100 zł - deklaracja za IV i V miesiąc [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2] [COLOR=#ff0000][COLOR=black]31.01 – marakota - 20 zł - za IV /styczen/ miesiąc 01.02 – Danuta L., Gdańsk – 100 zł 01.02 – Marta K., Tomaszów – 30 zł /luty - wirtualna opieka/ [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#ff0000][COLOR=black]02.02 – Agnieszka103 - 30 zł - za IV miesiac /styczen/[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][COLOR=#ff0000][COLOR=black]29.02 – marakora – 20 zł - V miesiąc /luty/ 01.03 – Marta K. - 30 zł /marzec - wirtulana opieka / 01.03 – Agnieszka 103 - 20 zł - V miesiąc - luty [/COLOR][B] suma wpłat:[/B][/COLOR][COLOR=#ff0000] 2440, 64 zł[/COLOR] [B]wydatki :[/B] 08.10 - 12,46 zł karma w puszkach dla matki i szczeniaków /paragon Tesco/ - zapłacone z naszych bazarków 09.10 - wizyta u weterynarza w Radomiu z trzema szczeniakami - 125 zł – faktura 09.10 – transport szczeniaków do Warszawy – 0 zł – koszty transportu wzięła na siebie Kinga , która przyjechała po nie z Warszawy 10.10 - wizyta u weterynarza w Radomiu – Ora - 140 zł - faktura 10.10 - transport Ory do hotelu - koszt paliwa - 80 zł – paragon[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2]2.11 - 265,5 zł - wydatki na Olgę - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215867-ONA-amp-ONE-bezdomna-chora-MATKA-i-jej-2-c%C3%B3rki-sierotka..-POMOCY-%21%21?p=17924350&viewfull=1#post17924350"]http://www.dogomania.pl/threads/215867-ONA-amp-ONE-bezdomna-chora-MATKA-i-jej-2-c%C3%B3rki-sierotka..-POMOCY-!!?p=17924350&viewfull=1#post17924350[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana, sans-serif][SIZE=2][B] [SIZE=5]Hotel Ora [/SIZE] 7.11 – za pażdziernik -I miesiąc pobytu Ory w hoteliku – od 10.10 do 31.10 - 294 zł 15.12 –za listopad - II miesiąc - hotel Ory – od 1.11 do 31.11 - 420 15.01 - za grudzień - III miesiąc Ory w hoteliku - od 1.12 do 31.12 - 434 zł 23.02 – za styczeń – IV miesiąc - 434 zł -------do zapłaty czeka rachunek - za luty [/B] [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]suma wydatków : 2192,5 zł[/B][/SIZE][/COLOR] [SIZE=3]na dzień 23.02 . 2012 [/SIZE][COLOR=#800080][SIZE=3][B]zostało: 248,14 [/B][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]zł - do opłacenia czeka rachunek za luty :-( [B][SIZE=3][COLOR=darkorange]deKLaracji jest 155 zł - hotel 420 zł wpłaty dodatkowe były tylko na początkuu - tuż po zabraniu razem ze szczeniakami .. TERAZ już sama ORA JUŻ ZAPOMNIANA [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=darkorange][SIZE=3]:-((( [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=4][COLOR=darkorange] [/COLOR][/SIZE] [/B][QUOTE]sterylizacja Ory 300 zł - 50 % - czyli 150 zł pokryła "Akcja Steryzlizacja " .. dziękujemy bardzo :smile: Ora nie ma obecnie już kasy na pobyt w hoteliku . więc pozostałe 150 zł pokrywamy z min. pomocy taks z jej poprzedniego bazarku - w wpłat na wszystkie nasze psy z Szydłowca... - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215867-Ora-3-lata-rodzi%C5%82a-co-cieczk%C4%99-BRAK-KASY-NA-hotel-...-SZUKA-DT-za-karm%C4%99-i-wet-...?p=18565577#post18565577"]http://www.dogomania.pl/threads/2158...7#post18565577[/URL][/QUOTE]
-
[quote name='Agnieszka103']Tak przy okazji, czy ja dobrze wnioskuję, że w lutym Ora miała tylko jedną wpłatę? :( Jedna deklaracja zapłacona była wcześniej za 2 miesiące, druga deklaracja wpłacona 31.01 no i moja w lutym...Czyżby nic poza tym Ora nie dostała? :([/QUOTE] zaraz uzupełnię rozliczenie ... nie jest ciekawie ... Ora już jest na minusie ... kiepsko to wiedzę ... jej potrzebny DT tylko za karmę i weta ... głównym celem zabrania była sterylizacja... onabyła psem ulicy od urodzenia ... ale jak po tym jaką metamorfozę przeszła w hoteliku zarówno w stosunku do ludzi jak i innych psów oddać ja na ulicę ????????????? ale cięzko będzie ... mamy podobną do Ory Gagę - już rok szuka domu :( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203319-Kto-pomo%C5%BCe-nam-jej-pom%C3%B3c..m%C5%82oda-%C5%9Bliczna-w-typie-labradora-...-zbiera-na-hotelik"]http://www.dogomania.pl/threads/203319-Kto-pomo%C5%BCe-nam-jej-pom%C3%B3c..m%C5%82oda-%C5%9Bliczna-w-typie-labradora-...-zbiera-na-hotelik[/URL] [quote name='Lolalola']hmmm..co z szydlowiakami sie dzieje??zniknely z dogo???:([/QUOTE] nie zniknęły :)))))) ale fajnie czytać że ktoś nas poszukuje :)
-
Ds wyczarowany z dt! kochaja Stefunia! -dziekujemy !calem sercem!
kama210 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']zamówiłam Stefankowi pakiet 55 ogłoszeń na bazarku jak będą to wkleję :)[/QUOTE] no jak już są zamówione ogłoszenia .. to ja kupię Stefankowi następnym razem ... a ten pakiet przeznaczę na inne bidule ... .. ale mam nadzieję że kolejne ogłoszenia nie będą potrzebne... trzymam kciuki za chłopaka :) -
GAGA-13 miesięcy w hotelu- ma dom i 2000 długu
kama210 replied to kama210's topic in Już w nowym domu
Gaga pobija własnie rekord ... mija rok jak jest w hotelu :(((((((((((((( zamówiłam jej kolejny pakiet .... zrobiłam jej wyróżnioną tablica.pl - [URL]http://tablica.pl/oferta/gaga---mloda-kochajaca-ruch-przyjaciel-na-zawsze-ID5MQS.html[/URL] koszt 19,90 zł .... na 30 dni ... zrobiłam jej na Kraków tym razem ... bo w mazowieckim jakoś jej nie chcą :((( ........... zdjęcia z koncówki zimy [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/427093_351752328202324_173802145997344_1138199_1393050064_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/431544_353407291370161_173802145997344_1142285_2109336597_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/425323_351752511535639_173802145997344_1138201_4032015_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/416927_351752018202355_173802145997344_1138194_1620119043_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/431238_351751921535698_173802145997344_1138192_754363467_n.jpg[/IMG]