Jump to content
Dogomania

Livka

Members
  • Posts

    22432
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Livka

  1. Nie martw się Kumpelku:cool3: pewnie jakaś dobra dusza się znajdzie i dołoży parę groszy :roll: W końcu czego nie robi się dla Kumpla;)
  2. [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/5605/seniorchusta.jpg[/IMG] Nie no chusta wymiata :cool3: jestem pewna że Kleksik w takiej chuście będzie się oganiał od cudownych domków
  3. :loveu:Dzięki obraczus87 za zmianę tytułu wątku:lol: Od razu mi lepiej:cool3:
  4. fajnie że Kleksik ma szansę zamieszkać w domu :lol: a przez ten czas na pewno znajdzie się dla niego super domek:cool3: jak Kleksik sam o niego poprosi w tej eleganckiej chuście:eviltong:
  5. każdy sposób dobry na zwrócenie uwagi :p a jak superowo psiaki wyglądają w takich kolorowych chustach;)
  6. :oops::oops::oops: Oboje z Nikusiem kochamy psiaki:cool3: a propos właśnie dziś przewozi kolejnego do nowego domku :multi:
  7. jaka śliczna psinka:lol: ma taki jaśniejszy krzyżyk z przodu:cool3:
  8. Dziękuję, też mi miło :lol: a takie zdjęcia to super reklama dla psiaka;) Oby szybko znalazł cudowny domek na to przecież wszyscy liczymy:loveu:
  9. Wzajemna nić porozumienia :cool3: [IMG]http://i33.tinypic.com/2mqiv7m.jpg[/IMG]
  10. Witaj psinko ;) i pokaż wszystkim twoje śliczne pysio :lol:
  11. hej Zorunia jutro twój wielki dzień :loveu: tak sobie myślę ,że może dobrze byłoby zmienić tytuł wątku:cool3: przecież teraz Zora zaczyna cudowne życie:Dog_run: a może i kochający domek stały się znajdzie;)
  12. Kleksiku aniołku chodź na spacerek :Dog_run: Może i do ciebie dzisiaj uśmiechnie się los ;)
  13. och jakie dobre wiadomości:loveu: jedź psinko do nowego domku i niech ci się tam dobrze wiedzie biedulko:loveu: :klacz::klacz::klacz: wielkie brawa dla wytrwałych założycielek wątku
  14. Cześć Kumpelku chodź na poranny spacerek :painting: już niedługo odmieni się twoje życie ;) na lepsze
  15. [quote name='Monika z Katowic']Proszę więc - tych Wszystkich, którzy się wstydzą, albo którym się nie chce:placz::placz::placz: POMOCY DLA KLEKSA! POMOCY :-(:-(:-( POMOCY!!!! Ja- z gestem - rozdałam pieskom już całą kasę przeznaczoną na buty moje i meża- ale pal licho buty. A jestem na dogo od tygodnia. Ciekawe co bedzie za rok - eksmisja z mieszkania?[/quote] Jak czytam o takich ludziach jak :loveu:[B]WY:loveu:[/B] to serce mi rośnie i łza kręci się w oku ze wzruszenia :loveu: są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie:loveu::loveu::loveu:
  16. Witam deklaruję stałą wpłatę na Kleksika - 10 zł :roll: na początek tylko tyle może później uda mi się coś dołożyć:cool3:
  17. :painting:Cześć Kumpelku - idziemy na spacerek
  18. Jeszcze dziś wpłacę pieniążki dla Zorki ;) trzymaj się psinko :bye:
  19. Patrzcie jak kocham dzieci, ze mną są bezpieczne :smile:
  20. Tak niewiele potrzeba mi do szczęścia
  21. Chodź psinko na wieczorny spacerek:scared: Hop w górę ;)
  22. Przebrnęłam przez wątek kochanej Zorki ze łzami w oczach:-( ,serce pęka deklaruję stałą wpłatę - 20 złotych tylko tyle :oops: bo potrzebujących biedulków tyle:shake: Proszę o numer konta;)
  23. Kumpelku hop na pierwszą stronę ;) niech wszyscy cię zobaczą
  24. [quote name='Glutofia']Livka zlituj się :evil_lol: o 7 rano ludzie do roboty wychodzą nie dzwonią do lecznic Cierpliwości[/quote] :cool3: Nie gniewaj się :oops: , ale tak mi żal psinki, że już chciałabym wiedzieć co z bidusiem :shake: Mam nadzieję że wszystko dobrze :lol:
×
×
  • Create New...