Jump to content
Dogomania

Tola

Members
  • Posts

    52033
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    376

Everything posted by Tola

  1. Heidi spędzala święta w Karpaczu, skąd cieplutko pozdrawia Mam jeszcze dwa filmiki, wstawię jutro.
  2. Dla mniejszej suni proponuje imię Czika i poproszę 5 głosów na mię Santa dla większej suni.
  3. Wiadomość od pańci Szyszki: Szyszka skradla serca domownikow i sasiadów. Jest bardzo grzecznym pieskiem, ładnie chodzi na smyczy i uwielbia długie spacery. Chcemy jej jak najwięcej pokazać ciekawych miejsc póki widzi, ponieważ ma początki zaćmy. Koty bardzo szybko ją zaakceptowały, pozwala im spać w swoim legowisku. Po świętach chcemy ją doszczepić na pozostale psie choroby, a u lutym planuję badania krwi , żeby dokładnie ocenić stan zdrowia i niczego nie przegapicć. Mam nadzieje, ze Szyszka bedzie z nami co najmniej 7 lat ,a moze dłużej.
  4. Życzenia świąteczne od Szyszki i jej rodziny: Witam! Wesołych Świąt Bożego Narodzenia , szczęścia, pomyślności, zdrowia i wiele udanych adopcji życzy Szyszka ze swoja nowa rodzinką
×
×
  • Create New...