-
Posts
5504 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marta0731
-
Dziękuję Jagoda:calus: Nicky biegać u Kory jeszcze nie byliśmy, ale pod koniec tygodnia, a najpóźniej w weekend pojedziemy na pewno, bo teraz masakrę mam w pracy, i jeszcze żeby po godzinach nie siedzieć, bo Montuś czeka, biorę "zadania domowe":angryy: A co Monti będzie musiał jeść po wyrwaniu? Kapselek zdjęcia z chęcią bym dodała, tylko Monti nie należy do modeli lubiących zdjęcia:roll:... A że dalej nie mam kabla do aparatu, a telefon jest tak wolny, że zanim zrobi to zdjęcie, to Monti już sto razy zdąży się obrócić... Jedyne foty wychodzą, jak śpi;) a w szelkach byłoby niewygodnie:razz: Muszę wreszcie ten kabel kupić... Musicie mnie objechać, to się sprężę;)
-
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Wysłałam 20zł od Berty i ode mnie też 20zł :) Dolicz w jednorazowych -
Biała Diana, ON, aklimatyzuje sie w ds, czekamy
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']dzieki :) wczoraj tytul zmienilam, zauwazylas? troche dziwny, co? [/QUOTE] Może właśnie taki dziwny bardziej zainteresuje............ zobaczymy ;) -
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Kora ja mam na swoim koncie 20zł od Berty, bo mi hurtem wysyła i za Bellę i za Bunię Nie pamiętam, czy już pisałam... Wysłać Ci czy oddać przy okazji? Jak coś to wyślij mi nr konta, bo o dziwo jeszcze nie mam:eviltong: -
Biała Diana, ON, aklimatyzuje sie w ds, czekamy
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
[quote name='kora78']marta dodaj mi ten baner teraz [/QUOTE] Proszę bardzo :) -
Laki - 10letni bokser z patologii - ma wspanialy dom
marta0731 replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za Lailunię mocno:thumbs: Niech wraca szybko do zdrowia -
No kurcze, ja nie wiem............. Wodę mogę mu dawać........... I jak byliśmy dziś na zastrzyku, w kolejce siedziała dziewczyna z pieskiem coś z zębami, i też mówiła o tych 24h... Za to pięknie mu się goją rany:multi: zastrzyków już nie będzie, jeszcze tylko dwa dni tabletki I szeleczki dziś kupiliśmy:cool3: teraz stylowo wygląda:gent::cool2:
-
Ciocie Yana i Tatankas... ja nie wiem, czy jeszcze macie mi pieniążki wysyłać........., bo koszt przewidywany, to ok.150zł (w trakcie wyjdzie co tam jeszcze ma w pycholu i wtedy będzie wiadomo jaka kwota) a ja już nazbierałam 240zł od hojnych ciotek:razz: Czyli albo możemy mu robić mały zapasik, albo jeśli jeszcze będzie potrzeba to się wtedy zgłoszę...;) Jak wolicie Doszły jeszcze wpłaty od: Maruda666 z Sonek666 50zł:loveu: Jusia&Szpila 40zł:loveu: Andegawenka 50zł:loveu: Dziękuję bardzo cioteczkom:multi: Zabieg Montuś ma w czwartek na 17tą, i mam mu nie dawać jeść przez 24godz przed... Będzie mi się serce kroiło...
-
Laki - 10letni bokser z patologii - ma wspanialy dom
marta0731 replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Tyle mi Mira naopowiadała przez telefon, i wreszcie linka wysłała:cool3: Piękny starszy boksioł, przekochany!:loveu: Mira aniele..................:lilangel: I za Lailunię trzymam kciuki mocno!!!:modla::thumbs: -
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Bertuś dostałam na moje konto 20zł od Ciebie dla Belci:) Dziękuję, przekażę Korze -
Bella, tak wiele w zyciu przeszla... a teraz wreszcie w ds :)
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja']Mam nadzieję ,że ta osoba[B] Blood[/B] została wrzucona na [B]Czarne Kwiatki [/B] trafiłam tu przez banerek ....[/QUOTE] No właśnie... Trafiła??? Ją powinna jeszcze gorsza kara spotkać:angryy: -
Szela ,miniaturka boksinki została Warszawianka:)
marta0731 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Pięknota z tej Szeluni Już niedługo w domku :multi: -
Nie pamiętam, ale daaaaaaaaaawno chyba... Dobrze że w końcu są Trzymamy kciuki za telefony ;)
-
ONki i ONkowate z dolnośląskiego schronu kłaniają się dogomaniakom
marta0731 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
To fakt, wątek baaaaaaaardzo krótki :( Bez konkretów, tylko te psiaki czekają............ :(