Jump to content
Dogomania

marta0731

Members
  • Posts

    5504
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marta0731

  1. Chudzinka mi troszke Lare przypomina... Co Kora?:-o Porządne zdjęcia jej trzeba i ogłaszać ogłaszać i ogłaszać Daj jakieś zdjęcie, jak jej te uszy fajnie stoją :D [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/1450/1005711e.jpg[/IMG]
  2. Ogólnie sunia bardzo kochana i przytulaśna:loveu: już kilka ciotek to wie :D I to mądre pysio... Ale całą drogę autem była zestresowana i ziajała mocno:roll: Kładła się, potem wstawała, śliniła się, parę razy chciała przejść przez oparcie, dobrze że z tyłu siadłam, bo by nam siedziała na głowach ;) Choc też sporo leżała, radzilabym dac jej cos na droge, Ty Matrix chyba cos masz... Jak nas kilka razy uraczyła soczystym bąkiem:crazyeye::diabloti: to już myślałam, że bagażnik do sprzątania bedzie... Całe szczęście nie, i porządne wietrzenie wystarczało:mad: I rzeczywiście bardzo się leni. Nie smierdziała, tylko sianem chyba z budy... Fajnie że już wykąpana No i jak czekałam w polu na Matrix to zdążyła bobka (chyba sarniego...?) zjeść:oops:
  3. Nie będę gorsza od Was...:eviltong: a co mi tam... też dodam zdjęcie Kamci:evil_lol::evil_lol::evil_lol: i to bez szynki na wierzchu:eviltong: [IMG]http://images39.fotosik.pl/766/85093872ca9933c8gen.jpg[/IMG]
  4. [quote name='sylwiaso']Cioteczki Dzień dobry!!!ja trzy tygodnie nie miałam kompa.czy ktoś wie co to znaczy?!!!!!myslałam,że świrka dostanę!ale już wróciłam i narazie zostaje buziole dla Was wszystkich i dla Belci!dostałam list od P.Belci aż łezka mi się w oku zakręciła i te zdjęcia.Belcia jestem szczęśliwa że masz taki domek!!!![/QUOTE] A tak się właśnie zastanawiałam... Sylwia nie zagląda do Belci... co jest...:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Pozdrawiamy Sylwunię:loveu:
  5. Jak go pamiętam z początku, jak go zabrałyśmy, to naprawdę mu się trochę "urosło" :D Musi być dobrze, musi!!!:loveu:
  6. Chudziutka rzeczywiście :( Kora właśnie jest w schronisku, ciekawe z którą z suń wyjdzie... ciekawę którą będę wiozła do Matrix, sama będę mieć niespodziankę :D
  7. Rok szczęśliwości dla Waszych czworonogów Oby następny był również taki, należy Wam się Mircia!!! :):):)
  8. Super sesja Reksia (bo Parówka to zawsze fajne ma) :) I ta obrożę Reksiowi rzeczywiście trzeba zmienić, wczesniej nie zwracałam uwagi, ale ma własnie taką burkową. W ładnej od razu wypięknieje :D
  9. leci ten czas, leci................ Dobrze że dla Szelusi szczęśliwie :)
  10. [quote name='kora78']i co?? ktora?? Kama, czy Chudzina? ja bralabym Kame, Chudzina nastepna. bo zawsze cos pilniejszego sie przed Kama trafi i ona bedzie tak wiecznie :([/QUOTE] Ja nie wiem, bo Chudziny nie widziałam, co jej sie tam dzieje... :( Kora musisz podjąć decyzję A wątek Chudzina ma czy założysz?
  11. [quote name='Evelka'] i Fionka delikatnie Jej zawtórowała;) Będzie z Niej pies stróżujący jak nic:evil_lol:;)[/QUOTE] Oczywiście miałaś na myśli pilnujacy swojego pańciostwa w super domku ;):D
  12. [quote name='kora78']no co... teksty w ogloszeniach chyba zawsze sa literackie ;) ladne i skladne i bez bledow i lenistwa. jak do ludzi cos pisze, to umiem (tylko sie nie czepiac, ze na dogo- nie ludzie! )[/QUOTE] Nie czepimy się, bo my wszyscy wiemy że nie jesteśmy "całkiem normalni" :D
  13. [quote name='obraczus87'] ale na szczescie inna sunia zyskała nowy DS.[/QUOTE] Dokładnie........ :) Musimy się jakoś pocieszać ;) Grincia tez znajdzie!
  14. [quote name='kizimizi']dobrze by bylo gdybys mogla wpasc pogadac[/QUOTE] Bardzo dobry pomysł :)
  15. [quote name='kora78']lepiej nie widziec i zyć dalej, co nie kizia? ;P[/QUOTE] To nie tak...:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: I wiesz o tym
  16. Ja też :D:D:D Ale się bardzo uśmiałam z nich, no i bardzo się cieszę :):):)
  17. [quote name='kora78']kroliczka wielkanocnego? [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/90.gif[/IMG] [SIZE="1"]w emotkach mam tylko.. .swinke morska...[/SIZE][/QUOTE] Kizi kocha zwierzęta, więc na pewno czy królika czy świnkę - zostawi w spokoju :D Kizi wiesz, że ja psychicznie się nie nadaję do chodzenia po schronisku... :( Ale jak przyjedziesz - jakieś parę godzinek musisz dla nas znaleźć ;)
  18. Niestety na dogo dużo tych wątków... :( Trzeba zmienić tytuł na bardziej "chwytliwy" Teraz miałam napisać coś błyskotliwego :D ale nie mam weny...
  19. "Braciszki" od tyłu, bo od przodu się nie dało zrobić zdjęcia, wyprzedzały :D Najważniejsze, że jakoś się nie zjadają, może pojadę na wakacje w tym roku ;) będzie Monciu miał wakacje z Lordem ;)
  20. Małe wkurzenie, na szczęście niegroźne:eviltong:
  21. Się dziś rozwlekam ze zdjęciami :D Mondziołek tak ostatnio hasał z Lordem rodziców:multi: Bałam się, że będą się "rzucać sobie do gardła":crazyeye: ale spuszczone ze smyczy w polu (Montek pierwszy raz ze mną bez smyczy ;) ) dały czadu :D Lord go zaczepiał, a Montek się oganiał jak od upierdliwej muchy:diabloti::diabloti::diabloti: Ja wiedziałam, czułam w kościach, że się zaakceptują jakoś :D
  22. Mój Montek ma lepszą biżuterię ode mnie :D Dostałam od klienta w pracy, zadośćuczynny prezent ;) (chyba mi nie chciał perfumów kupować, żebym sobie za dużo nie pomyślała ;) a ja ciągle o dogo gadam, to mi obrożę kupił w prezencie) Wiecie ile kosztowała???:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Ze skóry bawolej, kamienie svarovskiego, tylko na pokaz, nie na codzień, w opisie "pies ma w niej błyszczeć w towarzystwie" :D PS: pies nie rozumie, dlaczego coś ma na szyi, skoro chodzi w szelkach ;)
×
×
  • Create New...