-
Posts
5504 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marta0731
-
O kurcze..... :( Ale Kama pewnie zadowolona, zabrali ją od obcych ludziów i przyjechała z powrotem do domu... Beata, w razie czego chyba musisz teraz uważać, bo jeśli to krwawienie cieczkowe, a tego w tej chwili nie można wykluczyć, to żeby nie było............ Masz psa.............
-
Tuja by pojechała w każdej chwili, auto od TZ, ale ona jest nienauczona jeździć, prawko tyle czasu a nie praktykowane, to ja się boję ;):D Pojedziemy wtorek-środa na pewno, ale mój TZ bedzie za kierownicą ;) Dobrze że Tobołka tak chwalą :):):)
-
Do zobaczenia kiedyś, Bruno, piesku kochany...
marta0731 replied to Wiedźma's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='andegawenka']Marteczko co Ty robisz w Lublinie:crazyeye: Ja w Lublinie nic nie robię :D Jestem w Wałbrzychu i mój TZ czy jak to się tam nazywa ;) jest przedstawicielem handl. i ma służbowe auto. Dlatego w rozsądnej odległości możemy za darmo pomóc w transporcie Tzw. paliwko gratis :D -
Do zobaczenia kiedyś, Bruno, piesku kochany...
marta0731 replied to Wiedźma's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Deklarowałam dla Bruncia 10zl stałe, dawno temu, ale dopiero kilka dni temu dostałam nr konta, o który prosilam nieraz Nie nadrobię wszystkich miesięcy, jednorazowa większa wplata jest bardziej "męcząca", ale zaraz wysyłam 30zł dla Słodziaka Dlugo nie zaglądalam na watek (sezon w pracy, zmeczenie, brak czasu) i nie mam niestety czasu by czytac wstecz Ale jesli będziecie potrzebować transportu w promieniu do 100km od Wałbrzycha (do Dzierżoniowa), to pamietajcie o mnie (za free ;) ) -
[quote name='kizimizi']Kora banerki wgrywa sie tak jak kazde inne zdjecia czyli z adresu jakiejs strony. A ponziej trzeba je podlinkowac (niestey tu ci nie pomoge bo nie pamietam jak) zeby odsylaly juz na konkretny watek. Ktos podlinkuje? [IMG]http://images40.fotosik.pl/996/1ecb07dbca502cf8.jpg[/IMG] PS> a ten baner to ejst wogole niewymiarowy i za duzy chyba[/QUOTE] Ja czekam z utęsknieniem na banner Reksia Trzymam miejsce na duży ;) jak widać ;)
-
Kudlacz Rufi po latach w schronie, wreszcie w ds
marta0731 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Kora dobry banner Ci wstawiłam? ;) -
boksiowaty dziadzio Bodzio za TM :(
marta0731 replied to kora78's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Joaaa ja bron boże nie chce żebyś pomyślała że ja coś wymyślam i żadne jakies tam pretensje Ja go nie widzę "na żywo", może filmik przekłamuje Ale mi sie tak jakos rzuciło w oczy, szczególnie na początku filmu, że żeberka wystają a za żeberkami jest baaardzo szczupły Skoro mu apetyt dopisuje, to może rzeczywiście jakieś badania by się przydały...? Tfu tfu oby Bodziołek zdrowy był Starsi ludzie też chudną ;) Ale tak jak napisałam, na filmie moze wyglądać inaczej niż w rzeczywistości Joaaa Ty musisz ocenić -
[B][SIZE=2][COLOR=#008000]Opłata za hotel to 19dni x 11zł, czyli 209zł:[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=#008000][B]Malawaszka 20zł [/B]wpłacone[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#008000][B]Agata51 20zł [/B]wpłacone [/COLOR][COLOR=navy]+ dodatkowo 20zł za sierpień (gdzie przekazać?) [/COLOR][COLOR=black]dodatkowego nie doliczam[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#008000][B]Tuja [/B]musimy się rozliczyć [/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=#008000]Kmurdz[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=#008000][B]Piesia 10zł [/B]wpłacone [/COLOR][COLOR=navy]+ dodatkowo za sierpień (idzie dla Brego) [/COLOR][COLOR=black]dodatkowego nie doliczam[/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=#008000]Kameralna[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=#008000]Gruba Berta[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=#008000]W sumie wpłaty: 50zł[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=navy]Wysłane Lilu 11.08.11. 159zł (hotel do 19 lipca pomniejszone o 50zł wpłaty od Panciostwa)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000080][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2]Nadpłata 354,80[/SIZE] [SIZE=2]+Dopłata od Panciostwa 50,00[/SIZE] [SIZE=2]+Wpłaty deklaracji 50,00[/SIZE] [SIZE=2]-Zapłacone za hotel 209,00[/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=purple]ZOSTAJE NADPŁATY 245,80zł[/COLOR][/SIZE][/B]
-
[quote name='malawaszka']myślę, że się zgodzą - deklaracje to dobrowolne wpłaty, a nie jakiś przykry obowiązek, ktoś kto nie wpłacił tu to na pewno wpłaci to innemu psu - taki już typ ludzi :lol:[/QUOTE] Może i masz rację... :) Czyli lecę rozliczyć Tobiałka tak jak jest Rzeczywiście jak ktoś bedzie chcial wplacic to i tak wpłaci, zostanie na inne bidy. Np. nasza kochana Berta i tak zawsze płaci i "każe" ;) potem przekazać na innego psiaka Albo ktoś wpłaci na innego Ok :) zaraz wkleję rozliczenie
-
boksiowaty dziadzio Bodzio za TM :(
marta0731 replied to kora78's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bodzio jest sprytny i wie, jak się bawić, żeby się za bardzo nie zmęczyć :D:D:D Najlepiej dać się obskakiwać, i tylko czasem pokazać zęby:evil_lol: zabawa przednia:evil_lol: A on nie jest trochę chudy................? -
O kurcze......... :( A czemu Beatka nic nie pisze...?
-
Spaniel Brego-zostaje na DS u Zalkinaczy. Dziekujemy!!!:)
marta0731 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
A termin wizyty ustalony? Może p.Gosia zdąży wrócić... -
[quote name='malawaszka']nie kumam co Wy jeszcze kombinujecie z tymi wpłatami - po co wpłacac jak pies jest w nowym domu a nie ma długów tylko wszystko jest opłacone? czy ja coś źle myslę i on ma jakiś dług? niech on już spokojnie jest w swoim domku a to co zostało rozdysponujcie na potrzebujące psy i już[/QUOTE] Tylko pytanie, czy Agata i Piesia się zgodzą... (Wy we trójkę wpłaciłyscie więcej) Chodzi o to, żeby było sprawiedliwie, Wy wpłaciłyście, a inni nie musieli Jak uważacie. Braku nie ma
-
[quote name='Tuja']wedlug mnie tez procentowe obliczanie to niepotrzebne zamieszanie wprowadza. powinien kazdy wplacic swoja deklaracje za lipiec, a brak by sie wzielo z jednorazowych. tak jest najlatwiej. marta, dopisz w jednorazowych na lipiec 354 plus 50zl od panstwa, lub z oplaty u lilu 209 odejmij 50zl, ktore juz ma. bo to przegapilas. no i my sie musimy rozliczyc z Fiona, ja placilam tam, ty tutaj, ona tez ma ds, rozlicze Fione i my sie rozliczmy miedzy soba tez. mnie tez o to chodzi w zwiazku z Tobim. dlatego tutaj o finansach tobigo pisze. tak, dogo, czekamy na wizyte. juz wrocilam z urlopu, pomalu ogarne rzeczy w domu-rozbabrany remont... i zastanowie sie, jak na wizyte dojechac, czy z tz czy sama jakos. pomysle, jak sie ogarne.[/QUOTE] Nie przegapiłam, 50zł jest wpisaane Dziś wysłałam Lilu 159zł (pomniejszenie opłaty za lipiec 209zl - to 50zł) Tuja pisałaś PM z przypomnieniem o wplacie za hotel? Obiecałaś :D To czy każdy wplaci pełną czy procentową wpłate to indywidualna sprawa każdego deklarowicza. Wpłacą pełną, to zostanie więcej nadpłaty dla innych psów. Zobaczymy, niech kazdy wysle ile uważa
-
Laki - 10letni bokser z patologii - ma wspanialy dom
marta0731 replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Mircia... Ty to masz te chorowitki... :( Ale dbasz o nie bardzo, kochasz je bardzo, i mądrze decydujesz. Jesteś naprawdę WSPANIAŁA!!! Bardzo Cię podziwiam i jestem z Wami calym sercem!!! -
Bokser Floyd zasnął na zawsze w ramionach swojego przyjaciela..
marta0731 replied to wykrywka's topic in Już w nowym domu
Przyłączam się do ochów i achów szczęścia :D -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
marta0731 replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']Grubas się z niego strasznie zrobił. Choć cały dzień jest na wybiegu, choć karmie go karma light i daje malutko to Bady wygląda słusznie. W week porobię mu foteczki[/QUOTE] Zaglądam do Badusia i też czekam na fotki :) Ma być słońce, bedą zdjęcia rude nie czekoladowe ;) -
Jakieś szurania, to może się rodzinka z Fioną tarzała po dywanie ;)
-
Witam pourlopowo Dwupaczek :) A może za jakąś opłatą Lilu by dowiozła Reksia do Kory? Wybaczcie, ale mój "szofer" ;) nie weźmie do służbowego auta psa, który może to auto bedzie chciał "naznaczać"... Nie wiem jak z taką sytuacją u Lilu... Tak tylko pytam... No bo jak go przewieść...? :(
-
Biała Diana, ON, aklimatyzuje sie w ds, czekamy
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
[quote name='kizimizi']no widzisz Marii przestan sie zadreczac bo jakos to z Dianka bedzie :)[/QUOTE] Nie "jakoś" tylko na pewno dobrze :) -
Yupi:multi::multi::multi::multi::multi: Nareszcie Kamcia w swoim domu:laola: wszystkiego naj naj najlepszego dziewczynko:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::cunao: Beata czekamy na wieści!!!
-
Spaniel Brego-zostaje na DS u Zalkinaczy. Dziekujemy!!!:)
marta0731 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Nie będę komentować i podgrzewać atmosfery. Jednak pamiętajmy, że dt dla takiego psa jak Brego za 100zł - ktos może poszukać lepszego. To tyle Rozmawiałam wczoraj z p.Gosią. Nie odpisuje na maila, gdyż wyjechała jakiś czas temu na dłużej i nie ma dostepu do neta O ogłoszeniu pamięta, nawet je zaczęła, lecz pilnie wyjechała i na pewno je "skonstruuje" ;) jak wróci. Za parę dni Zależy jej, zeby Brego był ogłaszany w "pobliskich rejonach", by móc w razie potrzeby podjechać i pomóc Poza tym Brego rzeczywiście coraz lepiej. Nie ma żadnych ataków. Ostatnio była u nich znów babcia, która pewnie nie wie jak postepować, i pewnie popełnia jakieś błędy, jednak na nią również nie ma ataków. Raz Brego leżał pod stołem, babcia przekładała nogę na nogę i go szturchnęła - zero reakcji. Popatrzył leniwym spojrzeniem i spał dalej Brego się coraz ładniej wycisza, lekko się jeszcze nakręca jak zbliża sie spacer, ale pracują nad tym i jest coraz lepiej Zostaje czasem sam z drugim psem (jest ich cztery i czasem nie idą wszystkie na spacer, tylko po dwa). Nie niszczy, nie hałasuje P.Gosia określa go mianem wspaniałego kochanego psa :) Uważa, że niedlugo można zacząć szukać domu