Jump to content
Dogomania

Marinka

Members
  • Posts

    18350
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marinka

  1. Pragnę się zrewanżować za pomoc - [email][email protected][/email] - prześlij proszę
  2. [quote name='mtf zalesie']25 zl na marcela i 25 zl na argo-ja to taki problem to moge wplacac pojedynczo[/QUOTE] Nie trzeba, będę pamiętała, że wpłata od Ciebie jest podzielona równo między Argo i Marcela
  3. Cioteczki - okazało się, że Kiki - to nie dziewczynka lecz chłopiec .... natomiast Kropek to dziewczynka. Kiki wczoraj poszedł do nowego domu. [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/9476/dsc1709b.jpg[/IMG] Niebawem klinikę opuści Kaja. Zostaną więc Kropeczka i Karo.
  4. [quote name='Aimez_moi']A mojej wpłaty nie ma? Wysłałam 50zł na wszystkie pięć psiaków pod Waszą opieką na konto Fundacji 02 grudnia.[/QUOTE] [B]Dziękujemy :loveu: i przepraszamy :oops: - pieniążki wpłynęły na konto 3 grudnia [/B]
  5. [quote name='Aimez_moi']Nie ma problemu. Jeszcze raz sprawdziłam inteligo i mam potwierdzenie o wysłaniu na Waszą Fundację 50zł po 10zł na każdego psiaka 02 grudnia. Najważniejsze aby psiaki znalazły domki a przede wszystkim czuły się dobrze.[/QUOTE] [B] Dziękujemy i przepraszamy [/B]:oops: - [B]pieniążki wpłynęły na konto 3 grudnia[/B]
  6. Ok., rozmawiałam z Monią Faktycznie nastąpiła pomyłka w zwiazku z wpłatą MTF Zalesie - już poprawiam Aimez_moi - za pól godziny będę miała nowe dane - [B]Dziekujemy i przepraszamy - pieniążki wpłynęły 3 grudnia[/B]
  7. Sorki, ale ja miałam napisane na gg, cyt.: [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]"MTF ZALESIE 50zł na psy z Szydłowca[/FONT][/COLOR]" Tak też to odczytałam
  8. [quote name='epe']To trzymam kciuki za Kaję!:lol: Ona przyjedzie do Krakowa przed świętami i będzie miała swoją choinkę w swoim domku?[/QUOTE] Własnie przeprowadziłam rozmowę telefoniczną z Panią...wstępnie ustaliłyśmy, że Kaja przyjedzie do domu w nadchodzącym tygodniu...muszę teraz załatwić transport
  9. Sorki [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_redface.gif[/IMG], ale ja tego nie sprawdzam (nie mam dostępu) podaję tylko to, co dostałam na gg. Sprawdziłam przed chwilką raz jeszcze, czy nikogo nie przeoczyłam, ... ale nie Poproszę Monie0610, aby sprawdziła raz jeszcze czy nikogo nie pominęła
  10. Sorki [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_redface.gif[/IMG], ale ja tego nie sprawdzam (nie mam dostępu) podaję tylko to, co dostałam na gg. Sprawdziłam przed chwilką raz jeszcze, czy nikogo nie przeoczyłam, ... ale nie Poproszę Monie0610, aby sprawdziła raz jeszcze czy nikogo nie pominęła
  11. [quote name='Aimez_moi']A mojej wpłaty nie ma? Wysłałam 50zł na wszystkie pięć psiaków pod Waszą opieką na konto Fundacji 02 grudnia.[/QUOTE] Sorki :oops:, ale ja tego nie sprawdzam (nie mam dostępu) podaję tylko to, co dostałam na gg. Sprawdziłam przed chwilką raz jeszcze, czy nikogo nie przeoczyłam, ... ale nie Poproszę Monie0610, aby sprawdziła raz jeszcze czy nikogo nie pominęła
  12. Dziękuję dziewczyny moja prośba została wysłuchana, a dom sprawdzony. [B]To dzięki Wam[/B] :buzi::iloveyou::Rose::Rose::Rose: [B]Dzięki za życzliwość[/B] :Rose::Rose::Rose::lol::lol::lol::cool3:
  13. Dziękuję dziewczyny moja prośba została wysłuchana, a dom sprawdzony. Dzięki :lol::lol::lol::cool3:
  14. Dziękuję dziewczyny moja prośba została wysłuchana, a dom sprawdzony. Dzięki :lol::lol::lol::cool3:
  15. Dziękuję dziewczyny moja prośba została wysłuchana, a dom sprawdzony. Dzięki :lol::lol::lol::cool3:
  16. [CENTER][B]Ludwinio :loveu: został adoptowany[/B] [B]jako pierwszy spośród rodzeństwa[/B] [LEFT][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/6523/dsc01228k.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/9585/dsc01229q.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/1138/dsc01244ih.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/9839/dsc01261t.jpg[/IMG] [/LEFT] [/CENTER]
  17. [B]Aimez_moi [/B]- [COLOR=Red][B]10 złotych[/B][/COLOR]
  18. [B]Anek25-A1 - [COLOR=Red]25 złotych [COLOR=Black]MTF ZALESIE - [COLOR=Red]25 złotych [COLOR=Black]Aimez_moi - [COLOR=Red]10 złotych[/COLOR][/COLOR] [COLOR=Black]Allegro - [COLOR=Red]10 złotych[/COLOR][/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]
  19. [B]p. J.N. z Zielonej Góry[/B] - [COLOR=Red][B]50 złotych [COLOR=Black]Aimez_moi - [COLOR=Red]10 złotych[/COLOR][/COLOR][/B] [/COLOR]
  20. [B]MTF ZALESIE - [COLOR=Red]25 złotych [COLOR=Black]Aimez_moi - [COLOR=Red]10 złotych[/COLOR][/COLOR] [/COLOR][/B]
  21. [B]Anek25-A1[/B] - [COLOR=Red][B]25 złotych [COLOR=Black]Aimez_moi - [COLOR=Red]10 złotych[/COLOR][/COLOR] [COLOR=Black][COLOR=Red][COLOR=Black]Allegro - [COLOR=Red]5 złotych[/COLOR][/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR]
  22. [quote name='karusiap'] Marinkaa ten link sie nie otwiera[/QUOTE] Dzięki, już zmieniłam
  23. Sorry za małego offa- Pomocy!!!: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175478-Pilne-Szukam-osoby-ktA-ra-przeprowadzi-wizytAE-przed-adopcyjnAE-w-Krakowie[/URL]
  24. sorry za małego offa - Pomocy!!!: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175478-Pilne-Szukam-osoby-ktA-ra-przeprowadzi-wizytAE-przed-adopcyjnAE-w-Krakowie[/URL]
  25. [B]sorry za małego offa - Pomocy!!!: [/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175478-Pilne-Szukam-osoby-ktA-ra-przeprowadzi-wizytAE-przed-adopcyjnAE-w-Krakowie[/URL]
×
×
  • Create New...