Jump to content
Dogomania

marta0731

Members
  • Posts

    5504
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marta0731

  1. O kurcze..... :( Ale Kama pewnie zadowolona, zabrali ją od obcych ludziów i przyjechała z powrotem do domu... Beata, w razie czego chyba musisz teraz uważać, bo jeśli to krwawienie cieczkowe, a tego w tej chwili nie można wykluczyć, to żeby nie było............ Masz psa.............
  2. Tuja by pojechała w każdej chwili, auto od TZ, ale ona jest nienauczona jeździć, prawko tyle czasu a nie praktykowane, to ja się boję ;):D Pojedziemy wtorek-środa na pewno, ale mój TZ bedzie za kierownicą ;) Dobrze że Tobołka tak chwalą :):):)
  3. [quote name='andegawenka']Marteczko co Ty robisz w Lublinie:crazyeye: Ja w Lublinie nic nie robię :D Jestem w Wałbrzychu i mój TZ czy jak to się tam nazywa ;) jest przedstawicielem handl. i ma służbowe auto. Dlatego w rozsądnej odległości możemy za darmo pomóc w transporcie Tzw. paliwko gratis :D
  4. Obiecany dowód foto ;) Bez rewelacji, bo odpoczywaliśmy a nie lataliśmy z aparatem... Takie górskie tereny zwiedzaliśmy I grillowaliśmy na tarasie... Niestety nie mam dowodów, jak chcielismy psa utopić ;) ani jak szukał za nas grzybów ;) :D:D:D
  5. Deklarowałam dla Bruncia 10zl stałe, dawno temu, ale dopiero kilka dni temu dostałam nr konta, o który prosilam nieraz Nie nadrobię wszystkich miesięcy, jednorazowa większa wplata jest bardziej "męcząca", ale zaraz wysyłam 30zł dla Słodziaka Dlugo nie zaglądalam na watek (sezon w pracy, zmeczenie, brak czasu) i nie mam niestety czasu by czytac wstecz Ale jesli będziecie potrzebować transportu w promieniu do 100km od Wałbrzycha (do Dzierżoniowa), to pamietajcie o mnie (za free ;) )
  6. [quote name='kizimizi']Kora banerki wgrywa sie tak jak kazde inne zdjecia czyli z adresu jakiejs strony. A ponziej trzeba je podlinkowac (niestey tu ci nie pomoge bo nie pamietam jak) zeby odsylaly juz na konkretny watek. Ktos podlinkuje? [IMG]http://images40.fotosik.pl/996/1ecb07dbca502cf8.jpg[/IMG] PS> a ten baner to ejst wogole niewymiarowy i za duzy chyba[/QUOTE] Ja czekam z utęsknieniem na banner Reksia Trzymam miejsce na duży ;) jak widać ;)
  7. Kora dobry banner Ci wstawiłam? ;)
  8. Joaaa ja bron boże nie chce żebyś pomyślała że ja coś wymyślam i żadne jakies tam pretensje Ja go nie widzę "na żywo", może filmik przekłamuje Ale mi sie tak jakos rzuciło w oczy, szczególnie na początku filmu, że żeberka wystają a za żeberkami jest baaardzo szczupły Skoro mu apetyt dopisuje, to może rzeczywiście jakieś badania by się przydały...? Tfu tfu oby Bodziołek zdrowy był Starsi ludzie też chudną ;) Ale tak jak napisałam, na filmie moze wyglądać inaczej niż w rzeczywistości Joaaa Ty musisz ocenić
  9. [B][SIZE=2][COLOR=#008000]Opłata za hotel to 19dni x 11zł, czyli 209zł:[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=#008000][B]Malawaszka 20zł [/B]wpłacone[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#008000][B]Agata51 20zł [/B]wpłacone [/COLOR][COLOR=navy]+ dodatkowo 20zł za sierpień (gdzie przekazać?) [/COLOR][COLOR=black]dodatkowego nie doliczam[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#008000][B]Tuja [/B]musimy się rozliczyć [/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=#008000]Kmurdz[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=#008000][B]Piesia 10zł [/B]wpłacone [/COLOR][COLOR=navy]+ dodatkowo za sierpień (idzie dla Brego) [/COLOR][COLOR=black]dodatkowego nie doliczam[/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=#008000]Kameralna[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=#008000]Gruba Berta[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=#008000]W sumie wpłaty: 50zł[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=navy]Wysłane Lilu 11.08.11. 159zł (hotel do 19 lipca pomniejszone o 50zł wpłaty od Panciostwa)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#000080][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2]Nadpłata 354,80[/SIZE] [SIZE=2]+Dopłata od Panciostwa 50,00[/SIZE] [SIZE=2]+Wpłaty deklaracji 50,00[/SIZE] [SIZE=2]-Zapłacone za hotel 209,00[/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=purple]ZOSTAJE NADPŁATY 245,80zł[/COLOR][/SIZE][/B]
  10. [quote name='malawaszka']myślę, że się zgodzą - deklaracje to dobrowolne wpłaty, a nie jakiś przykry obowiązek, ktoś kto nie wpłacił tu to na pewno wpłaci to innemu psu - taki już typ ludzi :lol:[/QUOTE] Może i masz rację... :) Czyli lecę rozliczyć Tobiałka tak jak jest Rzeczywiście jak ktoś bedzie chcial wplacic to i tak wpłaci, zostanie na inne bidy. Np. nasza kochana Berta i tak zawsze płaci i "każe" ;) potem przekazać na innego psiaka Albo ktoś wpłaci na innego Ok :) zaraz wkleję rozliczenie
  11. Bodzio jest sprytny i wie, jak się bawić, żeby się za bardzo nie zmęczyć :D:D:D Najlepiej dać się obskakiwać, i tylko czasem pokazać zęby:evil_lol: zabawa przednia:evil_lol: A on nie jest trochę chudy................?
  12. O kurcze......... :( A czemu Beatka nic nie pisze...?
  13. A termin wizyty ustalony? Może p.Gosia zdąży wrócić...
  14. [quote name='malawaszka']nie kumam co Wy jeszcze kombinujecie z tymi wpłatami - po co wpłacac jak pies jest w nowym domu a nie ma długów tylko wszystko jest opłacone? czy ja coś źle myslę i on ma jakiś dług? niech on już spokojnie jest w swoim domku a to co zostało rozdysponujcie na potrzebujące psy i już[/QUOTE] Tylko pytanie, czy Agata i Piesia się zgodzą... (Wy we trójkę wpłaciłyscie więcej) Chodzi o to, żeby było sprawiedliwie, Wy wpłaciłyście, a inni nie musieli Jak uważacie. Braku nie ma
  15. [quote name='Tuja']wedlug mnie tez procentowe obliczanie to niepotrzebne zamieszanie wprowadza. powinien kazdy wplacic swoja deklaracje za lipiec, a brak by sie wzielo z jednorazowych. tak jest najlatwiej. marta, dopisz w jednorazowych na lipiec 354 plus 50zl od panstwa, lub z oplaty u lilu 209 odejmij 50zl, ktore juz ma. bo to przegapilas. no i my sie musimy rozliczyc z Fiona, ja placilam tam, ty tutaj, ona tez ma ds, rozlicze Fione i my sie rozliczmy miedzy soba tez. mnie tez o to chodzi w zwiazku z Tobim. dlatego tutaj o finansach tobigo pisze. tak, dogo, czekamy na wizyte. juz wrocilam z urlopu, pomalu ogarne rzeczy w domu-rozbabrany remont... i zastanowie sie, jak na wizyte dojechac, czy z tz czy sama jakos. pomysle, jak sie ogarne.[/QUOTE] Nie przegapiłam, 50zł jest wpisaane Dziś wysłałam Lilu 159zł (pomniejszenie opłaty za lipiec 209zl - to 50zł) Tuja pisałaś PM z przypomnieniem o wplacie za hotel? Obiecałaś :D To czy każdy wplaci pełną czy procentową wpłate to indywidualna sprawa każdego deklarowicza. Wpłacą pełną, to zostanie więcej nadpłaty dla innych psów. Zobaczymy, niech kazdy wysle ile uważa
  16. Mircia... Ty to masz te chorowitki... :( Ale dbasz o nie bardzo, kochasz je bardzo, i mądrze decydujesz. Jesteś naprawdę WSPANIAŁA!!! Bardzo Cię podziwiam i jestem z Wami calym sercem!!!
  17. Przyłączam się do ochów i achów szczęścia :D
  18. [quote name='LILUtosi']Grubas się z niego strasznie zrobił. Choć cały dzień jest na wybiegu, choć karmie go karma light i daje malutko to Bady wygląda słusznie. W week porobię mu foteczki[/QUOTE] Zaglądam do Badusia i też czekam na fotki :) Ma być słońce, bedą zdjęcia rude nie czekoladowe ;)
  19. Jakieś szurania, to może się rodzinka z Fioną tarzała po dywanie ;)
  20. Witam pourlopowo Dwupaczek :) A może za jakąś opłatą Lilu by dowiozła Reksia do Kory? Wybaczcie, ale mój "szofer" ;) nie weźmie do służbowego auta psa, który może to auto bedzie chciał "naznaczać"... Nie wiem jak z taką sytuacją u Lilu... Tak tylko pytam... No bo jak go przewieść...? :(
  21. [quote name='kizimizi']no widzisz Marii przestan sie zadreczac bo jakos to z Dianka bedzie :)[/QUOTE] Nie "jakoś" tylko na pewno dobrze :)
  22. Yupi:multi::multi::multi::multi::multi: Nareszcie Kamcia w swoim domu:laola: wszystkiego naj naj najlepszego dziewczynko:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::cunao: Beata czekamy na wieści!!!
  23. [quote name='Bjuta']O super! Wielkie dzięki!! A ja zadzwoniłam do tej babki z allegro, ale się rozłączyła. Pies jej morde lizał, ale nie nasz pies![/QUOTE] Że takie jełopy sobie jakoś radzą na tym świecie........:angryy: Witam pourlopowo :) i wysyłam Grinci za lipiec i sierpień
  24. Nie będę komentować i podgrzewać atmosfery. Jednak pamiętajmy, że dt dla takiego psa jak Brego za 100zł - ktos może poszukać lepszego. To tyle Rozmawiałam wczoraj z p.Gosią. Nie odpisuje na maila, gdyż wyjechała jakiś czas temu na dłużej i nie ma dostepu do neta O ogłoszeniu pamięta, nawet je zaczęła, lecz pilnie wyjechała i na pewno je "skonstruuje" ;) jak wróci. Za parę dni Zależy jej, zeby Brego był ogłaszany w "pobliskich rejonach", by móc w razie potrzeby podjechać i pomóc Poza tym Brego rzeczywiście coraz lepiej. Nie ma żadnych ataków. Ostatnio była u nich znów babcia, która pewnie nie wie jak postepować, i pewnie popełnia jakieś błędy, jednak na nią również nie ma ataków. Raz Brego leżał pod stołem, babcia przekładała nogę na nogę i go szturchnęła - zero reakcji. Popatrzył leniwym spojrzeniem i spał dalej Brego się coraz ładniej wycisza, lekko się jeszcze nakręca jak zbliża sie spacer, ale pracują nad tym i jest coraz lepiej Zostaje czasem sam z drugim psem (jest ich cztery i czasem nie idą wszystkie na spacer, tylko po dwa). Nie niszczy, nie hałasuje P.Gosia określa go mianem wspaniałego kochanego psa :) Uważa, że niedlugo można zacząć szukać domu
×
×
  • Create New...