-
Posts
18350 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marinka
-
[quote name='koosiek']O, drugi najładniejszy szydłowczanin bedzie miał domek? Matko, ale szybko te psiaki idą :) [B]Marinka[/B], a czy jeśli Marcel i Perła pójdą do nowych domów, to FA weźmie jakiegoś kolejnego szydłowczaka?[/QUOTE] A to pytanie już nie do mnie ... ja jestem tylko "murzynem" :evil_lol:, ale ja tak już mam, uwielbiam bezpośredni kontakt z psiakami
-
[quote name='koosiek']Mogę sprawdzić ten dom - jutro, ew. poniedziałek, wtorek, środa po południu (ale muszę się jeszcze upewnić, kiedy w tygodniu jestem wolna).[/QUOTE] [quote name='Madallena']koosiek, to bedzie czysta formalnosc :) sprawdz sprawdz! plisss! ja na serio nie mam czasu :([/QUOTE] [quote name='koosiek']Wizyta będzie jutro, namiary już mam :)[/QUOTE] Nie wiem dlaczego tak mi dogo cytuje :crazyeye:, ale ok. ... czekamy więc na opinię ... Perełka będzie prze szczęśliwa grzejąc doopkę w domu u boku swojego ludzia :loveu::cool3::lol:
-
[quote name='koosiek']Mogę sprawdzić ten dom - jutro, ew. poniedziałek, wtorek, środa po południu (ale muszę się jeszcze upewnić, kiedy w tygodniu jestem wolna).[/QUOTE] Jeśli domek byłby sprawdzony szybko, to w środę Perełka mogłaby być już w domu :cool3::lol: [quote name='Madallena']koosiek, to bedzie czysta formalnosc :) sprawdz sprawdz! plisss! ja na serio nie mam czasu :([/QUOTE] Też tak myślę :evil_lol: ... Potrzebujecie namiarów na dom, czy już wszystko sobie przekazałyście?
-
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Marinka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img163.imageshack.us/img163/999/52300168.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/1232/2nns.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/6993/2nnn.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/6355/97207200.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/6961/3nnh.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/3391/3nnn.jpg[/IMG] mam nadzieję, że wszystko jest po kolei -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Marinka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Pocięłam na kawałeczki i wklejam: [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/3772/27865927.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/6409/1nn.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/5255/1nnn.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/7246/1nnnn.jpg[/IMG] z torbami pełnymi jedzenia dla psów. [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/8915/1nnnnn.jpg[/IMG] [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/6243/1nnnnnn.jpg[/IMG] -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Marinka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Ślij: [email][email protected][/email] -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Marinka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena']Najlepsze to jest to, ze usypialismy zwierzeta w Toruniu. Wie cos ktos ??????[/QUOTE] To już jawne sk......:angryy: i nie wolno nam tego tak zostawić -
[quote name='anita_happy']Domek PRZEKOCHANY /tu buzi dla ANI bo pewnie czyta i rzyczy nad tym co przeczytała o Perełce :*/ ogródek jest.... sa dwie suczki NUMERO UNO - INDUSIA - 16letnia Coli o pięknym futrze... NUMERO DUO - BASIA - ok 4 letnia sunieczka z szydłowca /zabranba spod kół mojego auta z ulicy Metalowej - tam jest ich duzzzzzzzzooooo.az mi się łezka zakęciła w oku jak przypominam sobie tą akcje wywozu Basieński do Wawy :)))) zabrałam-telefon do Ani ze stwierdzeniem...BIERZESZ.-potem 2 tygodnie chowania szczeniora w domu bo Ania na wakacjach była....ehhhh...nawet do pracy psina jeździła ze mną bo za słaba była żeby ją zostawić na pastwę losu z moimi ówczesnymi dwiema terorystkami, które ja mobingowały :/// eh Basia zapamiętała ta krzywdę jaką jej zrobiłam -po dwóch tygodniach matkowania oddałam ją Ani na zawsze...i teraz Basia mnie nie lubi :/// pamięta!!!!/Basia ma charakterek..ale z Indusia dogadują się bez dwóch zdań...lubi zabawy PONADTO!!!!!!!!!! PSY ŚPIĄ W LÓŻku!!!!!!!!!!!!!!!!z pańcią...jak narazie dwa..ale trzeci pewnie terz bedzie spal z nimi ...hihihih ANIA to wspanaiała osoba, która jak przyszłam do pracy w Warszawie, jako żółtodzub.....NIE CHCIAŁA ZE MNĄ NAPIĆ SIĘ KOLEKTYWNBIE HERBATY!!!!!!!!!!a teraz kochamy się bajdzo i będzie miała drugiego psiaka z mojego wrzutu :PPPPP PEŁEN SPONTAN a miłości po uszy!!!!!!!!!!!!!!!!! OBY SIĘ DOGADAŁY DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!!!!!trzymajcie kciuki..bo był by to wspaniały happy end !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK TO PISZE TO MAM normalnie wypieki na twarzy...bo Perełka jest troszke pokrzywdzona przez los i należy się jej tylko dobro od człowieka !!!!!!!!!!! buzi dogomaniacy na noc! trzymamy kciuki...[/QUOTE] No to resztę dogadamy po weekendzie:lol::p
-
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Marinka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Mam obawy, że nie tylko Szydłowiec :mad: Odwaliliście za nich robotę , ponieśliśmy koszty i jest super... po ulicach nie chodzą już bezdomne psy więc władza nie musi odwracać głów :mad::mad::mad:...TU potrzebny jest dobry prawnik! ... nie mogą pozostać bezkarni :angryy: -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
Marinka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
:oops:sorki za offa:oops: Pilnie potrzebuję pomocy Warszawianek w przeprowadzeniu wizyty przed adopcyjnej dla Perły (psa z Szydłowca) na Żoliborzu - piszcie proszę na pw - biedna psina ma szansę być w domu na święta -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Marinka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena']Czy moge komus przeslac skan odpowiedzi z Szydlowca? jest w Wrodzie, nie mam pojecia jak go wstawic...[/QUOTE] Wyślij proszę - spróbuję - [email][email protected][/email] -
Major - kolejne psie nieszczęście z Szydłowca. Ma wspaniały dom :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
[quote name='golf']na pewno tak![/QUOTE] W takim razie jeździ, bądź jeździła tam [URL="http://www.dogomania.pl/../../members/14603-Paulina-mickey"] [B]Paulina_mickey[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/statusicon/user-offline.png[/IMG] [/URL] -
Major - kolejne psie nieszczęście z Szydłowca. Ma wspaniały dom :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
ok., dodałam rozliczenia również dla Mario, Marcela, Perły i Argo -
Major - kolejne psie nieszczęście z Szydłowca. Ma wspaniały dom :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Tak, to jest ostatnie, jakim dysponuję -
Mario z Szydłowca, już szczęśliwy w kochajacym domu :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img188.imageshack.us/img188/6866/paragonmario.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/3856/paragonmario1.jpg[/IMG] Ostatnie rozliczenie Mario -
Major - kolejne psie nieszczęście z Szydłowca. Ma wspaniały dom :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img24.imageshack.us/img24/1139/paragonmajora.jpg[/IMG] Ostatnie rozliczenie Majora -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Marinka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Ja również chętnie bym poczytała (może ktoś zrobi skan i wklei?).... A władzom Szydłowca nie należy odpuszczać i pociągnąć je do odpowiedzialności :mad: -
Jejku, już mnie kciuki bolą od zaciskania :cool3: i usiedzieć w miejscu nie mogę... tak mnie nosi :cool3: Perełko, tak bardzo bałam się o Twój los ... a tu masz :crazyeye: znalazły się dobre dusze, które pozwolą Ci poznać co to znaczy szczęście i pełna akceptacja. Jeśli tylko wszystko stanie się jasne - bardzo proszę o kontakt 694-585-001 [CENTER][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=Red]To dla Perełki i dobrych Duszyczek[/COLOR][/SIZE][/FONT]: [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_117.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_118.gif[/IMG][/URL][/CENTER]
-
Dina i Roksi szczeniaczki z leśnej nory już w CUDOWNYCH DOMKACH!!!
Marinka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Dinusiu, dlaczego wokół ciebie taka cisza :-(...jesteś taka rozkoszna :loveu: [CENTER][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_15_3.gif[/IMG][/URL] [/CENTER]