Jump to content
Dogomania

marta0731

Members
  • Posts

    5504
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marta0731

  1. Piękny faflasty niuńku będzie dobrze!!!:) Już Ci coś wysyłam
  2. Ach... I od razu proszę cioteczki o "burzę mózgów" co do opisu;)
  3. To mam wysyłać do Mantis o mój zaległy bannerek dla małej czy czekać do soboty na lepsze foty?
  4. I tak będę dzwonić Zastanawiam się co będzie jak nie dostaniemy u nas tych tabletek na robale Dolpac? Bo u Twojego weta Kora ich nie było... Ciekawe czy inni mają akurat ten... Ja pracując do 17 raczej nie mam czasu jeździć po wszystkich wetach i szukać. Może Zuzia ma łatwy dostęp i po prostu oddamy jej kasę?
  5. No jest Kora jest:cool3: Jutro do Zuzi zadzwonię z pracy, bo zauważyłam że zawsze jest na dogo w godzinach ranno-przedpołudniowych, to zapiszę sobie adres i dogadam szczegóły No Hope kochana już niedługo:multi::multi::multi:
  6. Doszła wpłata 10zł od Lucyfrecji:) Dziękujemy bardzo:) Oczywiście jak kogoś chętnego na podarowanie paru złotych znajdziesz -będzie super;) Wiem że z tym czasem ciężko....... bo większość ludzi odpycha od siebie myśli, które im nie na rękę...:shake: Ale całe szczęście znajdują się i tacy, którym los zwierzaków nie jest obojętny
  7. Kizimizi wypluj te słowa, żeby się nie okazało że poza granice miasta nawet nie wyjedziemy;) tfu tfu;)
  8. I tak raczej Hope weźmiemy w ten dzień co będzie jechać, więc kąpieli nie będzie... A jak myślicie - chusteczki jakieś nawilżane coś by pomogły? I czy wogóle na psiakach można używać? Kolega mnie za zapachy w aucie udusi;) jeszcze sobie sprawy nie zdaje;)
  9. Trzymamy baaaaaaaaaaaaardzo mocno!!! Oby jego słabe chudziutkie ciałko to wytrzymało!!!:-( Te śliczne fafle muszą się jeszcze uśmiechać:)
  10. [quote name='kizimizi']to ja ci Marta do reki dam w sobotę ok?[/QUOTE] Oczywiście:)
  11. Zuziu puszczę przelew. Damy radę:) Zaraz wysyłam na PM nr konta tym co jeszcze nie mają, bo niektórym wysyłałam, a większość to znajomi;) Tylko jakby nie patrzeć 50zł stałych na przyszły miesiąc musimy dozbierać, bo teraz jednorazowe były
  12. :loveu:Cudna mordka:loveu: A swoją drogą jak mogli go nazwać wcześniej Rzadki???!!!:mad: Może to mialo być zabawne... masakra:angryy: Zdrowiej Boksiu!!!
  13. A jeśli mam Hope nie kąpać, to myślę, że lepiej ją zabrać w dniu transportu, bo w takim razie kolejne emocje i stres związane z poznaniem nowego miejsca u mnie są chyba też zbędne...?
  14. Chciałabym żeby ZuziaM wypowiedziała sie na wątku kiedy wpłata za hotel. Z góry czy po miesiącu? Jeśli z góry - muszę wiedzieć i wysyłam wszystkim nr konta do wpłat W tej chwili mam 100zł: od Bjuty, Berty i Ulki - na szczepienie i tablety (one będą na receptę czy bez???)
  15. Czy ta "małpa";) już się nadaje do pozowania do zdjęć? Albo chociaż do jakiegoś z zaskoku?;)
  16. Hmmmmm.... Tylko że ona tam bardzo długo jest Może po prostu zobaczę (jeśli zabierzemy ją w piątek) jak się będzie zachowywać...?
  17. O tym samym myślałam. Od razu bym ją wykąpała. Bo u Zuzi jak ma być w kojcu to kąpiel zimą odpada. Tylko kto ją zabierze...?
  18. Jeszcze szczepienia musimy załatwić przed wyjazdem. Sprawdzę jak w soboty przyjmuje Kolegi narazie nie informuję o tym jak będzie "wątpliwie pachnieć" w aucie;) skoro Hope już tam tak długo... ZuziaM kąpie swoich lokatorów?
  19. Czyli mamy stałe 290zł, jednorazowe 80zł=370zł +bazarek 77zł=447zł -350 hotel=97zł -50 szczepienia=47zł Transport gratis:) Czyli weekend (bo darmowy transport tylko wtedy wchodzi w grę) [B][U]Hope może jechać[/U][/B]!!!
  20. Żebrając dalej udało mi się załatwić transport gratis:):):) Tak zwane paliwo służbowe czyni cuda;)
  21. Bjuta......... Właśnie sprawdziłam konto....... Dziękujemy za Twoje "coś":) Czyli 50zł:)
  22. Ode mnie proszę podwójnie, za Hessa jeszcze.................................. Nicky jak się sunia czuje? Zdrowieje w oczach?:)
  23. I włoski jak widać na zdjęciach - pięknie jej odrastają na pupie żeby nie marzła;)
  24. No i nie chciałabym być w razie czego na liście zalegających;)
×
×
  • Create New...