Zgadzam się z furciaczkiem , to jest osoba niepełnoletnia , rodzice powinni o wszystkim decydować , poza tym ,nie nam oceniać ,czy ktoś potrzebuje lekarz a ,czy nie , nie znamy osoby bliżej . J mam strasznie problematyczną suczke -mieszańca owcz. - nie życze nikomu spacerów z takim lękowym , a jednocześnie reagującym agresją psem - więc mogę zrozumieć bezsilnosć niedojrzałej jescze emocjonalnie osoby .............:roll: