Jump to content
Dogomania

Marinka

Members
  • Posts

    18350
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marinka

  1. Śliczności maluszki, nareszcie mają dobre warunki :lol:...a jak ich mamusia?
  2. Witaj śliczności :loveu::loveu::loveu: i na spacerek zapraszam :painting:
  3. Serce mi się kraje jak czytam i oglądam zdjęcia tego pięknego olbrzyma :placz::-(...po raz pierwszy spotykam się z takim lękiem... i za mało mojego doświadczenia, aby coś radzić :shake: Lori, jak bardzo ciężkie muszą być Twoje doświadczenia :-(
  4. Dobrej nocki Tofficzku :loveu::loveu::loveu: i słodkich snów :sleep2:...jak to dobrze, że jesteś takim stoikiem :loveu::loveu::loveu:
  5. Wiem, że filmiki są kiepskiej jakości (kręcone aparatem telefonicznym), ale troszeczkę widać ;) [url=http://img404.imageshack.us/my.php?image=smakoyki.flv]ImageShack - Image Hosting :: smakoyki.flv[/url] [url=http://img2.imageshack.us/my.php?image=zabawa.flv]ImageShack - Image Hosting :: zabawa.flv[/url] Wczoraj (jak widać) Mili i Dina bawiły się razem (obie są szczeniętami). Choć Milusia jest starsza o 4 miesiące od Dinki mam wrażenie, że jest odrobinę mniejsza :cool3:
  6. [quote name='MyrkurDagur']Osoby bezpośrednio zaangażowane w sprawę Rufusa będą próbowały wszystko jakoś przyspieszyć. Będę Was o wszystkim informować.[/quote] I bardzo dobrze, bo tak jak jest nie może trwać latami :razz: Rufus musi mieć najlepszy domek na świecie :loveu: [quote name='MyrkurDagur']A jak możemy mu w tej chwili pomóc...? Nie zapominajcie o tym wątku, o samym Rufusie... Wiem, że sporo osób deklarowała wsparcie finansowe dla niego i mam nadzieję, że gdy będzie można biedaka przenieść do DT lub hoteliku, będzie mógł z tego wsparcia skorzystać :-([/quote] Będę tu zaglądać codziennie, nie zapomnę na pewno :loveu:
  7. No i co...sprawa jest aktualna ? :loveu::loveu::loveu:Toffi do góry staruszku :loveu::loveu::loveu:
  8. Bosze, widzisz i nie grzmisz :mad: Dlaczego Rufus ma dalej cierpieć za to bydle, które doprowadziło go do takiego stanu :angryy: Nic się nie da zrobić, aby sprawę przyspieszyć :roll:
  9. Odnowiłam Miluni kokosy: [URL]http://www.kokosy.pl/ogloszenie/42237[/URL]
  10. [quote name='marlenka']o to ja myślę że jak ktoś na smsy próbuje sobie psa "nabyć " to nie warto sobie głowy zawracać . Trzeba małej znaleźć dobry i odpowiedzialny dom:loveu:[/quote] Też tak myślę...i szukam dalej...dzisiaj w lubelskich Anonsach powinno się ukazać ogłoszenie ;)
  11. [quote name='marlenka']Co tam u malucha??? Może jakieś nowe fotki są ?[/quote] W czwartek będzie miała zabieg, fotki miała robione, ale jak zwykle nie wyszły...malutka jest istnym żywiołem :evil_lol: [quote name='Mike i Morgan']I co tam u małej są jacyś chętni :loveu:[/quote] Miałam sms-a spod Wrocławia...kiedy poprosiłam o kontakt telefoniczny dostałam odpowiedź również sms-em, czy jest mozliwość dowozu Mili do Wrocławia...kiedy postanowiłam sama zadzwonić nikt nie odbierał telefonu :razz:
  12. Dzień dobry Mili, brzydką dziś mamy pogodę, ale i tak na spacerek pójdziemy :painting:
  13. Rufusku, biegnij na samą górę :Dog_run:
  14. Dlaczego uCiebie tygrysku tak pusto, chodź idziemy na spacerek :painting:
  15. Pan Karol dość szybko dochodzi do formy. Zabiegi i dobra atmosfera w sanatorium świetnie mu służą :lol:. Już w przyszłym tygodniu wraca do domu :lol:. Toffik i "Wy młode damy" (słowa Pana Karola) macie serdeczne z serca płynące pozdrowienia :evil_lol:. Pan Karol nie chciał wierzyć, że interesujecie się jego zdrowiem. Kiedy go zapewniłam, że tak jest wzruszył się niepomiernie, aż mu się łezka w oku zakręciła. Oglądając zdjęcia Toffika i słuchając moich opowieści o nim śmiał się głośno, stwierdzając, że ta cecha stoickiej obojętności wobec otoczenia w równym stopniu dotyka starszych panów i starsze psy. Napomknęłam Panu Karolowi, że przed Toffikiem rysują się pewne perspektywy, ale w tej chwili nie jestem w stanie niczego pewnego powiedzieć. Obiecałam, że jak tylko czegoś się dowiem natychmiast dam mu znać :lol:
  16. [quote name='Lulka']no to uwaga!!!!!!!! Bari pojechal wczoraj do nowego domu!!!!!!!!!!!! jestem jeszcze w szoku :evil_lol: nowi panstwo Barego to emeryci, mieszkaja w malym domku, Bari bedzie mail super opieke, ogrodek i kochajacych ludzi :loveu:[/quote] Cóż za cudowna wiadomość :multi::multi::multi: [B]Bari, życzę szczęścia w nowym domku :loveu::multi:[/B]
  17. Czy ta propozycja ze strony supergoga dla Toffika jest aktualna...chciałabym coś wiedzieć, bo za pół godziny jadę w odwiedziny do Pana Karola ?
  18. Idziemy na spacerek :painting: Zapraszam na aukcję allegro na rzecz małego tygryska: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=629823549[/URL]
  19. Odnowiłam ogłoszenie w morusku: [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/2031/6-miesieczna-Mili-szuka-cieplego-i-odpowiedzialnego-domku/[/URL]
  20. No właśnie...puściutko :-( dlaczego?... [B]Śpij słodko śliczna kruszynko[/B] :sleep2::iloveyou:
  21. Toffiku :loveu:, masz pozdrowienia od Pana Karola ... niestety tylko telefoniczne, bo niestety dziś nie mogłam do niego pojechać :shake:...wybieram się dopiero jutro...może nawet dobrze wyszło, bo przekażę mu nowe ( musi tak być) perspektywy dla Ciebie:loveu::loveu::loveu: Dobrej Nocki Toffiku :loveu::loveu::loveu:, dobrej nocki dogocioteczki :loveu::loveu::loveu:
  22. To zbrodnia kazać temu biednemu Rufusowi siedzieć w przytulisku (nawet w tak wspaniałym, jak to w którym przebywa) w sytuacji gdyby znalazł się dla niego ciepły i odpowiedzialny prawdziwy domek...ale póki co takiego domku nie ma jeszcze...w żadnym bądź razie nie może wrócić do tego pomylonego zbrodniarza :mad:
  23. [quote name='MyrkurDagur']Hej tygrysku :loveu: [B]Marinka[/B] psiakom szczęscie przynosi :cool3: więc myślę, że i Tobie to szczęście wreszcie dane będzie ;)[/quote] Oby...nasza Mili do przyszłego czwartku na pewno pozostanie w Klinice...
  24. Dzień dobry :loveu::loveu::loveu:Toffiku :loveu::loveu::loveu: jutro Twoje fotki będzie podziwiał Twój fan :crazyeye::eviltong::cool3:
  25. Myrkurku, ja mam rezerwację u Murki dla Mari, ale ona zapewne znajdzie wkrótce dom (oby) więc mogłabym to miejsce odstąpić Rufusowi [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotelik-dla-psow-w-potrzebie-u-murki-jego-lokatorzy-100985/[/URL]
×
×
  • Create New...