Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38344
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Royal Canin Veterinary Renal Canine 14kg-240 zl [SIZE=2]WSKAZANIA: - Przewlekła niewydolność nerek. - Zapobieganie powstawaniu kamieni moczowych, poprzez alkalizację moczu: kamienie moczanowe oraz cystynowe. - Zapobieganie powstawaniu kamieni oksalatowych u psów z upośledzoną czynnością nerek. [/SIZE][SIZE=2]ZALETY PRODUKTU: - Ograniczony poziom fosforu jest niezbędny, aby spowolnić rozwój wtórnej nadczynności przytarczyc, która pogłębia zmiany w nerkach. - Flawonoidy (specjalny rodzaj polifenoli) posiadają dwa główne działania: spowalniają procesy utleniania oraz usprawniają filtrację w nerkach. - Wysoka zawartość długołańcuchowych kwasów tłuszczowych Omega 3 (EPA, DHA) ogranicza spadek szybkości przesączania kłębkowego (działanie przeciwzapalne). - Zwiększony poziom mocznika może być przyczyną tworzenia się owrzodzeń na błonie śluzowej żołądka oraz jelit. Połączone działanie zeolitu oraz FOS znacznie zmniejsza to ryzyko.[/SIZE]
  2. Przepraszam pomylilam Stefana z innym psem chorym na trzustke. Jaka karme potrzebuje Stefan na jakie schorzenia?
  3. Royal Canin Veterinary Digestive Low-Fat Canine 12kg - 219 zl [SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2] Ze względu na niską zawartość białka oraz tłuszczu, dieta Digestive Low Fat jest idealna dla psów, z obniżoną tolerancją lipidów lub z zaburzeniami w ich metabolizmie. SKŁADNIKI: Ryż (wytłaczany), mączka kukurydziana (wytłaczana), suszone mięso drobiowe, gluten kukurydziany, kukurydza, pulpa buraczana, wątróbka drobiowa, sole mineralne, tłuszcz zwierzęcy, drożdże browarniane, fruktooligosacharydy (FOS), tran, zeolit, pierwiastki śladowe (w tym chelatowane pierwiastki śladowe), L-lizyna, wyciąg z drożdży (bogaty w mannooligosacharydy), tauryna, DL-metionina, wyciąg z aksamitki (bogaty w luteinę), witaminy. [/SIZE][/SIZE][/SIZE]
  4. [quote name='Ewa Marta']To może byc tez Royal Canin Rental bodajże... Może warto zobaczyć, jakie są ceny na allegro Aniu, zazwyczaj dużo niższe, niż w gabinetach...[/QUOTE] Royal Canin Veterinary Digestive Low-Fat Canine 1,5kg kosztuje 50 zl [SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2]DIGESTIVE LOW FAT - LF 22 ZABURZENIA ŻOŁĄDKOWO-JELITOWE[/SIZE] WSKAZANIA: - Zewnątrzwydzielnicza niewydolność trzustki. - Ostre zapalenie trzustki. [/SIZE][/SIZE]
  5. Jezeli ta karma bedzie dobra to moge kupic 20 kg na poczatek m napiszcie na priw:)
  6. [quote name='ankekoval']Budę już zabraliśmy dawno z budowy. Zawiozę muc koc. Rozmawiałam wczoraj z Panią Doktor z lecznicy - Stefan musi być już na karmie specjalistycznej dla "nerkowców". Zamówiłam wczoraj dla niego 6kilowe opakowanie w lecznicy. Koszt takiej karmy to ok 170zł - jeśli czegoś nie pomyliłam.... Już się umówiłam z Panią Doktor, że zapłacę za tą karmę. W niedzielę będzie decyzja co dalej z Stefankiem. Pani Doktor mówiła też, że on ma taki charkter, ze może mieszkać w mieszkaniu spokojnie.Co do zwierząt; na kota podobno w ogóle nie reaguje... To dobrze. A z innymi psami musi się po prostu ułożyć i tyle. Ja widziałam go niejeden raz jak biegała z całą wtahą innych psów/samców/ za jakąś suczką..... Dam znać co z nim dalej w niedzielę bo powinnam już coś wiedzieć....co dalej:) Trzymajcie kciuki za niego!! Nie chcę zapeszać......[/QUOTE] [B]Karma Happy Dog Classic [/B] [B]przeznaczona dla psów szczególnie wrażliwych,[/B] [B] a także dla psów mających [COLOR=#ff0000]problemy z trzustką[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Karma CLASSIC jest naturalną pełnowartościową karmą jedyną w Europie[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]wyprodukowaną z wysoce przyswajalnych płatków drobnowarstwowych[/COLOR][/B] [B][COLOR=#993366]i mięsa....moze ta? [url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/happy_dog_natur_line/karma_zbilansowana/31021[/url] [/COLOR][/B]
  7. [I]Prosze badz dobrej mysli, musi sie udac !!!!!!!!![/I] [I]Musza sie znalezc!!!!![/I]
  8. [B][I]Jestescie niesamowici!:) Rusalka trzymaj sie zdrowo!Powodzenia:)[/I][/B]
  9. Rusalka to lolejny psiak ,ktoremu sie udalo dzieki Wspanialym "Franciszkom":)
  10. [quote name='Ellig']Karma Happy Dog Classic przeznaczona dla psów szczególnie wrażliwych, a także dla psów mających problemy z trzustką Karma CLASSIC jest naturalną pełnowartościową karmą jedyną w Europie wyprodukowaną z wysoce przyswajalnych płatków drobnowarstwowych i mięsa....moze ta? "Chore zwierzę należy karmić 3 razy dziennie. Konieczny jest dodatek witamin rozpuszczalnych w tłuszczach (wit. A, D, E i K) oraz witaminy B12. Rokowanie w przypadku zewnątrzwydzielniczej niewydolności trzustki jest ostrożne. Odpowiedź na leczenie preparatami zawierającymi enzymy trzustkowe jest zazwyczaj dobra, jednak leczenie trwa najczęściej do końca życia i każde przerwanie podawania leków może prowadzić do nawrotu objawów. "
  11. [quote name='Dada M']Są wyniki. Grubcio ma przede wszystkim problemy z trzuską. Pani Asia ma już przygotowane dla niego leki. Zdjęcie wyników prześle mi w ciągu kilku najbliższych dni - zapytam potem mojego weta, jaką karmę kupić (co sądzicie o Trovecie ?) Karma Happy Dog Classic przeznaczona dla psów szczególnie wrażliwych, a także dla psów mających problemy z trzustką Karma CLASSIC jest naturalną pełnowartościową karmą jedyną w Europie wyprodukowaną z wysoce przyswajalnych płatków drobnowarstwowych i mięsa....moze ta?
  12. [quote name='Nikus']Dostałem info na PW. Dziękujemy Ellig:loveu: za obecność i wsparcie Rusałki jednorazową wpłatą 70 zł:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Nie ma za co dziekowac:) Trzymam kciuki za Rusalke i za Wszystkich pomagajacych:)
  13. Trzymam kciuki a ty Grubciu badz dzielny i zdrowy!!!:):):)
  14. Zamiescilam ogloszenia: [url]http://www.goldenline.pl/forum/ludzie-kochajacy-zwierzaki/1386508[/url] [url]http://www.goldenline.pl/forum/psy/716112/s/2[/url] [url]http://www.goldenline.pl/forum/pies-moj-przyjaciel/1185462/s/1#27162752[/url] [url]http://www.goldenline.pl/forum/schroniska-i-adopcje-dla-zwierzat/94478/s/6#27162858[/url] Jestem dobrej mysli , sledze ogloszenia, musi byc dobrze!!!:)Fiodor i sara wroca do domu!!!:):):)
  15. [quote name='Dada M']Ellig - bardzo Ci dziękuję :) Grubcio z wielkim apetytem zjada karmę podarowaną przez Ciebie, Pani Asia potwierdza, że jest łakomczuchem ;) Pani Asia na dniach będzie jechać z Grubciem do weterynarza - Grubcio czasem ciężko oddycha np. po przebudzeniu, więc lekarz go osłucha i jeśli oceni jego stan jako dobry, Grubcio zostanie zaszczepiony przeciw wirusówkom. Czy przy okazji badamy mu krew ? Wiedzielibyśmy, jaką karmę dopasować do stanu jego zdrowia. Grubcio dostal karme "Brit Care Senior Lamb " Jezeli bedzie potrzebna inna to sie postaram taka kupic.:):) http://www.dogomania.pl/threads/175254-Walczymy-o-zdrowie-Pumy-Kciuki-mile-widziane?p=13662390
  16. Obiecalam kolejna karme, jezeli bedzie potrzebna jakas konkretna to prosze dac mi znac wczesniej i poprosze o adres Uszatka:) 4lutego ide do szpitala wiec moze przed 4:)
  17. Grubcio dzieki Waszej pomocy jest teraz szczesliwym psiakiem.Trzymaj sie Grubciu, cieplutko:):)
  18. Wczoraj Puma byla na wizycie kontrolnej u dr. Milewskiej.:) Sa duze postepy w leczeniu suni. Odkad jest w DT ,podwoila swoja wage i teraz wazy juz 14 kg!!!!!!!!:):):) Po zakonczonych dwoch miesiacach leczenia , zostana podane pierwsze szczepienia. Puma jest radosna. Natomiast panicznie boi sie schodow, jak bedzie zaszczepiona to zacznie wychodzic i powoli sie przyzwyczai:) Puma po 1miesiacu leczenia . 11 stycznia 2010 :):):):):) [IMG]http://images46.fotosik.pl/245/92d8d7dd29ccf35fmed.jpg[/IMG][IMG]http://images42.fotosik.pl/158/b7a62eb7da16fa46med.jpg[/IMG] Wasze kciuki i wspaniala opieka opiekunow w DT sa bezcenne!!!!:)
  19. Bardzo ciesze sie ,ze Grubcio jedzie w dobre miejsce:):):):)
  20. Mozesz wrzucic link o chojraku:)
  21. Cioteczki jestescie niesamowite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Grubciu powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):):)
  22. [quote name='UBOCZE']Fantastycznie!!! Będzie dobrze...:multi: Jeśli tylko dałoby się, Ellig, dostać fotki suni - to wrzuć! Psiak wracający do zdrowia zawsze cieszy oko!!! Widać, że Pumcia to dzielna i wytrwała dziewczyna!!!:lol::lol::lol:[/QUOTE] Osoba opiekujaca sie Puma nie ma na codzien dostepu do internetu dlatego na nowe zdjecia trzeba troche poczekac:) [IMG]http://images45.fotosik.pl/243/65404fbe8bc1276d.jpg[/IMG]
  23. Dobrej nocy dla Wszystkich i powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
  24. Fantastycznie!!!!:) Dziekowac nie ma za co, postaram sie jeszcze o karme ale to juz jak bedzie wiadomo gdzie wyslac i jaka najlepiej kupic dla Grubcia,:) Oczywiscie Tfu , tfu!!!!!!!!!!!
  25. Bardzo dziekuje:)Za odbior rzeczy dla Grubcia. Bylo mi bardzo milo poznac Cie Magdyska:) Grubciu trzymam za Ciebie kciuki.....:):):)
×
×
  • Create New...