Jump to content
Dogomania

Marinka

Members
  • Posts

    18350
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marinka

  1. [quote name='ick']:loveu:DZIEKUJEMY ZA ODWIEDZINY :Rose: i WSPARCIE DUCHOWE Cioteczek[/quote] Dziękujemy:Rose::Rose: i Witamy :thumbs::Rose::Rose:
  2. [quote name='MartynaP']przybyłam skoro mnie zaprosiłaś :eviltong:[/quote] I słusznie Cię zaprosiłam - obiecałaś zrobić kilka ogłoszeń :cool3::eviltong:
  3. [quote name='MartynaP']zrobie jej wieczorem kilka ogloszen[/quote] Dziękuję :loveu: Witam na wątku :Rose::bye:
  4. [quote name='ick']Sliczne fotki . ALe psiak za kazdym razem jakis inny:evil_lol:[/quote] Przekażę jej te pochwały :cool3: może wówczas chętniej będzie się fotografować:eviltong::evil_lol:
  5. Zdjęcia zrobione z innego aparatu :lol: [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/9379/mili3mn.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/3699/mili4.jpg[/IMG] [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/936/milin.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/2951/mili2.jpg[/IMG]
  6. [CENTER]Opis Mili:loveu: Mili jest malutka:) nie sięga nawet połowy łydki. Jest półroczną sunią, o umaszczeniu w typie tygryska (pręgowana). Została znaleziona w południe 25 kwietnia. Prawdopodobnie również porzucona:( Była zapchlona i zarobaczona. A także mocno wychudzona:( Przemiła, wesoła i bardzo ruchliwa (wszędzie jej pełno) - istny żywioł. Mimo młodego wieku bardzo posłuszna, wystarczy jedno odwołanie. Mimo krótkich "jamnikowatych" łapek uwielbia biegać. Bardzo lubi, jest wręcz spragniona pieszczot i kontaktu z człowiekiem. W stosunku do innych psiaków jest bardzo towarzyska [jednak unika dużych piesków, ale nie szczeka na nie (w ogóle do tej pory nie słyszałam jej głosu)] [LEFT][U][I]W miarę nowych informacji i obserwacji mili będę ten post edytować[/I][/U]- [U][I]link [/I][I]do tego posta dodałam w pierwszym poście[/I][/U] [/LEFT] [/CENTER]
  7. [quote name='agata51']Jak jej mogę pomóc?[/quote] Mili potrzebuje przede wszystkim ciepłego i kochającego domku:lol: W tej chwili pieniążków na utrzymanie w hotelu i na sterylizację
  8. [quote name='Ola la']hiehieh Dzieńdobry Tofficzku i bico i mroczniaku!:multi: i reszta toffikowych agentek jeszcze śpiaca:cool3: gdzie ten domek...... ...no właśnie gdzie :roll:? oby ten dzień Tofficzku okazał się dla Ciebie szczęśliwy :loveu::loveu::loveu:
  9. :loveu::loveu::loveu:[B]Miłego dzionka Baruniu[/B] :loveu::loveu::loveu: Mam nadzieję, że pieniążki dotarły:cool3::cool3::cool3:
  10. [quote name='MyrkurDagur'][B]Marinko[/B] - ależ ona fajniusia i zabawna jest :lol: :loveu: Bardzo dobre zdjęcia ;)[/quote] Tylko te cztery udało mi się zrobić :eviltong:, inne nie wyszły, bo obejmowały a to ogonek, a to plecki :oops::eviltong::lol:
  11. Strasznie trudno ją fotografować:eviltong:, za każdym razem, kiedy brałam aparat do ręki Mili robiła uniki :evil_lol: [IMG]http://img2.imageshack.us/img2/6570/dsc00055s.jpg[/IMG] [IMG]http://img2.imageshack.us/img2/5251/dsc00056a.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/3087/dsc00057x.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/2141/dsc00058scp.jpg[/IMG] Dziękuję [B]Paulinko[/B] za poprawę jakości zdjęć :lol: Nie wiem, czy kiedykolwiek uda mi się oddać na fotografii urodę pysia Mili Ten psiak, to prawdziwy żywioł, wszędzie jej pełno :evil_lol::eviltong: Nie za bardzo lubi chodzić na smyczce, ale powoli się przyzwyczaja. Wczoraj byliśmy na polance obok Kliniki więc pozwoliłam jej się wybiegać :eviltong: na każde zawołanie natychmiast wracała :multi:. Jeśli będzie taka możliwość sprawdzę jak wyglądają jej relacje z dziećmi.
  12. [quote name='Ola la']Marinko melduje się;) Piekna sunia:loveu: taka hienolka troche:loveu: Obiecuje pooglaszać małą jutro!:lol:[/quote] Dziękuję za pojawienie się na wątku :lol: [B]Ola la[/B] :multi::multi::multi: Za ogłoszenia oczywiście również :loveu:
  13. :loveu::loveu::loveu:Witaj kochany Tofficzku:loveu::loveu::loveu:
  14. [quote name='agata51']Marinka, masz za duży podpis. W końcu cię dopadną. Odkąd usunęli mój, mam obsesję na punkcie pikseli. Chodzę po wątkach i liczę! :evil_lol: :loveu:[/quote] Już mnie dopadli i usunęli :-o Zrobiłam nowy (doczytałam regulamin, tam nic nie ma, że nie wolno mi tego zrobić) :loveu::loveu::loveu:[B]Baruniu życzę miłego dnia[/B]:loveu::loveu::loveu:
  15. Mili, nasza milutka sunieczka :loveu:wykąpana i odpchlona :lol: Wczoraj, kiedy mój chłopak zawiózł jej prezenty, prawie nie zwróciła na nie uwagi - [B]Tak bardzo cieszyła się z wizyty[/B] :loveu: Dzisiaj ja ją odwiedzę :cool3::lol:, zabiorę na spacerek - podobnie jak Mari i jej 3 córeczki :cool3::lol:
  16. Podobną burzę miałam na swoim wątku, ale ta przetoczyła się łagodnie (psiaki żyją, mają już 6 tygodni i powoli zaczną rozchodzić się do nowych domków, nie wyraziłam zgody na ich uśpienie (dla mnie to morderstwo). Dostęp do nich był utrudniony, bo przebywały i nadal przebywają w hotelu Kliniki, gdzie przyszły na świat. Jestem zbulwersowana...tym bardziej, że psiaki miały zapewniony DT...rysowała się przed nimi przyszłość...teraz ...ech, brak mi słów na taką pomoc :shake:
  17. [quote name='Mike i Morgan']Cudna jest ta maleńka ale ja bym ją nazwał Maja(jak pszczółka Maja z bajki):eviltong: Bo Mili ma takie pręgi jak pszczółka:loveu:[/quote] Dostała imię [B]MILI ....bo jest milusia :loveu::loveu::loveu:[/B]
  18. [quote name='zuzlikowa']Śliczna maleńka i...pręgowana! Niesamowita! Te ludzie to gupie som...pilnowałabym maleńkiej niczym skarbu...ja to już chyba niczego nie rozumiem! Zaznaczam sobie wątek...powyrabiam się z obiecanymi ogłoszeniami i ...wracam!:loveu:[/quote] Oj [B]Tak Tak[/B] ogłoszenia [B]jak najbardziej mile widziane[/B]:multi::cool2::buzi:
  19. [quote name='Paulina_mickey']Banerek dla małej [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/lublin-znaleziona-25-04-2009-tygryskowata-6-miesieczna-mili-potrzebuje-pomocy-136574/#post12202137"][IMG]http://i307.photobucket.com/albums/nn304/MiQsA/mili.jpg[/IMG][/URL][/quote] Piękny jak zwykle:multi:, dziękuję :loveu::loveu::loveu:
  20. Zajrzyjcie PROSZĘ na wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/lublin-znaleziona-25-04-2009-tygryskowata-6-miesieczna-mili-potrzebuje-pomocy-136574/[/url]
  21. Zajrzyjcie PROSZĘ na wątek : http://www.dogomania.pl/forum/f28/lublin-znaleziona-25-04-2009-tygryskowata-6-miesieczna-mili-potrzebuje-pomocy-136574/
  22. Powyższe zdjęcia nie oddają jej urody niestety:shake:, a psinka jest naprawdę urocza:loveu:
  23. [CENTER][B]Kochane dogocioteczki i dogowujkowie:loveu:[/B][/CENTER] Kolejna psia tragedia:-( w Lublinie W sobotę postanowiłam zrobić sobie spacerek i... znalazłam na środku ulicy małego psiaka [ na bardzo ruchliwym rondzie przy centrum "Gala"(był na tyle sprytny, że nie przechodził sam, ale czekał na ludzi)]. Kiedy zorientowałam się, że jest sam zawołałam go. Choć był bardzo przestraszony podszedł do mnie. Okazało się, że to malutka sunia. Była brudna i mocno wychudzona. Zawiozłam ją do Kliniki na Stefczyka. [B]Okazało się, że jest przeziębiona, zapchlona i ma robaki[/B]. [B]Lekarz ocenił jej wiek na około 6 miesięcy[/B]. Prawdopodobnie urodziła się na terenie jakiegoś zakładu, ale tam nikt się nią nie zajmował. [B]Została wykąpana i zastosowano u niej odpchlanie. Teraz przebywa w hotelu Kliniki (Lubelskie Centrum Małych Zwierząt w Lublinie, ul. Stefczyka 11)[/B] Sunia ma tygryskowate umaszczenie, krótkie jamnikowate łapki i śliczny pysio. Kiedy przebywa na dworze jest wesoła i przymilna...boi się, kiedy jest wprowadzana do boksu... Kiedy w niedzielę byłam w klinice przywitała mnie z pyszczkiem przy kratkach boksu:loveu:... [CENTER][SIZE=3][COLOR=blue][B]16 maja 2009 roku Milinia przeszła dzielnie zabieg sterylizacji[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [B]Proszę o pomoc w robieniu ogłoszeń (wywieszanych i internetowych), rozsyłanie linku do wątku wśród znajomych, pomoc finansową (bazarki, wpłaty własne- każdy grosz się liczy) pomoc w znalezieniu DT lub DS[/B] [COLOR=red][U]Można wpłacać pieniążki przeznaczone na jej pobyt w hotelu- póki nie znajdzie domku- na nr konta:[/U][/COLOR] [B]55 1600 1101 0003 0506 7714 6001 [/B] [B]dla Lubelskiego Centrum Małych Zwierząt (Lublin, ul. Stefczyka 11 20-151) z dopiskiem:[/B] [B]"na hotel dla Mili- tymczasowy właściciel Baranowska Anna"[/B] [CENTER][B][U][COLOR=red][SIZE=3]27 maja 2009 roku Mili poszła do swojego domku :loveu:[/SIZE][/COLOR][/U][/B] [B][U][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Bądź szczęśliwa maleńka :lol:[/COLOR][/SIZE][/U][/B][/CENTER] [B][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/3687/dsc00261w.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/3994/dsc00283iqh.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/2853/dsc00288aa.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/9009/dsc00296lwo.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/9392/dsc00305doz.jpg[/IMG][/B] [B]Inne zdjęcia Mili:[/B] [B]1) :Rose:[/B] #[URL="http://www.dogomania.pl/forum/12212004-post27.html"][B]27[/B][/URL] ([B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/lublin-znaleziona-25-04-2009-tygryskowata-6-miesieczna-mili-potrzebuje-pomocy-136574/index3.html#post12212004"]permalink[/URL][/B]) [B]2) :Rose:[/B] #[URL="http://www.dogomania.pl/forum/12213377-post34.html"][B]34[/B][/URL] ([B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/lublin-znaleziona-25-04-2009-tygryskowata-6-miesieczna-mili-potrzebuje-pomocy-136574/index4.html#post12213377"]permalink[/URL][/B]) [B]3) :Rose: [/B]#[URL="http://www.dogomania.pl/forum/12307419-post156.html"][B]156[/B][/URL] ([B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/lublin-oryginalna-tygryskowata-6-miesieczna-bezdomna-mili-potrzebuje-pomocy-136574/index16.html#post12307419"]permalink[/URL][/B]) [B]Opis Mili:[/B] #[URL="http://www.dogomania.pl/forum/12213173-post33.html"][B]33[/B][/URL] ([B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/index4.html#post12213173"]permalink[/URL][/B]) [CENTER][B]Adres mailowy do kontaktu:[/B] [B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/CENTER] [COLOR=blue][SIZE=2][B][SIZE=3][COLOR=seagreen]Ogłoszenia Mili:[/COLOR][/SIZE] [/B] [/SIZE][/COLOR]#[URL="http://www.dogomania.pl/forum/12218433-post52.html"][B]52[/B][/URL] ([B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/lublin-znaleziona-25-04-2009-tygryskowata-6-miesieczna-mili-potrzebuje-pomocy-136574/index6.html#post12218433"]permalink[/URL][/B]) zrobione przez Ola la:lol: #[URL="http://www.dogomania.pl/forum/12218630-post55.html"][B]55[/B][/URL] ([B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/lublin-oryginalna-tygryskowata-6-miesieczna-mili-potrzebuje-pomocy-136574/index6.html#post12218630"]permalink[/URL][/B]) zrobione przez Ola la:lol: [URL="http://ale.gratka.pl/szukaj/?z=0&p=1&tn=0&tz=0&o=0&k=0&fraza=Mili&r=4&k=1028&x=22&y=20"]Wyszukiwanie : Mili z regionu Lubelskie[/URL] #[URL="http://www.dogomania.pl/forum/12219997-post56.html"][B]56[/B][/URL] ([B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/index6.html#post12219997"]permalink[/URL][/B]) zrobione przez Brysio:) [URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/53331.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/1927/LUBLIN-Znaleziona-25.04.2009-tygryskowata-6-miesieczna-Mili/[/URL] [URL]http://www.kokosy.pl/ogloszenie/42237[/URL] odnowione 12.05.2009 [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/2502/6_miesieczna_bezdomna_mili.php[/URL] [SIZE=3][COLOR=blue][B]Rozliczenia kosztów:[/B][/COLOR][/SIZE] 1) #[URL="http://www.dogomania.pl/forum/12298856-post151.html"][B]151[/B][/URL] ([B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/lublin-oryginalna-tygryskowata-6-miesieczna-bezdomna-mili-potrzebuje-pomocy-136574/index16.html#post12298856"]permalink[/URL][/B]) 2) #[URL="http://www.dogomania.pl/forum/12313591-post163.html"][B]163[/B][/URL] ([B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/lublin-oryginalna-tygryskowata-6-miesieczna-bezdomna-mili-potrzebuje-pomocy-136574/index17.html#post12313591"]permalink[/URL][/B])
  24. :loveu::loveu::loveu:[B]Miłego dzionka Baruniu[/B] :loveu::loveu::loveu: Mam nadzieję, że pieniązki już dotarły do Lulki :eviltong:
  25. :loveu::loveu::loveu:Toffiku miłego dnia :loveu::loveu::loveu::loveu: Zaoferowałam Ciebie ponownie sleepingbyday (ma jeszcze jedną ofertę)
×
×
  • Create New...