[quote name='Vlk']a co sypanie szkodzi sprzętowi ;)
/ciach/
przynajmniej nie miał problemów z odśnieżaniem karoserii
[/QUOTE]
Jak korpus i obiektyw nie są uszczelnione to do środka dostaje się woda. Przy dużych zmianach temperatur na optyce osadza się para. Elektronika przy wilgoci i zimnie głupieje.
Auto odkopywałem ponad godzinę, łopatą do odśnieżania a nie miotełką ;)
Ulice mam tak zaśnieżoną, że sąsiad miał problem z wyjechaniem mimo założonych łańcuchów. Powinno się tą całą ekoterrorystyczną bandę zapędzić do wynoszenia śniegu na własnych plecach, najlepiej do ich własnych domów. W końcu klimat podobno się ociepla - mieliby naturalny środek chłodzący ;)