Jump to content
Dogomania

tripti

Members
  • Posts

    8127
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tripti

  1. jaka ona malutka i kolorowa, i biedna:(((
  2. ale ona w swoim domu powinna szybko załapać, że robi się na podwórku, miałam różne psy i na początku było ciężko i niespodzianki gdzie popadnie, a po kilku dniach już kodowały, że załatwiamy się na podwórku, a co do jej stresu to też jest inaczej w domu niż w budce w hoteliku, w domu dużo czasu spędza z człowiekiem. Ludzie biorący pieski powinni sobie zdawać sprawę, że pies to oprócz przyjemności też obowiązki i praca z nim.
  3. będzie już chyba dobrze...tutaj chyba na całe szczęście brak wieści nie oznaczał paniki, a po prostu przyziemny problem braku netu... Miki grzecznie sprawuj się i trzymam za Ciebie kciuki!
  4. Moto rozglądaj się za domkiem, albo niech domki rozglądają się za Tobą!
  5. mru tak btw to może powinniście otworzyć działalność związaną z "hyclowaniem", bo jak narazie to nie pamiętam, żebyście jakiemuś psiurowi odpuścili bez skutecznie zakonczonej akcji:)
  6. brak wieści, czyli nikt nie zadzwonił ani nie napisał:(((
  7. złapliście ją!!!! to najważniejsze!!! trzymam kciuki za wyniki, nie wiem dlaczego spodziewałam się pieska wielkości onka.
  8. nic nie wiadomo:( może akcja chociaż trwa...
  9. 7 - oby to była szczęśliwa liczba dla niej:))) a kiedy koniec allegro?
  10. ja przed chwilką dzwoniłam do marusi, ale poczta włączyła się:((
  11. jedzie, tylko co dalej:( no nic czekamy, najłatwiej metoda złapania go to podanie środka w jedzeniu, tak zeby się niczego nie spodziewał, bo palmer działa po jakimś czasie, a pies spłoszony wystrzałem ucieknie najpewniej na drogę, jak do tego pory tak robił...
  12. czyli marusia jest na miejsu?
  13. może ktoś ma numer do marusi???? szkoda czasu:(((
  14. mi też się podoba:))) może z Pestki zdrobniale zrobić Pati:)) psiaki może lubią tak krócej chyba:) a z tą głośnością Pestki to wnioskując po jej siostrze to przejdzie jej pewnie jak już zamieszka w swoim domku:)
  15. trzeba by było zadzwonić lub regulamin dokładnie przejrzeć, na pewno opcja tania, tylko czy koleżanka zgodzi się, bo tłok w pociągu będzie straszny:(((
  16. [URL]http://www.tur-info.pl/p/ak_id,14741,,kolej,bilety_w_intercity,pociag,pies,kot,przewoz_psa,bilet_za,oplata,klatka.html[/URL] tu jest coś takiego...
  17. palmer nie działa od razu:( pies przerażony może wybiec na ulicę, może jednak lepiej środek w jedzeniu, zje spokojnie i bez podchodzenia zaczeka się aż uśnie... czyli Fundacja Serce Serc i p. Janusz to plan na jutro rano.
  18. [quote name='tripti']Ambuvet w Wołomienie? może p. Janusz może pomóc???[/QUOTE] Jutro rano, kto zadzwoni i przedstawi tragiczną sytuację????? oni są w pobliżu w Wołominie, pomagają w takich sytuacjach...
  19. Ambuvet w Wołomienie? może p. Janusz może pomóc???
  20. marzenawtf dzięki za wiadomość, prześlę dalej do osób z tych okolic.
  21. jakie prześliczne, pomysłowe i zachęcające allegro!!! gratuluję kreatywności:)))
  22. [quote name='obraczus87']A jakos tak jestem happy, bo Staszek spokojnie siedzi w Hoteliku, ogłoszonka już sa to i domek mam nadzieję sie znajdzie,bo jak nie... NIE ! Nie ma innej opcji! :)[/QUOTE] innej opcji nie ma, bo przecież każda "potwora" znajdzie swego amatora:))) na pięknego Staszka też przyjdzie kolej:)
  23. z tą poprzeczką to chodziło o to, że jest taki wybór psiaków, że można spokojnie znaleźć kandydata ułożonego, spokojnego, bez adhd, bez energii, ale warto też zacząć z wyższego poziomu z psem energicznym, nic nie umiejącym i to będzie wyzwanie, ale później satysfakcja. Mru sama wie, że zdarzają się przypadki ciężkie, a Miki to tylko młody energiczny pies.
×
×
  • Create New...