Jump to content
Dogomania

kinga_kinga7

Members
  • Posts

    8182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kinga_kinga7

  1. [quote name='gremlinek'][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/6451/pieski154.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/9034/pieski155.jpg[/IMG] [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/9066/pieski156.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/2794/pieski157.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/5876/pieski158.jpg[/IMG][/QUOTE] Boziu..prześliczna:)
  2. [quote name='gremlinek'][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/408/pieski044.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/9476/pieski045.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/1704/pieski046.jpg[/IMG] [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/8184/pieski047.jpg[/IMG] [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/6967/pieski048.jpg[/IMG][/QUOTE] Obserwatorek jest przecudny:) a to spojrzenie..
  3. Słuchajcie znalazłam taki hotelik w Białej,ceny jakie są,to są,ale na miejscu,oceńcie sami Hotel dla zwierząt oferuje kojce na zewnątrz 5 m2 każdy oraz klatki wewnątrz domu. 3 x dziennie spacery po okolicy oraz zabawy w ogrodzie. Cennik: -kot 20 zł -pies: mały 20 zł średni 30 zł duży 40 zł W cenę pobytu wliczone jest wyżywienie. W czasie pobytu zwierzęcia można skorzystać za dodatkową opłatą ze strzyżenia oraz kąpieli. Termin pobytu do ustalenia telefonicznie: 0 501- 723- 890
  4. [quote name='lunarmermaid']Znalazłam stronkę na dogo to i pomyślałam...Szkoda,że to tak daleko od Kraśnika bo chętnie bym przyjeżdżała i pomagała w schronie. A rzeczy zapakuję,to ktoś może ode mnie to potem odbierze. Napiszcie co się przyda,bo dużo rzeczy będę wyrzucać,żeby nie musieć wozić.Jak będą potrzebne to zabiorę... No i mogę służyć jako DT...[/QUOTE] lunarmermaid mogłabyś dać DT??
  5. kurcze..chciałam wkleić do podpisu Fifiego,i udało się,ale tamten mi gdzieś znikł:)
  6. cześć dziewczyny:)ale jestem ciekawa co tam z Fifciem..
  7. [quote name='jostel5']Elmira,w przyszłym tygodniu-konkretnie w czwartek -ruszamy z uruchamianiem wolontariatu.Najpierw będzie duuuży artykuł w lokalnej prasie o sytuacji schroniska i ileś tam spotkań na terenie miasta -z harcerzami (którzy już się rwą do pracy podobno :) )licealistami,studentami ,później (w maju) schronisko " wyjdzie" do ludzi-na głównym placu miasta pokażemy nasze "bidy" -te piękne i te brzydkie...Zakładamy ,że już będą wolontariusze.No i odbędzie się publiczna zrzuta na schron (młody pan radny załatwi wszelakie pozwolenia ). A budy-prezenty (2) już się podobno budują... Od wetów dostałam duży wór karmy,preparaty "od robaków" ,kropelki przeciwpchelne i przeciwkleszczowe,"coś" od uszu,odżywki...-nawet sporo tego ofiarowali -czym mnie, szczególnie jeden z nich!- lekko,ale PRZYJEMNIE ,zszokowali! Mam też wór zabawek dla szczeniorów i kilka garnków-jutro zatargam to wszystko do schronu. I będę wywierać presję na p.kierownika...[/QUOTE] O rany,super!
  8. [quote name='Kapsel']Kasa będzie z boksiowej skarpety tak jak Soema powiedziała! To umawiajcie się z wetem:lol:[/QUOTE] to możemy umawiać boksie:)
  9. dzięki,że jesteś:),zbieramy dla niego na hotelik..
  10. [quote name='Kapsel']Kingo, kiedy umawiacie boksie na kastrację? :roll:[/QUOTE] Jak będziemy mieć kasę
  11. [quote name='gremlinek']Hej, Dzień Dobry :) To ja jestem tą "nową potencjalną wolontariuszką" , o któej pisałą jostel5. Myślę, że jestem całkiem niezła w obsłudze komputera i, mam nadzieję, że to w jakiś sposób może się przydać :))[/QUOTE] witaj gremlinek! Fajnie,że jesteś tu z nami:)
  12. [quote name='jostel5']Wiem,Kiniu,ale to nie o tego chodzi,chociaż ,oczywiście,cieszę się,że Mały poszedł do domu...:) Pojedziesz ze mną w sobotę do schronu??? Wystarczy ,że przyjedziesz do M-ca i tu się spotkamy...:)[/QUOTE] Chciałabym,ale..kurcze nie mam jak dojechać
  13. [quote name='Kapsel']Dziewczyny, widziałyście? Boksie są na stronie SOS Bokserom :lol:[/QUOTE] Super!!!:)
  14. [quote name='jostel5']A teraz puszczę wodze fantazji...:) Otóż myślę,że teraz trzeba wyekspediować ze schronu do dobrych domków: rottki ,benię ,oba boksie, kudłatą cudną Pudi, Błękitnooką, gryfonika ,białą kudłaczkę bez oczka i...z piętnaście innych-w jednym rzucie :) Tylko,jak to zrobić? Ogłoszenia-na pewno, ale może też założyć jakiś zbiorowy wątek tym wszystkim naszym najbardziej adopcyjnym PIĘKNOŚCIOM ? Co jeszcze można zrobić? Podzielcie się ,proszę,swoim doświadczeniem...[/QUOTE] dobry pomysł z założeniem wątku tym psiakom:) Ten gryfonik od pudi też już znalazł domek,jeśli o tego chodzi?
×
×
  • Create New...