Jump to content
Dogomania

marta0731

Members
  • Posts

    5504
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marta0731

  1. Witam Gdzie te boksery w tej chwili przebywają? Widzę że wyrwane z pseudohodowli, ale dokąd? Wyrażenie "azyl" mi nic nie mówi, czytam tylko że to jakieś straszne miejsce............ Czy ktoś zaglądał lub próbował szukać pomocy na stronie [URL="http://www.bokserywpotrzebie.pl"]www.bokserywpotrzebie.pl[/URL] ??? Miałam z tej fundacji jednego na dt.......... Myślę, że warto się z nimi skontaktować
  2. Wnioskuję że Grina z psami się dobrze dogaduje? Nie było w tym kontekście problemów?
  3. Miejsce w hotelu jak czytam jest za jakiś tydzień lub dwa, czyli jakoś przed świętami...... Do końca miesiąca to tylko parę dni......... A jak rzeczywiście miejsce w hotelu minie jak nie zadeklarujemy tam Kaśki od razu??? I pytanie zasadnicze: czy maluchy w styczniu jeszcze będą............?
  4. Czekamy na wieści......................
  5. Takie maluszki i już zdjęcia zza krat:(
  6. Zabrzmiało jakbym tam miała nie wiadomo co wyprawiać...;) Jak coś - wiecie że możecie na mnie liczyć:) A z tym jamnikiem super szybka akcja Kora:) Oby więcej takich
  7. Same dobre wieści:):):) Grina pakuj walizki, ale bagaż złych doświadczeń lepiej zostaw..................; ) Ja wysłałam przelew, ale bez nicka... Domyślicie się od Marty jakiejś tam 25zł Tak w razie czego piszę, jeszcze nie wiem na pewno, ale... W najbliższym czasie [U]być może[/U] będę miała utrudniony dostęp do dogo (jeśli oddam kompa do naprawy, w pracy tej strony raczej bym odwiedzać nie mogła), także w sprawach pilnych proszę o kontakt na maila [email][email protected][/email]
  8. Hmmm... ze mnie taka poetka jak z koziej trąbki.......... Ciężko coś szczerze napisać o psie, którego się nawet nie widziało... Cioteczki następnym razem może podjadę z Wami jeśli to nic nie namiesza.......
  9. Filologia polska widać też kształci na mądrych ludzi;) bo chyba dobrze liczysz Bjuta... Przyjąć że jest 366zł niezależnie od tego ile miesiąc ma, bo przeważnie ma na zmianę 30 i 31... Bez sensu by było jednego miesiąca wysyłać 372zł a następnego 360zł, no bo od czyjej deklaracji byśmy raz odejmowali a następnego miesiąca dodawali te 12zł......... Najprościej by było przyjąć 366zł, tylko pytanie czy osoba na której konto idą pieniądze się zgodzi, bo w sumie wychodziłoby na to, że w grudniu i styczniu będzie musiała dołożyć po 12zł "ze swojej kieszeni" za to w lutym jej się zwróci, skoro wszyscy wpłacą swoje stałe deklaracje w sumie 366
  10. Dzięki Ewelina za wnikliwą analizę:) Oczywiście macie moje wsparcie dla naszych regionalnych potrzebujących
  11. Dzięki Casia za wklejenie, coś mi nie szło:) Śliczna, prawda?
  12. [quote name='wieso']Witaj Kora 78, Twoja wiadomosc na PW rozbawila nas. Wiesz ja jestem w wieku w ktorym takie teksty wogole juz nie wywoluja zadnej reakcji......angazuje sie w ochronie zwierzat dluzej niz Ty zyjesz na tym swiecie i moge powiedziec tylko jedno: jezeli chcesz komukolwiek i kiedykolwiek pomoc to ZMIEN TON !!! Twoj jest nieodpowiedni !!! Pozdrawiam Wieso[/QUOTE] Cokolwiek to były za teksty, jednak reakcję wywołują... Niestety... Szkoda że nie na priv... Bo od tego jest. Jak jedna da sobie spokój - zaczyna następna. Błędne koło:shake::angryy: Długo tylko czytałam i czytałam... Wiesiu z całym szacunkiem dla tego co robisz, nie jesteś tu fizycznie ale pomagasz bardzo, wiem o tym (przykład podstawowy dla mnie - Lara, jeszcze raz dziękuję w jej imieniu) Dziewczyny zaprzestańcie tych przepychanek słownych!!! Jest nas zbyt mało na "naszym terenie" żebyśmy się jeszcze miały kłócić między sobą!!!
  13. Ciekawe gdzie poszła, no ale była tak ładna że można się było spodziewać, że znajdzie chętnego:) Oby dobrego!!! Kora rób nowy wątek koniecznie, bo jak słyszę mix amstaff i do tego jeszcze mix bokser............ Już mam słabość do obu ras...;)
  14. poda ktoś tu na ogólnym albo mi na PM?
  15. Wspaniale:) I jak szybko........:)
  16. Myślę że ktoś da oficjalnie znać, że kasę już wpłacać i na jakie konto?
  17. Jest już 340zł, czyli chyba prawie całość... Ile konkretnie brakuje? Pewnie z 10-20 zł...? Czyli 2-4 osoby po 5zł... Ktoś z nas "sponsorów" jest w stanie dorzucić po 5zł??? Jeśli to ma przyspieszyć, to ja tak:) Mam nadzieję że inni pójdą w moje ślady;)
  18. Hopsa Ślicznotko:) Kiedy będzie coś wiadomo co z potencjalnym domkiem dla suni?
  19. Super!!!:) Ktoś mi przypomni skąd dokąd Grina będzie jechać? Bo jakoś mi to umknęło...:oops:;)
  20. Andzia mi nie chodziło o to, że ktoś ustawia wyszukiwanie od 1zł bo chce jak najtaniej, i takich chętnych mamy unikać, tylko wtedy wiadomo że te za przysłowiową złotówkę - to są psy do adopcji, jeśli ktoś szuka akurat takiego. Zresztą fakt, masz większe doświadczenie, ja sobie zdaję z tego sprawę. A że wiadomo jakie ogłoszenia są istotne - to oczywiście super że je zrobiłaś dla suni:) Więcej by się przydało... szkoda że akurat w tym nie mogę pomóc...
  21. Sonikowa w sumie Cię rozumiem... Tylko ta bezsilność... Co tu wymyśleć...?
  22. Nie możemy dopuścić do tego żeby ten wątek wygasł! Taka piękna i smutna:(:(:(
×
×
  • Create New...