z tą poprzeczką to chodziło o to, że jest taki wybór psiaków, że można spokojnie znaleźć kandydata ułożonego, spokojnego, bez adhd, bez energii, ale warto też zacząć z wyższego poziomu z psem energicznym, nic nie umiejącym i to będzie wyzwanie, ale później satysfakcja. Mru sama wie, że zdarzają się przypadki ciężkie, a Miki to tylko młody energiczny pies.