-
Posts
5504 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marta0731
-
Kudłasia ma 8lat i "dziczeje" w schronie. Zaadoptowana
marta0731 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Wysłałam maila w sprawie bannerka Teraz czekamy -
Pedro w typie owczarka nizinego w schronie,już w domu!
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Co prawda Pedruś nam zbyt w aucie nie pachniał..............:razz: ale za to odwdzięczył się wyjątkowym spokojem:) Albo sobie grzecznie siedział, albo leżał. Chyba tak mu się spodobało, że wyjść z auta wręcz nie chciał;) dobrze mu było w ciepełku;) Wszystkiego dobrego piękny piesku:loveu: -
Biała Diana, ON, aklimatyzuje sie w ds, czekamy
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Zapisuję Śliczna jest... -
terierowata Kaśka w schronie pojechała do zasłużonego ds :)
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']Kacha ma śmierdzący zwyczaj zjadania własnych odchodów, wg pracowników. od dawna[/QUOTE] "Super stwierdzenie".............. bez żadnego wstępu i puenty..........:crazyeye::shake: -
Kochała bezgranicznie.. Proszę o ZAMKNIĘCIE tego wątku.
marta0731 replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Za te Grinowe słodkie buuuuuuuu:) puściłam właśnie swoje 25zł:) -
Choć Nicky tego jeszcze na wątku nie potwierdziła............ Widzę że domysły są że suńka u niej zostaje............ Nic nie chciałam pisać, ale i tak czułam w kościach, że tak będzie:multi:
-
Kochała bezgranicznie.. Proszę o ZAMKNIĘCIE tego wątku.
marta0731 replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Śliczna, naprawdę:loveu: Na tamtym zdjęciu była jedynie wystraszona, a tu teraz taka ciekawska;) -
Ja też nie mogę...........:( Kora już ryż z kurczakiem miała ugotowany, u mnie już kocyk leżał dla suni na te parę dni do podróży..........:( Cioteczki było blisko, pozostaje mieć nadzieję, że naprawdę trafiła do domu, a dla nas nauczka na przyszłość w kwestii działania, a nie powód do załamywania. Kizimizi jeszcze dużo bid czeka!!! I pamiętaj jakie życzenia mi składałaś na święta;)
-
terierowata Kaśka w schronie pojechała do zasłużonego ds :)
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
To kawał czasu..........:( -
Kudłasia ma 8lat i "dziczeje" w schronie. Zaadoptowana
marta0731 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
To jak cioteczki? Robić bannerek ze zdjęcia z pierwszej strony? -
Powodzenia u "dentysty";) Czekamy na wieści jak Trudziaczek zniósł zabieg:)
-
terierowata Kaśka w schronie pojechała do zasłużonego ds :)
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Jak zgłoszę banerek dla Kudłaczki to może i dla Kaśki od razu zrobimy? Też taka zapomniana...:( -
Nicky... Cieszę się że wreszcie napisałaś co tam u Was:) Myślę że to dobre wiadomości i Trudi niedługo wydobrzeje całkowicie:) A co to znaczy: ze zdrówkiem trochę gorzej i codziennie jeździcie do weta? Mam nadzieję że nic poważnego...:shake: Trudi jak widać ma swój charakterek:) Jak już raz szczeknęła to teraz pokaże;) I dobrze:) Niech się dziewczyna wypowiada:eviltong:
-
Rozmawiałam z Zuzią:) Tabletki załatwi Zuzia - zostawimy kasę Umowę o hotelowanie również ma Zuzia Kizimizi - masz w pobliżu sklep zoologiczny - Zuzia prosi żeby obroża była najlepiej czerwona, parciana (celem wpisania na niej pisakiem nr telefonu). Możesz kupić? Ja mam tylko czarną skórzaną Pieniądze za hotel albo weźmiemy ze sobą albo zrobię przelew od razu jak wrócimy (Zuzi obojętnie) Zostaje jeszcze sprawa szczepienia p/wściekliźnie, ale tego się pewnie dowiemy dopiero jak już po Hope pójdziecie...
-
Kudłasia ma 8lat i "dziczeje" w schronie. Zaadoptowana
marta0731 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Ok, czekamy do soboty -
Kudłasia ma 8lat i "dziczeje" w schronie. Zaadoptowana
marta0731 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Tylko że o suni za wiele nie wiadomo, poza tym bannerek to nie miejsce na epopeję, tam się za wiele nie zmieści... Dwa, trzy najlepiej krótkie słowa? Może rzeczywiście po prostu: zapomniana -
Kudłasia ma 8lat i "dziczeje" w schronie. Zaadoptowana
marta0731 replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Kizimizi ta pierwsza fota jest dobra, ładnie wygląda, a i tak lepszych pewnie nie będzie, bo nie da się zza krat:( Może: zapomniana? obojętność boli...