anna10025
Members-
Posts
655 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anna10025
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
anna10025 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Wpłacę Lence jeszcze dychę, tak poza miesięczną deklaracją,a tak jak pisałam od lutego będę wpłacać 10 zł. -
[MLB] Rafi, młody ONek bez łapki - Ma Dom !!!
anna10025 replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
Ciotki proszę o numer konta. Buty wykrojone oddane do szycia, w poniedziałek wyślę wraz bandażem podgipsowym na opatrunek. Podaj mi swój adres Czarodziejko. Jutro ich nie odbiorę gdyż pracuję od 10 do 19.30:-( -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
anna10025 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Wpłaciłam deklarację za styczeń. Dawno mnie nie było u Lenki i jestem przerażona jej sytuacją. Piesek przerzucany z rąk do rąk , niekochany przez nikogo....Mogę jedynie podnieść swoją deklarację do 10 zł. -
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
anna10025 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ra_dunia']Niestety będę teraz na dogo rzadziej (problemy osobiste). Mam nadzieję, że nie zapomnicie o Nadince...[/QUOTE] Jestesmy z Nadinką i z Tobą Ra_duniu. Oby problemy szybko się skończyły... -
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
anna10025 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Biedna Duszyczka, ta padaczka jest pewnie pourazowa, po pobiciu jej. -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
anna10025 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Malgosmalgos jesteś niesamowita:multi:. Kibicowałam Promysiowi odkąd zobaczyłam go na stronie konińskiego schroniska, jeszcze zanim trafił na dogomanię. Powodzenia Promysiu!:lol: -
[MLB] Rafi, młody ONek bez łapki - Ma Dom !!!
anna10025 replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
[quote name='Czarodziejka']Ja się jeszcze łudzę...Wczoraj zrobiłam 2 opatrunki - zginęły bez śladu. Dziś jeden gruby. Nie ma. :-?[/QUOTE] Czarodziejko , na dniach będą wykrajane buciki, po ubraniu go nie zdejmie opatrunku. -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
anna10025 replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='MalgosMalgos']Pracujemy nad kolejnym CHRISTMAS WONDER[/QUOTE] Oby Promyczkowi się udało . Trzymam mocno kciuki!!! -
[MLB] Rafi, młody ONek bez łapki - Ma Dom !!!
anna10025 replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
Strasznie mi przykro Czarodziejko, niech będzie szczęśliwy za TM. Trzymaj się. -
Wrocław.Jamnikowaty biedak w mega-depresji . Ma dom .
anna10025 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Cudowne wieści , nie mogłam zapomniec o tum jamniczku. Na pewno jak poczuje , że jest bezpieczny i kochany będzie znowu wesołym pieskiem. Kamień spadł mi z serca. Mam nadzieję , że adopcja dojdzie do skutku. -
Wrocław.Jamnikowaty biedak w mega-depresji . Ma dom .
anna10025 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Czekamy na wieści , jamniczki są wyjątkowo wrażliwe. Czy on ma imię? -
[MLB] Rafi, młody ONek bez łapki - Ma Dom !!!
anna10025 replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
Czarodziejko , proszę o podanie wymiarów Rafiego , czyli dł . w cm łapki od dołu do kolanka, i od kolanka w górę, oraz obwód łapki w kolanku. Inaczej nie wykroję bucika, wymiary są niezbędne. Jak zrobi się ranka od chodzenia to ciężko będzie się goić.Postaram się to zrobić w weeekend. -
Wrocław.Jamnikowaty biedak w mega-depresji . Ma dom .
anna10025 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Zapisuję , takiego smutku nie widziałam... -
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
anna10025 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Podpisuję się pod tymi postami;) -
Parwowiroza - błagam pomóżcie!! Suczka umiera!
anna10025 replied to Buster's topic in Choroby zakaźne
Psy ratują psy, cieszę się , żę Twój Filipek też wyzdrowiał. -
Parwowiroza - błagam pomóżcie!! Suczka umiera!
anna10025 replied to Buster's topic in Choroby zakaźne
Filip leżał cały czas pod kroplówką , piątego dnia wstał. Cuda się zdarzają.... -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
anna10025 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Szarotko, ile brakuje deklaracji stałych Lence? -
[quote name='jamor']witaminki kupiłem u miejscowego veta. wyszło taniej niz w krakvecie : za pudło 400 + 25% gratis ( w sumie 500 szt tabletek) zapłaciłem 80 zł. jesli bedziecie miały na przyszłosc zrobic mu jakis prezent to za 40 zeta bedzie zaczipowany. 100gram wódki przed zabiegiem dostanie gratis. inaczej sobie nie wyobrazam, nie chce aby miał do mnie uraz. po pijaku nie bedzie wiedział co sie stało i nie bedzie pamietał. co w socjalizacji. - nie mam problemu z transportem, bo auto mam jak czołg i przyczepa sprawna, ale nie mam gdzie na miescie zaparkowac takiego zestawu.wszedzie zaspy. koles ani nie puszcza bąków, nie wysypuja mu sie kartofelki i nie podsikuje. wczoraj nawet przyłapałem go jak sie zapomniał i szedł za mną 20 cm i patrzył gdzies tam daleko w bok, luzik.[/QUOTE] Przestał się 'lękać" człowieka!:lol:
-
Parwowiroza - błagam pomóżcie!! Suczka umiera!
anna10025 replied to Buster's topic in Choroby zakaźne
Strasznie mi przykro, mój piesek przeżył parwo...:-( -
[MLB] Rafi, młody ONek bez łapki - Ma Dom !!!
anna10025 replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
Jak się czuje Portosek Czarodziejko ? Jak wizyta Rafiego u weta? W tyg. wpłacę pieniążki. -
[MLB] Rafi, młody ONek bez łapki - Ma Dom !!!
anna10025 replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
Co u chłopaka Czarodziejko???? -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
anna10025 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']Anna10025, na pewno na moje konto? Może przejdzie po weekendzie, ale na wczoraj nie było.[/QUOTE] Wysłałam Na Twoje konto , tak w poprzednim miesiącu i wtedy doszło. Na wszelki wypadek wysłałam Ci na PW numer konta na które wysłałm deklarację. Potwierdź LILutosi , że to dobry numer.