Jump to content
Dogomania

Marinka

Members
  • Posts

    18350
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marinka

  1. Zrobię słodkim maluszkom ale gratkę i cafeanimala Ale gratka: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1946757_sliczne_szczeniaczki_szukaja_dobrego_i.html[/URL] (można wyróżnić, potrzebuję tylko kodu) Cafeanimal: [URL]http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Sliczne-szczeniaczki-szukaja-odpowiedzialnego-domu,19400[/URL]
  2. [B]Odnowiłam :loveu: Verterowi :loveu: cafeanimala:[/B] [URL]http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Verter,19398[/URL]
  3. [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/1559/mili.jpg[/IMG] W blasku nadziei [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/8551/miliznadziejnaprzyszo.jpg[/IMG] [IMG]http://img394.imageshack.us/img394/2951/mili2.jpg[/IMG]
  4. Dodałam ogłoszenie Vertera w morusku : [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/2170/podglad/[/URL] Nasi pupile: [URL]http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/nie-moge-zostac-tu-gdzie-jestem-adoptuj-mnie_1106.html[/URL]
  5. Dzień dobry Mili [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/5641/16226.gif[/IMG] jak się czujesz po zabiegu [CENTER][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cus/e_1_46.gif[/IMG][/URL][/CENTER] ?
  6. [quote name='Marinka']:loveu::loveu::loveu: Witaj Toffiku :loveu::loveu::loveu: Pan Karol dzisiaj wraca do domu, po długiej poniewierce (jak sam się wyraził), miał tylko na 3 dni iść do szpitala, ale życie napisało własny scenariusz i okazało się inaczej :placz: Przed chwilką dzwonił do mnie, bo nie mógł się dodzwonić do pani Mari i prosił, żeby przyprowadzić Perełkę, bo strasznie się za nią stęsknił... jest też ciekaw jak na niego zareaguje, czy nie jest przypadkiem obrażona? O 16-tej się o tym przekonamy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pan Karol gorąco Was pozdrawia (powiedziałam mu, że właśnie "siedzę" na dogo) i kibicuje Toffikowi :loveu::loveu::loveu: Niestety, to nie ja odprowadziłam Perełkę Panu Karolowi, zrobiła to Pani Maria ... nie jestem dzisiaj w nastroju do bycia "pannicą" :razz:, i mogłabym nie zdzierżyć siostrzenicy :mad:
  7. [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/3318/rozliczenie.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/7239/rozliczenie2.jpg[/IMG] Z 380 złotych wpływów na konto 360 złotych to pieniążki, jakie wpłynęły na Mili. 20 złotych należy do konta Mari. Nie jest to ostateczne rozliczenie, bo wiem, że wpłynęły jeszcze jakieś pieniążki na konto. W przyszłym tygodniu zamieszczę nowe rozliczenie.
  8. Zrobiłam Verterowi cafeanimalla : [URL]http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Verter,19310[/URL]
  9. [quote name='agata51']Te numery są stałe? Muszę zapisać. A niech mi któraś cioteczka przy okazji wytłumaczy, co jest z tymi punktami. :oops:[/quote] Numery są stałe i nigdy się nie zmieniają...a jeśli chodzi o punkty, to im wyższe, tym wyższa pozycja w ogłoszeniach...tak z grubsza to działa :cool3: A jeśli chodzi o alegratkę jeśli macie jakieś sugestie (np. co do tytułu ogłoszenia) to w każdej chwili mogę to zmienić :cool3:
  10. [B]Agatko:loveu:, wyróżnienie alegratki zrobione, aż za 9 punktów :crazyeye: (jest pierwszy) [/B]:lol::evil_lol: [B]Verter jest Ci wdzięczny[/B]:multi::multi::multi::loveu::loveu:
  11. [quote name='agata51']A skąd mam wziąć ten kod? Sorry, nie znam się.[/quote] Odpisałam na pw
  12. [quote name='agata51']Mogę wyróżnić alegratkę.[/quote] Podasz mi kod :cool3:, to zrobię wyróżnienie :lol:
  13. [B]Zrobiłam Verterowi ale gratkę[/B] : [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1944460_verter_dwuletni_pies_ktory_potrzebuje.html[/URL] [B]Do góry psiaku[/B] :loveu::loveu::loveu:
  14. [quote name='__Lara']Marinka, dziękuję :loveu: Wejdź proszę na allegro psiaczka i bierz tekst do woli :evil_lol: [URL="http://www.allegro.pl/item637416207_bardzo_wystraszony_szuka_swojego_czlowieka_pies.html"]Bardzo wystraszony, szuka swojego człowieka, pies (637416207) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote] Już robię, tylko pod jaką rasę go podciągnąć? mnie się kojarzy z dobermanem
  15. Zaznaczam wątek. Mogę zrobić ale gratkę (mam tam aktywne konto), ale potrzebuję tekstu do opisu (gdzie go mogę znaleźć?)
  16. Milunia zabieg będzie miała dopiero dziś (wczoraj miałam napisać, ale byłam już padnięta), bo pani doktor nie wyrobiła się z zabiegami...były psiaki, które potrzebowały natychmiastowej pomocy chirurgicznej:placz:. Dla Mili nie ma to większego znaczenia, w czwartek, czy dzisiaj :cool3:. Wczoraj przez dwie godziny brykała z nami na dworze w towarzystwie innej naszej podopiecznej. I tak naprawdę tylko ona reaguje na swoje imię :evil_lol:. Jest niesamowicie wesoła i posłuszna, tylko raz, kiedy miała już wracać do boksu wyłamała się i zaczęła nam uciekać :evil_lol:
  17. :loveu::loveu::loveu: Witaj Toffiku :loveu::loveu::loveu: Pan Karol dzisiaj wraca do domu, po długiej poniewierce (jak sam się wyraził), miał tylko na 3 dni iść do szpitala, ale życie napisało własny scenariusz i okazało się inaczej :placz: Przed chwilką dzwonił do mnie, bo nie mógł się dodzwonić do pani Mari i prosił, żeby przyprowadzić Perełkę, bo strasznie się za nią stęsknił... jest też ciekaw jak na niego zareaguje, czy nie jest przypadkiem obrażona? O 16-tej się o tym przekonamy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pan Karol gorąco Was pozdrawia (powiedziałam mu, że właśnie "siedzę" na dogo) i kibicuje Toffikowi :loveu::loveu::loveu:
  18. [B]:loveu::loveu::loveu: Witaj Rufus [/B]:loveu::loveu::loveu: Czekamy na dobre wieści :cool3::lol:
  19. [B]Brysio[/B], właśnie z Twojego ogłoszenia na [URL]http://www.ojej.pl/615515/Lublin-LUBLIN-Znaleziona-25042009-tygryskowata-6-miesi%EF%BF%BD.html[/URL] zgłosiła się do mnie osoba...nareszcie coś zaczyna drgać :cool3:
  20. [quote name='agata51']Jest w porządku, bo usunęłam Patosa. Podobno zjeżdżał do drugiego rzędu. Tak twierdzi Zula. U mnie stał w pierwszym. Pojęcia nie mam o podlinkowywaniu. :oops: Ja biorę gotowe, już podlinkowane bannerki. Ale na pewno ktoś ci pomoże. Tu są same specjalistki. :razz:[/quote] Zula ma rację, zjeżdżał do drugiego :cool3:...to też jest zabronione :razz:? :help1::help1::help1:jak podlinkować podpis :look3:
  21. no, ja nie wiem o co mi chodziło ;)..wszystko u Ciebie Agatko jest OK. a tak w ogóle, mam prośbę, jak podlinkować podpis tak, aby kiedy kliknę na zdjęcie otwierał mi się watek? - możesz mi to napisać? - ja nie umiem tego zrobić [B]Rufus na pierwszą [/B]:loveu::loveu::loveu:
  22. Faktycznie Agatko, nieznacznie, ale przekraczasz [B]Rufusku biegnij na górę :Dog_run:[/B]
  23. Mili przeszła dziś zabieg sterylizacji...nie może w nieskończoność przebywać w hotelu...potrzebny jej dom.:help1:..teraz dla potencjalnego adoptującego jest już "bezpieczna", bo po sterylce. Spokojniutko tu u Ciebie Miluniu, więc zabieram Cię na spacerek :painting:, a przy okazji podnoszę :cool3:
  24. [quote name='Paulina_mickey']Fajnie, że małe się poznają. Dobrze im to zrobi :loveu:[/quote] Już im to dobrze zrobiło :evil_lol::evil_lol::evil_lol: na prawdę świetnie się bawiły, wybiegały się i zmęczone wróciły do boksów... z tym, że Dinka została na wystawce, dopiero ok. 21- ej zanieśliśmy ją do hoteliku
×
×
  • Create New...