-
Posts
18350 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marinka
-
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Marinka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinkaa'][URL]http://www.youtube.com/watch?v=Wx0nqvJWaPg[/URL][/QUOTE] [CENTER][COLOR=DarkOrange][SIZE=5][FONT=Century Gothic]Ponownie zapraszam do obejrzenia filmu[/FONT][/SIZE][/COLOR] [/CENTER] -
Dina i Roksi szczeniaczki z leśnej nory już w CUDOWNYCH DOMKACH!!!
Marinka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]Dlaczego nikt nie odwiedza :-( ślicznej i doprawdy zapowiadającej się na wspaniałego, mądrego psa - Dinusi :loveu::loveu::loveu: [/B][/SIZE] -
Mario z Szydłowca, już szczęśliwy w kochajacym domu :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Dostaje leki zarówno na serduszko (na razie delikatne bardzo) i na tchawicę -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Marinka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=4][COLOR=Sienna][FONT=Century Gothic]Mario[/FONT][/COLOR][/SIZE]: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173561-Mario-z-SzydA-owca-potrzebne-deklaracje-na-hotel?p=13666128#post13666128[/URL] [COLOR=Sienna][SIZE=5][FONT=Century Gothic]ma chorą tchawicę i serce[/FONT][/SIZE][/COLOR] [/CENTER] -
Mario z Szydłowca, już szczęśliwy w kochajacym domu :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img412.imageshack.us/img412/8229/dsc1798.jpg[/IMG] [URL]http://img412.imageshack.us/img412/8229/dsc1798.jpg[/URL] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/8646/dsc1800.jpg[/IMG] [URL]http://img340.imageshack.us/img340/8646/dsc1800.jpg[/URL] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/6816/dsc1801.jpg[/IMG] [URL]http://img340.imageshack.us/img340/6816/dsc1801.jpg[/URL] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/3657/dsc1801v.jpg[/IMG] [CENTER][SIZE=4][B]Nie zapominajcie proszę o Mario[/B][/SIZE] [/CENTER] -
Mario z Szydłowca, już szczęśliwy w kochajacym domu :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
Zobaczcie jak bardzo cieszy go kontakt z człowiekiem: [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/6577/dsc1789.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/5183/dsc1791.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/8738/dsc1792r.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/8599/dsc1793u.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/6664/dsc1795.jpg[/IMG] [URL]http://img222.imageshack.us/img222/6664/dsc1795.jpg[/URL] -
Mario z Szydłowca, już szczęśliwy w kochajacym domu :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
[LEFT][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/9613/dsc1782e.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/97/dsc1783.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/6389/dsc1784.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/8144/dsc1787m.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/8504/dsc1788.jpg[/IMG] Pod zdjęciami, które są "ucięte" dodałam linki [/LEFT] -
Mario z Szydłowca, już szczęśliwy w kochajacym domu :)
Marinka replied to IKA & SONIA's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=3][FONT=Century Gothic]Widzę, że zainteresowanie Mario jest mizerne :-( Strasznie nam żal z tego powodu :-(:-(:-( [COLOR=Red]Mario, choć ma chorą tchawicę (zakupiłyśmy mu szelki) i serduszko jest bardzo wesołym i pogodnym psiakiem. Cieszy się z każdego kontaktu z człowiekiem, uwielbia być głaskany i przytulany[/COLOR] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/9216/dsc1780m.jpg[/IMG] [/FONT][/SIZE][URL]http://img137.imageshack.us/img137/9216/dsc1780m.jpg[/URL] [SIZE=3][FONT=Century Gothic] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/2595/dsc1781b.jpg[/IMG] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/4404/dsc1779s.jpg[/IMG] [/FONT][/SIZE][URL]http://img245.imageshack.us/img245/4404/dsc1779s.jpg[/URL] [SIZE=3][FONT=Century Gothic] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/7/dsc1782.jpg[/IMG] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/4291/dsc1786.jpg[/IMG] [/FONT][/SIZE][/CENTER] -
[CENTER][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/7812/dsc1802m.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/42/dsc1802n.jpg[/IMG] [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/1981/dsc1803n.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/9186/dsc1804n.jpg[/IMG] [URL]http://img504.imageshack.us/img504/9186/dsc1804n.jpg[/URL] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/925/dsc1805v.jpg[/IMG] [URL]http://img504.imageshack.us/img504/925/dsc1805v.jpg[/URL] Marcel lubi się przytulać Ponieważ dziwnie poucinało mi zdjęcia (dwa ostatnie) dodałam pod nimi linki [/CENTER]
-
[SIZE=3][FONT=Century Gothic]Marcel jest mocno wystraszonym psiakiem :-(, panicznie boi się dźwięku aparatu fotograficznego, dlatego zrobiłyśmy mu wczoraj tak mało zdjęć :-(. Jeszcze większą paniką reaguje na w sumie dość cichy wystrzał pękającej gumy balonowej - po prostu miał ochotę uciekać jak najdalej ... podejrzewamy skąd mogła się wziąć rana na jego głowie... najprawdopodobniej to wynik ludzkiej głupoty :angryy:, być może petardy :angryy: Poza tym jest bardzo łagodny, spragniony pieszczot. [/FONT][/SIZE]
-
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Marinka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.youtube.com/watch?v=Wx0nqvJWaPg[/url] -
7 szczeniaków i mamusia znalazły domki dzięki Dogomanii!
Marinka replied to michalv's topic in Już w nowym domu
[B]Czy ostatnia sunieczka znalazła już swoje miejsce na ziemi?[/B] -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Marinka replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=4][COLOR=DarkOrange][B]Zapraszam do oglądania nowych zdjęć Argo[/B]:[/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [URL="http://www.dogomania.pl/../173642-Zrezygnowany-Argo-z-ranAE-na-tylnej-A-apie-Potrzebne-deklaracje-na-leczenie-i-hotel/page7"]http://www.dogomania.pl/threads/173642-Zrezygnowany-Argo-z-ranAE-na-tylnej-A-apie-Potrzebne-deklaracje-na-leczenie-i-hotel/page7[/URL] -
[CENTER][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/9227/509.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/1765/510z.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/2217/511s.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/735/512k.jpg[/IMG] [B]Kiri :loveu: na dobre już się zadomowiła w swoim nowym domu [/B]:lol: [B]Wszystkich domowników wita bardzo radośnie :lol: Jest w tej chwili na etapie układania swoich stosunków z Sunią brata Pani. Mam nadzieję, że się dogadają [/B][/CENTER]
-
[quote name='Energy']Marinka to chyba duży postęp, bo nie chciał wychodzić z boksu, tak?[/QUOTE] Postęp jest ogromny, ale on nadal boi się gwałtownych ruchów i ostrzejszego tonu głosu. Musi nabrać zaufania do danej osoby, żeby odważył się gdziekolwiek pójść.. a to nie łatwe.. Ale mam nadzieję, że będzie już tylko coraz lepiej.
-
[CENTER] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/6340/dsc1757g.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/7618/dsc1756d.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/8955/dsc1755g.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/1041/dsc1755h.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/4363/dsc1753.jpg[/IMG] Szukamy intensywnie domu dla tej wspaniałości [/CENTER]
-
[CENTER][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/9829/dsc1769.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/3761/dsc1768.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/4712/dsc1764c.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/7748/dsc1763h.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/9566/dsc1762f.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/5664/dsc1760f.jpg[/IMG] Jest naprawdę bardzo ładny [/CENTER]
-
[CENTER][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/2139/dsc1777n.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/5575/dsc1776.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/597/dsc1774v.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/1623/dsc1773.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/3470/dsc1772h.jpg[/IMG] [B]Argo, choć nadal mocno wystraszony, potrafi już zamerdać ogonem na widok człowieka. Na smyczy chodzi dość ładnie (nie ciągnie). Każde wyciągnięcie do niego ręki powoduje przykucnięcie [/B][/CENTER]