Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. tak Paula! zrób fotki Liskowi :) ja jutro jadę do Halusi :loveu:
  2. [quote name='beataczl']trzymamy caly czas mocno! a jakies wiesci sa juz ?[/QUOTE] jeszcze nie,wiem tylko,że już dostaje chłopak leki na podróż
  3. [quote name='storozak']A czy Fredzio zna angielski??:D[/QUOTE] douczy się,musi poznać Anglię :evil_lol:
  4. [quote name='beataczl']to trzymamy kciuki za ta dluga podroz..ale wrazen bedzie mial Fredzio ![/QUOTE] no na pewno ;) jak tylko wyjedzie z Białegostoku,mam dostać wiadomość od Moniki,trzymamy mocno kciuki za Fredzia! troszkę się obawiam tej jego podróży,jak się tam zaklimatyzuje ... ale wierze,że wszystko będzie dobrze
  5. jutro o 3 w nocy nasz Śleputek - Fredzio opuszcza nas na dobre i wyjeżdża do Londynu!
  6. czy ten domek dla Liska jest pewny?
  7. Lisek został umieszczony w izolatce,był markotny i nie chciał jeść,ale podobno teraz już jest dobrze,ma apetyt i Lisek dogrzewa się przy kaloryferku ;)
  8. dostałam Fredzia zdjęcie,tylko jedno ....ale jest :loveu: [IMG]http://i47.tinypic.com/14mdf21.jpg[/IMG]
  9. zadzwoniła do mnie Pani naszego Ślepusia :multi: dzisiaj obiecała już zdjęcia,bo ma wolne,więc trzymamy za słowo:modla: poza tym,u Śleputka - Fredzia wszystko w porządku,wszystkie badania już są pozałatwiane u weterynarza,teraz kwarantanna i ....wyjazd! radzi sobie świetnie,śmiga już po schodach,p.Monika powiedziała,że jest bardzo mądrym i kochanym psiaczkiem :p
  10. jestem u Spryciarza :loveu: dzięki za zaproszenie :p
  11. dzięki za zaproszenie! Gojasasa czy Piękny choć troszeczkę widzi,czy w ogóle?
  12. [quote name='Paulaabp']Obiś został przestawiony z kojca i teraz jest na wielkim wybiegu razem ze swoją panną Sharlott :)[/QUOTE] to szczęśliwy Obiś:multi:
  13. [quote name='Paulaabp']Zauważyłam dziś, że Lisek jest chudy.. Lisku ...rzeczywiście chudziutki:(
  14. dziękuje za obecność u Liska :loveu:
  15. to ja jestem pierwsza u Pulpeta :loveu: cuuudny psiaczek :lol:
  16. nie :( kto zrobi Liskowi ogłoszenia?
×
×
  • Create New...