Jump to content
Dogomania

Livka

Members
  • Posts

    22432
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Livka

  1. super wieści :lol: :loveu:jak to dobrze że psinka na was trafiła :loveu: bo nie wiadomo co by się z nią stało - jesteście aniołami :mdrmed:
  2. Widzę że Zorunia ma teraz jak w raju :loveu: i odwiedzin tyle i mizianka;) :loveu:kochana psinka - należy jej się to za wszystkie złe czasy:lol:
  3. Cześć Kumpelku:loveu: To już jutro ;) tak się cieszę że z tobą pojadę:loveu::loveu::loveu: Nikus szykuje swój najlepszy krawat i lakierki wypucowane już są :cool3::cool3:
  4. Witaj kochany Kleksiku :loveu:do środy już niedaleko:lol: tylko przykro mi bardzo że nie będę mogła z tobą jechać :shake: a tak bardzo chciałam ... ale cóż moje psiska też mnie potrzebują:cool3:
  5. Bo to jest po prostu aniołek z psinki:angel:, ktoś będzie miał wspaniałego, cudownego psa, ciekawe kto?:cool3:
  6. Cześć Kumpelku ;) odliczasz już dni? Bo ja tak :cool3:
  7. [quote name='obraczus87']U Megi też spią razem :) mają materacyk w budzie :) i na pewno imjest bardzo ciepło :loveu: ja też jestem ciekawa czy eloonia rozmawiała z siostrą...[/quote] Super że Zorka ma tam swoją przyjaciółkę :loveu: Trzymam kciuki za domek, może się uda :lol:
  8. Kleksiku jeszcze tylko tydzień i ruszamy ;)
  9. Taki kochający domek z dzieciaczkami w leśniczówce byłby dla Zorki wymarzony:cool3: - trzymamy kciuki;)
  10. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://images46.fotosik.pl/212/7d4d2b828b97b20cmed.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Pliszka']Zazdroszczę :) Wyprzytulaj go ode mnie :loveu:[/quote] :shake: niestey to tylko wirtualny spacerek ,ale mam nadzieję że niedługo spotkam się z Kleksikiem więc wymiziam go od Ciebie;)
  12. Kumpelku psineczko jedziemy niedługo :cool3:
  13. Witaj Kleksiku:loveu: Leje jak z cebra ale na spacerek z tobą to sama przyjemność:cool3: Jeszcze trochę ... wytrzymaj;)
  14. Cudne wieści:multi: - zdrowiej psinko jak najszybciej:multi::multi:
  15. :loveu:Tak bardzo się cieszę,że Zorka już jest szczęśliwa:loveu:
  16. Chodź Kleksiku na spacerek:loveu: nic nas nie obchodzi ta brzydka pogoda:cool3: Ruszamy :painting:
  17. Ciekawe czy nasza Zora już dotarła? Czekamy z niecierpliwością na wieści;)
  18. Witaj Kumpelku :loveu: Idziemy na spacerek :painting:
  19. Darmowy transport zapewnia już Nikus:loveu: więc pieniążki możesz przeznaczyć na inny cel:cool3:
  20. Jeśli się nie mylę to w hoteliku w Brodnicy;)
  21. Do głowy by mi to nie przyszło:eviltong:
  22. Obraczus87 :loveu:Kumpelek dziękuje i ja też:loveu::loveu::Rose:
  23. No dobra widzę że do tego wszystkiego jeszcze skromna:eviltong:
  24. :loveu:ojej Olga7 super:loveu:, sama dobrze wiesz że tu każdy grosik się liczy Dziękujemy:loveu::loveu:
  25. :loveu:Orpha Ty to jesteś skarbnicą takich dobrych pomysłów :loveu: Nikus miał rację :cool3:
×
×
  • Create New...