[quote name='puchu']Jak to miło studiować na kierunku humanistycznym - człowiek się cały czas obija :P Szczególnie jak patrze ile czasu siostra spędza w książkach.[/QUOTE]
Eee, a daj spokój, nie ma gorszych kierunków jak humanistyczne. Nic na rozum wszystko na pamieć ;)