Do nowego domu trafiła wczoraj Julka, a dzisiaj również Cypek ;) Mam nadzieję, że ludzie sobie z nimi poradzą.
W zeszłym tygodniu przyjechała pani, która była zainteresowana Corgim, wzięła jednak Huga. W środę za to dom znalazł Saiko ;) Pani ma już od nas kota, teraz do stada z kotami i dwoma psami dołączył kolejny pies ;) Do domu w zeszłym tygodniu trafiła również Andzia.
W zeszły poniedziałek natomiast był facet, który chciał adoptować Rewię i był bardzo oburzony, że nie wydałam mu psa, a on przecież wypił TYLKO jedno piwo. Waliło od niego na kilometr. I jeszcze tekst "Miałem psa, ale musiałem się go pozbyć, bo był agresywny i dostałem przez niego mandat." Temu panu już podziękujemy.
Jeden z domów zainteresowanych Mają póki co nie wypadł w rozmowie najlepiej, poznać psa nawet nie przyjechali... Facet zainteresowany Frodem również się nie pojawił.