-
Posts
8182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kinga_kinga7
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']kingo prosze popraw moj nick na pierwszej stronie, jest doda ale ja to doda_ :oops: prosze o to dlatego ze juz nieraz cioteczki wyslaly do dody, zamiast do mnie . .[/QUOTE] już poprawiam! -
jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='konfirm13']świetnie.:) może komuś wpadnie w oko. I - w serce :)[/quote] i tak będzie, [B]musi :)[/B] -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
nie dodałam,że w bloku także są dwa psy i kot,Pani czasami musi znosić swojego jednego psiaka z 3 piętra (12kg) a nasza też troszkę waży :cool3: wiadomo,że Klusi do młodości nie idzie,z czasem może mieć jakieś problemy zdrowotne i również by tego wymagała ... więc myślę,że to odpada :roll: poza tym nie wiadomo jakby się odnalazła w bloku ... jeśli chodzi o drugi domek,napisałam wyraźnie,że wstęp do garażu albo domku! -
jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
ogłoszenie Pandorki jest już wyróżnione na tablicy,właśnie dostałam info do 17 marca :loveu: -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
dziewczyny chwila chwila! miałam dwa tel w sprawie kluski,jeden w bloku,3 piętro :-( drugi dom,z podwórkiem,dwie sunie i kot do towarzystwa z możliwością wejścia do domku,w zimie spanko w ogrzewanym garażu bądź w domku na kanapie:) i co Wy na to?? czekam jeszcze na informacje ze schroniska jak Klusia reaguje na koty,jutro ma być sprawdzana .... -
co u Maszy??
-
[quote name='koala88']Mój weterynarz nie przyjmował, to pojechałam do takiego powiatowego...niezbyt dobre opinie... stwierdził zapalenie oskrzeli i dał małemu dwa zastrzyki w szyję... co mnie dziwi bo zawsze dostawał je w kark... czy może mu to zaszkodzić? W pon wybieram się do mojego weta. W sumie pies przed nami okropnie piszczał jakby go zarzynali a dali mu trzy zastrzyki;-/ mały zapiszczał też jak mu dawał;-/ je i pije... ale jest osowiały ... i dziwinie sie zachowuje leży ze mną a po chwili nagle zeskauje i ucieka przede mna i przed innymi też...nigdy się tak nie zachowywał czy to przez te wizyte czy chorobę?[/QUOTE] pierwsze słyszę o zastrzykach w szyję :crazyeye: - przynajmniej ja ....
-
dobry jest też dolfos junior
-
[quote name='gryf80']na pewno nie podawaj mu do wieczora nic do jedzenia.wode małymi łyczkami co najwyżej.no i popracuj zeby tych kup nie jadł[/QUOTE] dokładnie,niech pije wodę,ale do jedzonka nic,organizm musi się oczyścić ;)
-
jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
i Pandorka do góry !!! -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
do góry KLUSIU !!!! -
jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Kinga, po aktywacji ogłoszenia dostałaś pewnie kolejnego maila, w którym jest możliwość edycji/skasowania/wyróżnienia ogłoszenia. Jak wejdziesz w "wyróżnij", to przekieruje Cię na tablicę, gdzie będziesz miała do wyboru albo wyróżnienie na 7 dni albo na 30, klikasz odpowiednie, a potem wybierasz opcję płatności przelewem (wtedy przekieruje Cię na stronę Twojego banku) albo sms-em.[/QUOTE] ok,już rozumiem :) zrobimy :) -
w jakim wieku jest psiak? czy wet zrobił chociaż jakieś badania krew itp?? to w cale nie musi być zatrucie trutką .....
- 12 replies
-
[quote name='mala_czarna']Mam do oddania dwa opakowania leku (opakowanie zawiera 30 sztuk kapsułek) [B][COLOR=#ff0000]Artro Protect Classic - glukozamina + witamina C.[/COLOR][/B] Jeśli ten lek nadaje się również dla psa, bardzo chętnie oddam - wysyłka za darmo :)[/QUOTE] jestem zainteresowana !
-
czy miała robione dokładne badanie oftalmologiczne i szacowanie perspektywy widzenia?[FONT=arial][COLOR=#304050] [/COLOR][/FONT]
-
jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Wyróżnić ogłoszenie może tylko osoba, która aktywowała ogłoszenia, więc chyba...Twoja córka ;)[/QUOTE] sprawdzałam i rzeczywiście wyróżnić mogę tylko ja :eviltong: tylko ja nigdy tego nie robiłam .... -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02']A czy Klusia ma wydarzenie na Facebooku? Tam tez mozna zbierac deklaracje. :)[/QUOTE] wydarzenie jest na pierwszej stronie -
jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
dzięki Paula za ogłoszenia! -
jamnikowata, rudziudka Pandorka już w hoteliku,czeka na DS!
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='danusiadanusia']dziękuję:):) teraz musimy szybciutko podjąć decyzję:):) niech każdy się wypowiada co o tym myśli?.............[/QUOTE] tak jak napisała danusia,czekamy zatem na wypowiedź odnośnie dt dla Pandorki :p -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']super :multi::multi: na pierwszej stronie beda deklaracje stale i jednorazowe??[/QUOTE] tak,będą na pierwszej stronie :) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='beataczl']schronisko wydaje psy na dt/hoteliki?[/QUOTE] tak,jak najbardziej -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Mnie tylko na 5 zł stałej zapiszcie.[/QUOTE] bardzo dziękujemy ;) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
kinga_kinga7 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiewoira']I który potrzebuje na badania,lekarstwa lub transport.Proszę odezwijcie się na wątku Skarpety Talcott bo czekają. Wiadomo że jak sie Klusie wyciągnie to bedzie trzeba zrobić jej badania bo swoje lata już ma więc na pewno każda pomoc pieniężna się Klusi przyda.[/QUOTE] napisałam,czekamy! tylko musimy się konkretnie określić gdzie Kluseczka ma iść!! deklaracji na hotelik mamy na dzisiaj tylko: SABINA02 - 15,- zł./ miesięcznie DODA - 5,- zł./ miesięcznie danusiadanusia - 20,- zł./ miesięcznie czyli 40 ,- zł. miesięcznie !! kropla w morzu:( -
[IMG]http://i57.tinypic.com/2eqbg20.jpg[/IMG] [quote name='agusiazet']Klusia jest urocza, ale proszę o podanie konkretnego celu na który potrzebne są pieniążki, wspieramy chore starsze pieski, deklaracji na hotel nie składamy![/QUOTE] w takim razie czy będziemy mogli prosić skarpetę o wsparcie na diagnostykę/badania dla dziewczyny jak wyjdzie ze schroniska ? planujemy poszukać domowego hoteliku.