Jump to content
Dogomania

marta0731

Members
  • Posts

    5504
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marta0731

  1. Dziękuję Jagoda:calus: Nicky biegać u Kory jeszcze nie byliśmy, ale pod koniec tygodnia, a najpóźniej w weekend pojedziemy na pewno, bo teraz masakrę mam w pracy, i jeszcze żeby po godzinach nie siedzieć, bo Montuś czeka, biorę "zadania domowe":angryy: A co Monti będzie musiał jeść po wyrwaniu? Kapselek zdjęcia z chęcią bym dodała, tylko Monti nie należy do modeli lubiących zdjęcia:roll:... A że dalej nie mam kabla do aparatu, a telefon jest tak wolny, że zanim zrobi to zdjęcie, to Monti już sto razy zdąży się obrócić... Jedyne foty wychodzą, jak śpi;) a w szelkach byłoby niewygodnie:razz: Muszę wreszcie ten kabel kupić... Musicie mnie objechać, to się sprężę;)
  2. Wysłałam 20zł od Berty i ode mnie też 20zł :) Dolicz w jednorazowych
  3. [quote name='kora78']dzieki :) wczoraj tytul zmienilam, zauwazylas? troche dziwny, co? [/QUOTE] Może właśnie taki dziwny bardziej zainteresuje............ zobaczymy ;)
  4. Kora ja mam na swoim koncie 20zł od Berty, bo mi hurtem wysyła i za Bellę i za Bunię Nie pamiętam, czy już pisałam... Wysłać Ci czy oddać przy okazji? Jak coś to wyślij mi nr konta, bo o dziwo jeszcze nie mam:eviltong:
  5. [quote name='kora78']marta dodaj mi ten baner teraz [/QUOTE] Proszę bardzo :)
  6. Trzymam kciuki za Lailunię mocno:thumbs: Niech wraca szybko do zdrowia
  7. No kurcze, ja nie wiem............. Wodę mogę mu dawać........... I jak byliśmy dziś na zastrzyku, w kolejce siedziała dziewczyna z pieskiem coś z zębami, i też mówiła o tych 24h... Za to pięknie mu się goją rany:multi: zastrzyków już nie będzie, jeszcze tylko dwa dni tabletki I szeleczki dziś kupiliśmy:cool3: teraz stylowo wygląda:gent::cool2:
  8. Ciocie Yana i Tatankas... ja nie wiem, czy jeszcze macie mi pieniążki wysyłać........., bo koszt przewidywany, to ok.150zł (w trakcie wyjdzie co tam jeszcze ma w pycholu i wtedy będzie wiadomo jaka kwota) a ja już nazbierałam 240zł od hojnych ciotek:razz: Czyli albo możemy mu robić mały zapasik, albo jeśli jeszcze będzie potrzeba to się wtedy zgłoszę...;) Jak wolicie Doszły jeszcze wpłaty od: Maruda666 z Sonek666 50zł:loveu: Jusia&Szpila 40zł:loveu: Andegawenka 50zł:loveu: Dziękuję bardzo cioteczkom:multi: Zabieg Montuś ma w czwartek na 17tą, i mam mu nie dawać jeść przez 24godz przed... Będzie mi się serce kroiło...
  9. Iza smaczki doszły, cała wielka paka:-o Dziękuję baaaaardzo:loveu: a na pewno się przydadzą jak już ząbki będę wyleczone Narazie dziś próbowaliśmy się uczyć "siad" za pasztecik:evil_lol:
  10. Wiem... :) Akurat nie mam ujęcia, jak mu łapy wiszą z tego fotela, to dopiero widok:evil_lol:
  11. Kiepska jakość fot, bo na zbliżeniu, żeby nie budzić, ale tak właśnie Monti śpi na swoim za małym fotelu, choć wielka kołderka czeka ;) Dobrze że ten karton stoi, i ma się na czym jeszcze rozciągnąć... ;)
  12. Wiem wiem Mira...... Tylko nie chcę, żeby ktoś pomyślał, że mnie nie stać na utrzymanie Montuśka i żeby mu nic nie zabrakło... On zostaje u mnie z moją pełną odpowiedzialnością Tylko ten miesiąc taki...
  13. Tyle mi Mira naopowiadała przez telefon, i wreszcie linka wysłała:cool3: Piękny starszy boksioł, przekochany!:loveu: Mira aniele..................:lilangel: I za Lailunię trzymam kciuki mocno!!!:modla::thumbs:
  14. Z Kapselkiem dogadałyśmy się tak na PM, że pieniążki które deklarowała dla Monterka wyśle Szczylkowi od razu... Montuś sporo będzie miał na koncie, damy sobie radę, a Szczylkowi się przydadzą bardzo... Dziękuję Kapsel:loveu: i proszę;):razz:
  15. Wykrywka doszło już 50zł:multi: Dziękujemy:loveu: Teraz tak tylko musiałam poprosić o pomoc, bo mi się zbiegło i leczenie Gero i Montka w jednym miesiącu, a debet też ograniczony mam... Dalej mi głupio, ale musimy Montusia "doprowadzić do porządku";)
  16. Bertuś dostałam na moje konto 20zł od Ciebie dla Belci:) Dziękuję, przekażę Korze
  17. Otrzymałam już expresowo ;) wpłaty od: Jostel5 - 20zł Boni-Bobo - 30zł Monterek dziękuje bardzo:loveu: Chyba gdzieś w 1poście będę też prowadzić rozliczenie...
  18. [quote name='Alicja']Mam nadzieję ,że ta osoba[B] Blood[/B] została wrzucona na [B]Czarne Kwiatki [/B] trafiłam tu przez banerek ....[/QUOTE] No właśnie... Trafiła??? Ją powinna jeszcze gorsza kara spotkać:angryy:
  19. Pięknota z tej Szeluni Już niedługo w domku :multi:
  20. Coś mi się zdaje, że ciocia Andegawenka miała wczoraj pełną skrzynkę... Teraz pewnie szybko wyczyściła, a na mnie krzyczy:mad::obrazic: :calus:dziękujemy Wszystkim ciociom baaaaaaaaaaardzo dziękujemy:sweetCyb::Rose::Rose::Rose: Będę dopisywać wpłaty na bieżąco
  21. Dziękuję ciociom......... Zaraz wyślę nr konta na Pm Baaardzo dziękujemy z Montim:loveu:
  22. Nie pamiętam, ale daaaaaaaaaawno chyba... Dobrze że w końcu są Trzymamy kciuki za telefony ;)
  23. Wpłaciłam właśnie Grinusi jej pieniążki :)
  24. To fakt, wątek baaaaaaaardzo krótki :( Bez konkretów, tylko te psiaki czekają............ :(
×
×
  • Create New...