Cześć Kumpelku:loveu:
To już jutro ;) tak się cieszę że z tobą pojadę:loveu::loveu::loveu:
Nikus szykuje swój najlepszy krawat i lakierki wypucowane już są :cool3::cool3:
Witaj kochany Kleksiku :loveu:do środy już niedaleko:lol: tylko przykro mi bardzo że nie będę mogła z tobą jechać :shake: a tak bardzo chciałam ... ale cóż moje psiska też mnie potrzebują:cool3:
[quote name='obraczus87']U Megi też spią razem :) mają materacyk w budzie :) i na pewno imjest bardzo ciepło :loveu:
ja też jestem ciekawa czy eloonia rozmawiała z siostrą...[/quote]
Super że Zorka ma tam swoją przyjaciółkę :loveu:
Trzymam kciuki za domek, może się uda :lol:
[quote name='Pliszka']Zazdroszczę :) Wyprzytulaj go ode mnie :loveu:[/quote]
:shake: niestey to tylko wirtualny spacerek ,ale mam nadzieję że niedługo spotkam się z Kleksikiem więc wymiziam go od Ciebie;)