Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Dogo stoi nie moge odczytac wiadomosci priv.
  2. [B][I]Wpłacone 150 zł dla Spiocha !Wracaj do zdrowia![/I][/B]:)
  3. " Zycie jednego psa nie zmieni świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa"- Św. Franciszek z Asyżu
  4. Timur juz nie cierpi, tak ciezko chory pies na serce i tak mial dane duzo pieknych dni u Was, zal ogromny:( Pomyslcie o tym, ze przynajmniej przez chwile mial cieply, kochajacy dom . Jest mi bardzo przykro, sciskam cale UBOCZE.
  5. Przepraszam wkleil sie post 2 razy to nie bylo specjalnie.
  6. [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]ankekoval[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/../../showthread.php?p=13910026#post13910026"][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] Droga. To prawda. Na razie Stefan ma worek suchej w hotelu. Może kupić trochę tych puszek, żeby mu od czasu do czasu urozmaicić.... Jedna puszka 10zł-hm??A jak pojemność tej puszski?- na jeden dzień- czy 2? Myślę ile możemy mu kupic biorąc pod uwagę, ze może trzeba będzie mu jeszcze opłacić pobyt w hotelu -jeśli nie pójdzie na tymczas... Puszka 420 gram jak na tak duzego psa to jedna moze byc za malo, chyba ,ze laczyc z sucha karma.Nie wiem co robic??? Mysle ,ze trzeba kupic worek Royal Canin Veterinary Urinary S/O Canine 14kg 240,00zł i 10-20 puszek Royal Canin Veterinary Urinary S/O puszka Canine 420g 10,50zł [IMG]http://www.kar-ma.pl/images/pixel_trans.gif[/IMG], trzeba tez zapytac wet. czy napewno ta karma jest najlepsza dla Stefana. [URL="http://www.kar-ma.pl/images/zdjecia_karm/rvd/pies/urinary_puszka.gif"][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/zdjecia_karm/rvd/pies/urinary_puszka.gif[/IMG][/URL] Ale to juz jak bedzie w DT bo wtedy jest pewnosc ,ze bedzie dostawal tylko te karme. powiedzcie co robic i co z DT dla Stefana??????[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Poniewaz nie padla dokladna nazwa suchej karmy ani karmy w puszcze i cenowo nie zgadza sie to z tym co ja zanalazlam, wplacilam pieniadze na karme na konto. Absolutnie nie trzeba zwracac zadnych pieniedzy to jest dla Stefana,wydaje mi sie ,ze tak jest szybciej i latwiej zadysponowac pieniedzmi.To tyle jezeli chodzi o mnie.:) Jak bedzie jeszcze jakas potrzeba to prosze pisac na pw bo od 4 lutego moge miec ograniczony dostep do kompa:) Stefan trzymaj sie psiaku kochany!:)
  7. [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]ankekoval[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/../../showthread.php?p=13910026#post13910026"][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] Droga. To prawda. Na razie Stefan ma worek suchej w hotelu. Może kupić trochę tych puszek, żeby mu od czasu do czasu urozmaicić.... Jedna puszka 10zł-hm??A jak pojemność tej puszski?- na jeden dzień- czy 2? Myślę ile możemy mu kupic biorąc pod uwagę, ze może trzeba będzie mu jeszcze opłacić pobyt w hotelu -jeśli nie pójdzie na tymczas..." Ellig napisal: " Puszka 420 gram jak na tak duzego psa to jedna moze byc za malo, chyba ,ze laczyc z sucha karma.Nie wiem co robic??? Mysle ,ze trzeba kupic worek Royal Canin Veterinary Urinary S/O Canine 14kg 240,00zł i 10-20 puszek Royal Canin Veterinary Urinary S/O puszka Canine 420g 10,50zł [IMG]http://www.kar-ma.pl/images/pixel_trans.gif[/IMG], trzeba tez zapytac wet. czy napewno ta karma jest najlepsza dla Stefana. [URL="http://www.kar-ma.pl/images/zdjecia_karm/rvd/pies/urinary_puszka.gif"][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/zdjecia_karm/rvd/pies/urinary_puszka.gif[/IMG][/URL] Ale to juz jak bedzie w DT bo wtedy jest pewnosc ,ze bedzie dostawal tylko te karme powiedzcie co robic i co z DT dla Stefana??????[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]" Poniewaz nie padla dokladna nazwa suchej karmy ani karmy w puszcze i cenowo nie zgadza sie to z tym co ja zanalazlam, wplacilam pieniadze na karme na konto. Absolutnie nie trzeba zwracac zadnych pieniedzy to jest dla Stefana,wydaje mi sie ,ze tak jest szybciej i latwiej zadysponowac pieniedzmi.To tyle jezeli chodzi o mnie.:) Jak bedzie jeszcze jakas potrzeba to prosze pisac na pw bo od 4 lutego moge miec ograniczony dostep do kompa:) Stefan trzymaj sie psiaku kochany!:)
  8. [quote name='Vasco']Przelewam 150 pln. Do góry mały!!![/QUOTE] Do gory, nadal czekamy na nr konta...
  9. [quote name='malagos']Jakie są szanse na udanie się operacji? Na złozenie takich odłamków kosci? Na to, ze będzie chodził?[/QUOTE] To bardzo madre i wazne pytanie.
  10. [B][I]Poproszę o nr konta na pw, postaram się dorzucić grosik i trzymam kciuki za maleństwo!ile jeszcze potrzeba???[/I][/B]
  11. Tak!!!! To bardzo wazne o czym mowisz, mamy nadzieje , ze wszystko sie uda. Prosze daj znac jak Lennon bedzie po badaniach:) Nie bede mogla byc non-stop przy kompie. Stara cioteczka;)
  12. [quote name='Nikus']Problem w tym ,że u nas pada właśnie od wczoraj bez przerwy...Wg prognoz ma się uspokoić od południa i oby im się sprawdziło:)[/QUOTE] Musi sie sprawdzic!!!!Wszyscy tu trzymamy kciuki!!! A tobie Nikus osobiscie serdecznie dziekuje za tak WiEEEEEEEEEEELKIE SERCE dla tych naszych "Braci mniejszych":)
  13. Potrzebujemy deklaracji stalych na pobyt Lennona w DT i konsultacje wet.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  14. [quote name='Ghanima']Własnie, trzeba uruchomić akcję trzymania kciuków![/QUOTE] [B][I]Trzymamy kciuki i jak na razie prognozy na droge sa chyba dobre.Mialo padac w poniedzialek i tez nie padalo , musi byc dobrze!!!! Rusaleczko, jedziesz, jedziesz[/I][/B] :multi:
  15. O Boże, dziekuje za informacje! Zdrowiej Timurku:)
  16. Rzeczywiscie juz jest bardzo pozno, na pewno sa juz w domu, bardzo sie niepokoje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:roll:
  17. Teraz tylko jest potrzebny banerek i deklaracje stale dla Lennona....Jak zalatwiacie banerki?
  18. :multi:To jest zbyt piekne ,zeby bylo prawdziwe !!!:):):):)
  19. [quote name='Nikus']Ellig..nie "może" on będzie pomyślny:) i nie ma innej opcji...gorąco w to wierzę...:)[/QUOTE] Jednym slowem na wiosne, kawa u mnie:)
  20. Bardzo, bardzo mi przykro:(:( ale moje, nasze mozliwosci na DT juz sie wyczerpaly, co nie znaczy ,ze nie bedziemy szukac !
×
×
  • Create New...