Teoś dziękuje:) i ja również wszystkie wpłaty będę na pierwszej stronie wpisywać:) Teoś już się rozkręca:) na początku bardzo się bał. Jadł jak mu michę pod nos podstawiłam i na początku z ręki dawałam. Teraz jak tylko jestem w kuchni zaraz przychodzi:) kiedyś grzebałam w półce i obok połozyłam otwarty kefir. Teoś cichaczem przytuptał wypił tyle na ile miał ochotę i poszedł do drugiego pokoju, niewidziałam że był za mną, niestety zdradził go ,,kefirowy nochal'':diabloti:
tak myśle bo skoro Teoś ma złe wyniki wątroby to tabletki będzie musiał zażywać długo, a czy tego Epato nie dałoby się innym zastąpić? ja dostałam na tydzień na próbę od vetki, a opakowanie całe by ok. 47 zł kosztowało. Wiem, że są osoby co dają psiakom leki na wątrobę dla ludzi: hepatil, sylimarol. Zapytam lekarza w poniedziałek bo idziemy do kontroli, mnie się wydaje, że to jest to samo:oops: