[quote name='Monika z Katowic']Proszę więc - tych Wszystkich, którzy się wstydzą, albo którym się nie chce:placz::placz::placz: POMOCY DLA KLEKSA! POMOCY :-(:-(:-(
POMOCY!!!!
Ja- z gestem - rozdałam pieskom już całą kasę przeznaczoną na buty moje i meża- ale pal licho buty. A jestem na dogo od tygodnia. Ciekawe co bedzie za rok - eksmisja z mieszkania?[/quote]
Jak czytam o takich ludziach jak :loveu:[B]WY:loveu:[/B] to serce mi rośnie i łza kręci się w oku ze wzruszenia :loveu: są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie:loveu::loveu::loveu: