Jump to content
Dogomania

marta0731

Members
  • Posts

    5504
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marta0731

  1. Wysłałam maila w sprawie bannerka Teraz czekamy
  2. Co prawda Pedruś nam zbyt w aucie nie pachniał..............:razz: ale za to odwdzięczył się wyjątkowym spokojem:) Albo sobie grzecznie siedział, albo leżał. Chyba tak mu się spodobało, że wyjść z auta wręcz nie chciał;) dobrze mu było w ciepełku;) Wszystkiego dobrego piękny piesku:loveu:
  3. Zapisuję Śliczna jest...
  4. [quote name='kora78']Kacha ma śmierdzący zwyczaj zjadania własnych odchodów, wg pracowników. od dawna[/QUOTE] "Super stwierdzenie".............. bez żadnego wstępu i puenty..........:crazyeye::shake:
  5. To dobrze:) Już niedługo cioteczki będziemy oglądać fotki tłuściutkiego Skinnego:)
  6. Za te Grinowe słodkie buuuuuuuu:) puściłam właśnie swoje 25zł:)
  7. Choć Nicky tego jeszcze na wątku nie potwierdziła............ Widzę że domysły są że suńka u niej zostaje............ Nic nie chciałam pisać, ale i tak czułam w kościach, że tak będzie:multi:
  8. Niestety możemy tylko czekać - czas pokaże. Nie jesteśmy w stanie nic więcej zrobić:( niestety:( A co z wpłatą Ulki? 20zł? Bo nie zaznaczyłaś Kizimizi na poprzedniej stronie w jednorazowych? I 30zł od Berty, które też już mam? Zostają?
  9. Śliczna, naprawdę:loveu: Na tamtym zdjęciu była jedynie wystraszona, a tu teraz taka ciekawska;)
  10. W kwestii wysłanych pieniędzy, każdy kto już wpłacił - dostał wiadomość na PM
  11. Doszła wpłata 20zł od Agaty51........
  12. Ja też nie mogę...........:( Kora już ryż z kurczakiem miała ugotowany, u mnie już kocyk leżał dla suni na te parę dni do podróży..........:( Cioteczki było blisko, pozostaje mieć nadzieję, że naprawdę trafiła do domu, a dla nas nauczka na przyszłość w kwestii działania, a nie powód do załamywania. Kizimizi jeszcze dużo bid czeka!!! I pamiętaj jakie życzenia mi składałaś na święta;)
  13. To jak cioteczki? Robić bannerek ze zdjęcia z pierwszej strony?
  14. Powodzenia u "dentysty";) Czekamy na wieści jak Trudziaczek zniósł zabieg:)
  15. Mnie taki szlag trafił w sobotę, że nawet nie chciało mi się przez cały weekend na dogo zaglądać:(:angryy: Nie wypowiadam się dopóki nie będzie szczegółów od cioteczek
  16. Jak zgłoszę banerek dla Kudłaczki to może i dla Kaśki od razu zrobimy? Też taka zapomniana...:(
  17. Nicky... Cieszę się że wreszcie napisałaś co tam u Was:) Myślę że to dobre wiadomości i Trudi niedługo wydobrzeje całkowicie:) A co to znaczy: ze zdrówkiem trochę gorzej i codziennie jeździcie do weta? Mam nadzieję że nic poważnego...:shake: Trudi jak widać ma swój charakterek:) Jak już raz szczeknęła to teraz pokaże;) I dobrze:) Niech się dziewczyna wypowiada:eviltong:
  18. Ja tak nie mogę jej zostawić... :-( Już takie nastawienie że od jutra (dziś) będzie jej lepiej... Kolega nie chce jechać ale bierze pod uwagę środę albo najpóźniej przyszłą sobotę Chcę żeby ten czas oczekiwania spędziła u mnie!
  19. Coraz bardziej przeraża mnie to co widzę za oknem:shake: I to co słyszę w radiu o drogach w stronę Jeleniej i Zgorzelca...:crazyeye:
  20. Rozmawiałam z Zuzią:) Tabletki załatwi Zuzia - zostawimy kasę Umowę o hotelowanie również ma Zuzia Kizimizi - masz w pobliżu sklep zoologiczny - Zuzia prosi żeby obroża była najlepiej czerwona, parciana (celem wpisania na niej pisakiem nr telefonu). Możesz kupić? Ja mam tylko czarną skórzaną Pieniądze za hotel albo weźmiemy ze sobą albo zrobię przelew od razu jak wrócimy (Zuzi obojętnie) Zostaje jeszcze sprawa szczepienia p/wściekliźnie, ale tego się pewnie dowiemy dopiero jak już po Hope pójdziecie...
  21. Tylko że o suni za wiele nie wiadomo, poza tym bannerek to nie miejsce na epopeję, tam się za wiele nie zmieści... Dwa, trzy najlepiej krótkie słowa? Może rzeczywiście po prostu: zapomniana
  22. Właśnie chodzi o to, że dzwoniłam i Sylwia jest chora i nie pracuje narazie:( A po co faszerować Hope najpierw jednymi a jak nie zadziałają to następnymi... To niezbyt zdrowe Pogadam jutro z Zuzią czy sama nie załatwi tych tablet skoro chciałaby akurat te, i są dobre, a my kasę oddamy
  23. Kizimizi ta pierwsza fota jest dobra, ładnie wygląda, a i tak lepszych pewnie nie będzie, bo nie da się zza krat:( Może: zapomniana? obojętność boli...
×
×
  • Create New...