Jump to content
Dogomania

Marinka

Members
  • Posts

    18350
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marinka

  1. Sorry za małego offa - Pomocy!!!: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175478-Pilne-Szukam-osoby-ktA-ra-przeprowadzi-wizytAE-przed-adopcyjnAE-w-Krakowie[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/../175478-Pilne-Szukam-osoby-ktA-ra-przeprowadzi-wizytAE-przed-adopcyjnAE-w-Krakowie"] [/URL]
  2. [CENTER][URL]http://adsy.pl/ogloszenia/69/posts/6/10/24580.html[/URL][/CENTER]
  3. [CENTER][URL]http://adsy.pl/ogloszenia/69/posts/6/10/24579.html[/URL][/CENTER]
  4. [URL]http://adsy.pl/ogloszenia/69/posts/6/10/24578.html[/URL] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/9566/dsc1762f.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/4712/dsc1764c.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/8130/dsc1766b.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/9119/86750203.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/1461/dsc1766.jpg[/IMG]
  5. [B]Jeszcze jedno ogłoszenie dla Mario :loveu:: [/B][URL]http://adsy.pl/ogloszenia/69/posts/6/10/24577.html[/URL]
  6. [quote name='Energy']O rany, ale to nie jest postępujące, nie grozi mu uduszenie?[/QUOTE] czeka go prześwietlenie... mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze
  7. [quote name='Energy']Mario taki ładny psiaczek, a co ma z tchawicą?[/QUOTE] Ma niedrożną tchawicę...myślę, że własnie dlatego chodząc na smyczy w ogóle nie ciągnie
  8. [B]Dziękuję, jesteś Aniołem[/B] :buzi::angel:
  9. [quote name='karusiap']Marinkaa bedziemy cos kombinowac;) najlepiej jakbys dowiedziala sie o osiedle czy ulice,tu spotykaja sie krakusy: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/32052-KrakA-w-wAE-tek-pom-plakat-rozlicz-dla-psA-w-i-kotA-w-bezd-w-KR-owie-LINKI-Pwp-str-1?p=13677179#post13677179[/URL] i mysle,ze ktos kto bedzie mial blisko na pewno podjedzie,a jak nikt nie bedzie mial blisko to bedziemy myslec;)[/QUOTE] dziękuję bardzo :eviltong:... oczywiście dysponuję adresem, ale nie wiem jaka to dzielnica wysłałam Ci pw...doszło?
  10. Przepraszam za offa, ale szukam osoby, która przeprowadzi wizytę przed adopcyjną dla mojej małej podopiecznej Kaji: [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/6727/dsc1700a.jpg[/IMG] Mam nadzieję, że ten off zostanie mi wybaczony:oops:
  11. Witajcie szukam osoby, która przeprowadzi wizytę przed adopcyjną w Krakowie dla mojej podopiecznej Kaji: [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/6727/dsc1700a.jpg[/IMG] link do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173110-4-szczeniAE-taTerierki-Walijskiej-POTRZEBUJAE-Deklaracji-na-hotel-i-szczepienia-Pomocy/page9[/URL] Już nie aktualne - Wizyta się odbyła :multi:
  12. [FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=DarkOrange]Szukam osoby, która przeprowadziłaby wizytę przed adopcyjną dla Kaji w Krakowie [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/6727/dsc1700a.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
  13. [quote name='Energy']Ale wydaje się tylko orientacyjny czy może dający nadzieję? W sprawie innych psiaków nic?[/QUOTE] Pytają, czy odległość między Gdynią a Lublinem nie będzie problemem - Podpisali się imieniem i nazwiskiem. U innych psiaków cisza :shake::-(
  14. [B]Nowy cafeanimal dla Majora: [/B][URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Major,5916[/URL]
  15. [quote name='Energy']Odzywali się jeszcze Ci państwo, którzy dzwonili w sprawie Argo?[/QUOTE] Niestety telefon milczy :shake: Odebrałam dziś w jego sprawie maila z Gdyni
  16. [B]Nowy cafeanimal dla Perły: [/B][URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Smutna-Perla,5915[/URL]
  17. [B]Nowy cafeanimal dla Argo: [/B][URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Argo,5914[/URL]
  18. [B]Nowy cafeanimal dla Mario: [/B][URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Mario,5913[/URL]
  19. [quote name='bico']je jestem...ale ostatnio całą energię skupiam na szukaniu domku dla tego ślepaczka, o którym Ci mówiłam Marinko:([/QUOTE] Nadal jest biedaczek pod Twoją opieką? ... Kurcze coraz bardziej nie rozumiem tego świata... ręce po prostu opadają :-(
  20. [quote name='Energy']To już niestety dość długa cisza...[/QUOTE] W sumie sama już nie wiem co mam myśleć...niby była mowa, że może wziąć psiaka dopiero po świętach
  21. [quote name='Energy']Pani w sprawie Majora już się nie odezwała?[/QUOTE] Na razie cisza...
  22. Wszystkim Psiakom z Szydłowca przebywającym w Lubelskim Centrum Małych Zwierząt zmieniłyśmy lekarza prowadzącego ( z korzyścią dla nich i dla nas) Perełka zamiast drogich sterydowych leków dostaje tańsze krople robione w aptece na receptę... jednak jej [COLOR=Red]leczenie jest bardzo kosztowne - Prosimy o Wsparcie! Sami nie damy rady!!![/COLOR]
  23. Pozwolę sobie zacytować z 1 postu: [B][U]"DEKLARACJE DLA MAJORA:[/U][/B] [B][COLOR=DarkOrange]Golf[/COLOR] [/B]- 40 zł [COLOR=DarkOrange][B]Aniat happy[/B] [/COLOR]- 5 zł [COLOR=DarkOrange][B]Atomoowka ak [/B][/COLOR]- 10 zł [COLOR=DarkOrange][B]Pelaodrudego[/B][/COLOR] - 10 zł [B]Energy[/B] - 10 zł :loveu: [COLOR=DarkOrange][B]Leyla [/B][/COLOR]- 100 zł jednorazowo? [B]Ika&Sonia [/B]- 20 zł :loveu: [B]Aimez_moi [/B]- 8 zł" :loveu:
  24. I nic w tym dziwnego, że ktoś interesuje się Argo, bo: 1) ma nie więcej niż 3-4 lat (wcale nie jest staruszkiem) 2) stara rana już się zagoiła i powoli zaczyna odrastać sierść 3) jest ładnym psiakiem
  25. Dzisiaj odnowiłam kilka ogłoszeń...ja również mam nadzieję, że sunieczka na święta będzie już w swoim domu, no chyba, że to dom Michała :cool3:
×
×
  • Create New...