Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. super Javeno :thumbs: Klusia jest po sterylizacji,nie przyjmuje żadnych leków,dziewczyna zdrowa czeka tylko na dobrą adopcję :loveu:
  2. [quote name='Rubik']To może warto zrobić? :)[/QUOTE] co prawda konto tam mam,ale poruszać się i robić jakieś wydarzenia za bardzo nie umiem
  3. Rubiku niestety nie ma wydarzenia na fb :) Javeno dzięki,zaraz coś podeślę :)
  4. [quote name='Neelith']Jestem na zaproszenie i przybywam z banerkami. Trzymam kciuki za sunieczkę! Ostatnio w innym wątku Sarenka (nawet ciut podobna do Klusencji) po 12 latach w schronie znalazła domek. Jest nadzieja! :happy1: [FONT=&amp][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249463-Klusia-wesolutka-radosna-sunia-w-schronisku-od-lat-BP"][IMG]http://imageshack.us/a/img42/681/y95i.png[/IMG][/URL][/FONT] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249463-Klusia-wesolutka-radosna-sunia-w-schronisku-od-lat-BP"][IMG]http://imageshack.us/a/img201/6584/c855.png[/IMG][/URL][/QUOTE] ślicznie dziękujemy za bannerki,cioteczki częstujcie się :evil_lol:
  5. [quote name='Maciek777']Od razu poprawiła mi humor:) Idealna dla osoby z depresją:p Cudo:)[/QUOTE] jest cudowna i kochana,taka śmieszka,bardzo pocieszna :loveu:
  6. [quote name='Javena']Trzeba ogłaszac .Zdarzają sie ludzie ,którzy adoptują starsze psiaki ,choć to sporadyczne. Moge jej zrobić ogłoszenia na 25 portali oczywiście w ramach pomocy.[/QUOTE] kochana jeśli mogłabyś to oczywiście skorzystam z Twojej pomocy,może przyniesiesz szczęście! ja Kluseczkę ogłaszam dosłownie wszędzie,Warszawa,Lublin ... i zero odzewu,nikt nawet o nią nie zapyta :( :(
  7. jestem u Balbinki,dziewczyna jest śliczna i te spojrzenie :( :(
  8. [quote name='Gojasasa']super :) dzięki za przybycie <3 przepraszam zapomniałam powysyłać zaproszenia :c Piorun stoi w kojcu drewnianym które są koło Mufina[/QUOTE] aa! koło Mufinka :) :)
  9. [quote name='jotpeg']skąd wy takie cuda bierzecie - co jedno to ładniejsze :loveu:[/QUOTE] prawda? jak można porzucać takie cudne psiaki :( [IMG]http://i41.tinypic.com/294tkj4.jpg[/IMG] NIE ROZUMIEM TEGO I CHYBA NIGDY NIE ZROZUMIEM
  10. [quote name='gluchypies']Witam się z Kluseczką :) dziękuję za zaproszenie Paula![/QUOTE] a ja dziękuje za przybycie :) żeby Klusia widziała ile ma cioteczek .... :)
  11. chyba trzeba troszkę porozsyłać wątek psiaka :(
  12. [quote name='Sabina02']10 lat i od szczeniaka w schronie??? O Matko! :placz: Trzeba ja oglaszac gdzie sie da. Czy mala ma jakies ogloszenia?[/QUOTE] Sabinko a pamiętasz "naszego" Śleputka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/207118-ŚLEPUTEK-po-11-latach-w-schronisku-dostał-szansę-na-cudowny-DOM-)-)[/URL] też robiłam wszystko,żeby mu pomóc i w końcu mi się udało,dlatego z Klusią będzie tak samo :multi:
  13. [quote name='AgaG']Szalenie sympatyczna się wydaje, jakie to smutne, że tyle lat w schronisku :([/QUOTE] i taka jest! Kluska jest przesympatyczna i ten jej "uśmiech" kochana suczynka,ogłaszam ją gdzie się da,bo bardzo bardzo bym chciała,żeby w końcu ten los się do niej odwrócił
  14. Obie dziewczyny zostały wyciągnięte z bialskiego schroniska w, którym były wystarczająco długo, czekały latami na DS .... W końcu nadszedł ten jedyny, wyjątkowy dla nich dzień kiedy opuściły schronisko na zawsze ! Obecnie od trzech lat przebywają w hoteliku pod Poznaniem. Są ze sobą bardzo zżyte, od zawsze były razem, nawet w schronisku były ze sobą w jednym boksie. bardzo towarzyskie, wesolutkie, spragnione kontaktu z człowiekiem i już jako emerytki, zwłaszcza u Klusi - zaczynają się prolemy zdrowotne :(
  15. [quote name='Agata69']Zapisze i poczytam w wolnej chwili.[/QUOTE] dzięki za przybycie :loveu:
  16. jestem u Pioruna,chociaż nikt mnie nie zaprosił :roll: gdzie on stoi,śliczny :loveu:
  17. jaki śliczny i sympatyczny psiak :loveu: :loveu: ma ogłoszenia?
  18. ma jakieś ogłoszenia,może warto mu porobić?
  19. [quote name='Gojasasa']witam u Atosa :D[/QUOTE] ja zaglądam do chłopaka,zresztą zaglądam do każdego "naszego" zwierzaka :) :)
  20. w górę Atosku :) :) zasługujesz na super domek .... :) :) :)
  21. Asi w nowym domku jest jeszcze troszkę zagubiona i niepewna,ale to kwestia czasu! ogólnie jest ok i oby tak dalej :loveu::loveu::loveu::loveu:
  22. Paula masz jakieś wieści,jak dziewczynka się zaklimatyzowała ...?
  23. powodzenia Asi :happy1::happy1:
×
×
  • Create New...